TEST: Ceruzka na pery The ONE Express od Oriflame

Pre každú príležitosť existuje vhodný produkt na pery. Na večernú piatkovú párty alebo na slávnostnú udalosť vyťahujeme výraznejšie, a hlavne dlhotrvajúce rúže, ktoré nielen ohúria, ale aj vydržia. Pri bežnom nosení skôr vsádzame na menej výrazné rúže, poprípade nechávame naše pery oddychovať a doprajeme im starostlivosť v podobe balzamu.

 

Okrem rúžov, leskov a balzamov existuje ďalší produkt na pery, ktorý je zmesou hneď 3 samostatných produktov. Ceruzka na pery je kompromisom medzi rúžom, balzamom a leskom. Takéto pastelky dokážu pery hydratovať

a zároveň zahaliť ich do príjemnej žiarivej farby. Spĺňajú tieto superlatívy aj nové ceruzky na pery od Oriflame?

 

Testovali sme: Oriflame Love Nature s výťažkom z ovsa

THe ONE Express

Zdroj: Shutterstock®

Ceruzka na pery The ONE Express

Pretože líčenie nás baví, tak spoločnosť Oriflame prišla na trh s ceruzkami, ktoré sú aktuálnou novinkou tejto kampane. V ponuke nájdete 6 odtieňov – od svetlejších až po tmavé, z ktorých si určite vyberiete ten správny. Ja som tentokrát otestovala hneď 3 odtiene. Stavila som na jemnejší koralový odtieň – CORAL CRAZE, nevynechala som ani zmyselnú klasiku v podobe červenej ceruzky na pery – RED RUSH a v poslednom rade som chcela vyskúšať niečo pre mňa netradičné,

a trošku „crazy", preto moja voľba padla aj na odtieň PURPLE HAZE.

The ONE Express ceruzky na pery

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Hydratačná ceruzka v bohatých farbách s vyživujúcim bambuckým maslom a vitamínom E pre nádherné, jemné a hydratované pery. Jediným ťahom prepožičia perám úžasnú farbu. Ľahko sa vrství, vytvára ostré línie a výborne sa kombinuje, čím vytvára jedinečný efekt. Má polomatný vzhľad. 

 

Pozri aj: TEST: Oriflame Sublime Nature Tuberose

Ceruzky na pery v odtieni CORAL CRAZE, RED RUSH, PURPLE HAZE

Zdroj: Shutterstock®

CORAL CRAZE je možno celkom nenápadnou klasikou, ktorá pery odeje do príjemnej koralovej farby. Je to odtieň, ktorý je ideálny na bežné nosenie, ak nemáte chuť na žiadne extrémne výstrelky. Poprípade sa hodí k výraznejšiemu líčeniu očí. Má však jednu chybičku – pri aplikácii vytvára jemné fľaky. Z tohto dôvodu je potrebné ho navrstviť alebo jemne vklepať prostredníctvom prstov.  

 

RED RUSH je červenou klasikou, ktorá dodáva perám neskutočnú šťavu. Ak chcete byť za dračicu, tak červený odtieň je tým pravým orechovým. Ceruzka tejto farby krásne kryje už v prvej vrstve, preto nie je potrebné nanášať ceruzku opakovane.

 

PURPLE HAZE je naozajstným výstrelkom. Tmavá farba na pery je aktuálne IN a stala sa trendom tohtoročnej jesene. Ak ste tmavší typ, tak tento odtieň vám bude rozhodne sedieť. Rovnako kryje v jednej vrstve a platí, že čím väčšie množstvo

nanesiete, tým výraznejšie a sýtejšie pery dosiahnete. 

Ceruzky na pery Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Pastelky si ma získali už od prvej aplikácie. Nečakala som  bohatú a zmyselnú farbu hneď v prvej vrstve. Dôležité však je, aby ste si pred ich použitím odstránili z pier všetky nečistoty a zvyšky suchej pokožky. V opačnom prípade vám ich pastelky zvýraznia, čím pery vôbec nebudú pôsobiť sexy.

 

Tieto automatické ceruzky sú krásne krémové a veľmi dobre hydratujú.

Z tohto dôvodu sú pery hýčkané, čo je v prichádzajúcom mrazivom období naozaj vítané. Žiadny pocit pnutia ani vysúšania! S ich výdržou to tiež nie je zlé. Držia na perách zopár hodín, zlezú len v prípade konzumácie akýchkoľvek jedál. Aj to sa začnú vytrácať od stredu pier. V tomto prípade ich viete krásne poopraviť a deň môže pokračovať.

 

Je možné ich vrstviť, alebo vytvárať dvojfarebné pery a ombré prechody. Hrajte sa s nimi! Tieto pastelky vám na to poslúžia perfektne. Určite vám ich odporúčam!

A navyše, kto by im odolal, keď ich uvádzacia cena je 3,99 €? 

 

Zaujme ťa: TEST: Revitalizačná pleťová maska Novage + špachtlička na nanášanie

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 19:05

pekné

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

04.02.2020 19:14

pekné ceruzky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE