TEST: 16H LIP COLOUR dvojfázová farba na pery a lesk 2v1

Dlhotrvácny produkt, ktorý vám bude robiť spoločnosť a skrášľovať vás takmer celý deň? Znie to lákavo?

 

Tak tento sen spoločnosť Dermacol premenila na realitu v podobe 16h Lip Color. Dvojfázová farba a lesk na pery 2v1 síce nie je žiadnou novinkou, avšak pôvodné farby na pery boli rozšírené o nové odtiene.

 

Najnovšie v celej kolekcii týchto farieb na pery nájdete dokopy 6 nových odtieňov. Nepodľahli ste ešte tomuto trendu dlhotrvajúcich farieb na pery? Tak čítajte ďalej, pretože je dosť možné, že len jedna farba vám stačiť nebude. Ja som tentokrát pre vás testovala dlhotrvajúcu farbu na pery v odtieni č. 12.

 

Testovali sme tiež: DERMACOL – Odlakovač na nechty bez zápachu

16H LIP COLOUR dvojfázová farba na pery a lesk 2v1

Zdroj: Shutterstock®

V čom spočíva čaro týchto farieb na pery? Tak hlavne v tom, že prostredníctvom dvoch krokov dodáte vašim perám intenzívnu farbu a lesk. Obe zložky (farba a lesk) sa pohodlne nanášajú prostredníctvom aplikátorov. Aplikátory sú jemnučké, avšak ten pre farbu na pery má trošku špicatejší tvar, s ktorým si krásne vykreslíte kontúry pier.

 

Testovali sme tiež: DERMACOL Beach Style – Stylingový ochranný sprej na vlasy

16H LIP COLOUR dvojfázová farba na pery a lesk 2v1

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Nádherné intenzívne farby vytvoria dokonalý vzhľad pier počas celého dňa! Prelomová textúra s vysokou pigmentáciou farby na pery je rýchloschnúca a výborne kryje, na výber je z dvanástich nádherných odtieňov. Ultra lesk & jemná starostlivosť v krémovej fáze vďaka obsahu prírodných vysoko kvalitných olejov, včelích voskov a vitamínu E zabraňuje vysušovaniu a pery hydratuje, zvláčňuje, dodá im zvodný lesk a plnosť.

 

Chystáte sa na večierok alebo len do práce? Poprípade sa chystáte skočiť bungee jumping, športovať alebo len tak relaxovať? Je jedno, čo práve robíte alebo sa chystáte urobiť, táto dlhotrvajúca farba s vami vydrží 16 hodín. Alebo aspoň by mala. Z jedenej strany tohto 2v1 produktu nájdete samotnú farbu a na druhom konci zas nájdete lesk, ktorý dodá perám šťavu.

 

Testovali sme tiež: Dermacol 16H Matic Eyeliner ceruzka na oči

16H LIP COLOUR dvojfázová farba na pery a lesk 2v1

Zdroj: Shutterstock®

Oba konce majú samostatný jemne chlpatý a zašpicatený aplikátor, s ktorým sa obe zložky nanášajú celkom fajn. Dokážete s nimi pekne vykresliť aj kontúry pier, vďaka čomu nemusíte ani siahať po kontúrke. Pri nanášaní tohto produktu sa postupuje krok po kroku. Najprv nanesiete farbu, ktorej necháte približne 1 minútu na zaschnutie, a potom nanesiete tekutý lesk.

 

Odtieň číslo 12 je celkom zvláštna kombinácia, respektíve mix farieb. Nie to čistá farba, no povedala by som, že je to miešanina vínovej farby s troškou hnedej. Farba na perách zaschne v priebehu minútky, avšak dosť pery vysúša, preto hydratačný lesk je v tomto prípade opodstatnený. Ten ochraňuje pred akýmkoľvek pnutím, popraskaním a vysúšaním.

 

Testovali sme tiež: 3D Textilné masky na pleť značky Dermacol

16H LIP COLOUR dvojfázová farba na pery a lesk 2v1

Zdroj: Shutterstock®

Vydrží uvedených 16 hodín?

Výdrž pri tomto produkte je to, čo každého najviac zaujíma. Ani sa nečudujem, veď sľúbená výdrž 16 hodín je naozaj niečo. Ja som túto farbu na perách mala približne 10 hodín. A viete čo? Farba na perách vydržala jedlo, pitie, bozky i nepatrné oblizovanie pier. Jediné, čo nevydržalo, bol samotný lesk. Ten je potrebné v priebehu dňa nanovo aplikovať, pretože predsa len, jedenie a pitie ho z pier odstráni.

 

Boj s touto farbou nastal pri odličovaní. Vôbec nechcela zísť z mojich pier dole. Ešteže existujú dvojfázové odličovače. Za mňa je to rozhodne produkt, ktorý by mala mať každá z nás vo svojej kozmetickej taštičke, respektíve kabelke. Vydrží oveľa dlhšie ako klasický rúž na pery. A to je pre nás ženy naozaj prijateľné, pretože si stále nemusíme kontrolovať stav našich narúžovaných pier v zrkadle.

 

Testovali sme tiež: Dermacol True Colour Lipliner ceruzka na pery

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
benynka

benynka

30.05.2017 08:50

vyskúšala som a stále som si musela aplikovať lesk až nakoniec sa mi spravila na perách niečo ako popraskaná glazúra, ktorá sa mi začala v takých šupinkách olupovať...len ja mám suché pery tak možno preto

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

30.05.2017 11:26

Dermacol je veľmi dobrá značka...

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

30.05.2017 16:45

Mam rada takéto produkty a dermacol je dobrý.

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

30.05.2017 18:15

vyzera velmi pekne :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 13:10

2 v 1 najlepšie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE