TEST: 3LAB - Perfect BB Cream

„Pri vývoji nášho najnovšieho produktu sme sa snažili zájsť za hranicu čistých ošetrujúcich účinkov a ponúknuť našim zákazníčkam ochranný prípravok s ľahkým krytím, ktorý by im však poskytoval luxusné účinky našich kozmetických prípravkov“, vysvetľuje Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky 3LAB. Toto vyjadrenie smeruje k produktu, ktorý sme pre vás otestovali. Predstavujem vám BB krém s ochranným faktorom SPF 40.

Oficiálny popis:

 

Perfect BB SPF 40 je ľahký, tónovaný hydratačný BB krém pre obnovu nových buniek, rozjasnenie, zvlhčenie a ochranu pleti so skrášľujúcim dotykom farby. Patentované zloženie obsahuje Beta White, biomimetický peptid s bieliacim účinkom, ktorý pleť výnimočne rozjasní. Alternatíva make-upu alebo podkladovej bázy, Perfect BB SPF 40 pleť ochráni pred slnečnými lúčmi, upokojí podráždené miesta, poskytne jej rozjasnenie a účinný boj proti starnutiu. 

 

Testovali sme aj: TEST: 3LAB – Perfect Cleansing Foam – Čistiaca pena (125 ml)

TEST: 3LAB - Perfect BB Cream

Zdroj: Shutterstock®

Pri kozmetike 3LAB si uvedomíte, čo znamená slovo luxus. Balenie tohto BB krému je v tvare tuby, no dávkovanie je s pumpičkou. Tí, čo navrhovali zhotovenie presne vedia, čo spotrebiteľ očakáva od produktu. Mne tento BB krém, čo sa týka obalu, vyhovuje maximálne. 

 

Testovali sme aj: Nové ošetrenie očných kontúr Anti-Aging Eye Lift od 3LAB

TEST: 3LAB - Perfect BB Cream

Zdroj: Shutterstock®

Parfumácia je jemná, prirovnala by som ju k citrusom. Konzistencia je nemastná, ale je hutnejšia. Krytie je slabšie. Ak chcete produkt použiť miesto make-upu, tak je vhodný pre normálnu pleť bez nedokonalostí. Pre tie, čo potrebuju niečo zakryť, odporučala by som tento produkt použiť skôr ako jemný podklad pod make-up. 

 

V balení nájdete aj malú pomôcku na nanášanie. Malý, jemný, penový valček. Ja som ho vyskúšala, no mne osobne sa lepšie nanáša beauty blenderom (špongia na make-up). 

 

Odporúčame pozrieť si: 3LAB - PERFECT CLEANSING GEL

TEST: 3LAB - Perfect BB Cream

Zdroj: Shutterstock®

BB krém má SPF 40, ktorý chráni vašu pleť pred slnečnými lúčmi, upokojí podráždené miesta, poskytne pleti rozjasnenie. Trošku mám po nanesení lepivý pocit, ale ten sa stráca, ak nanesiem make-up. Môže to byť spôsobené tým, že mám zmiešaný typ pleti. U normálnej alebo suchej sa to nemusí takto prejaviť. 

 

Odporúčame pozrieť si: 3LAB Špeciálna starostlivosť - PERFECT BB SPF 40

TEST: 3LAB - Perfect BB Cream

Zdroj: Shutterstock®

BB krém si môžete zakúpiť v 3 odtieňoch a to 01,02 a 03. Ja som pre vás otestovala najtmavší odtieň 03. V týchto letných dňoch mi perfektne sadol. Som strašne rada, že som mohla vyskúšať výrobok od 3LAB a dúfam, že nebude posledný. Som s ním veľmi spokojná.

 

Odporúčame pozrieť si: Ktorý pomocník na nanášanie make-upu je ten najvhodnejší?

FOTO GALÉRIA:

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.08.2016 23:56

zajuímavý krémik s penovým valčekom

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

12.09.2017 18:01

BB krémy nepoužívam zatiaľ

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE