TEST: Gerard Cosmetics Metal-Matte Liquid Lipstick

"Značka Gerard Cosmetics bola vytvorená so skutočnou vášňou a jasnou víziou ponúknuť ženám riešenia pre ich každodennú make up rutinu a zjednodušiť im život." Dnešný produkt, ktorý som testovala, vám skutočne zjednoduší život. Pozrieme sa spolu bližšie na Gerard Cosmetics Metal-Matte Liquid Lipstick. Ako si tento rúž poradil v mojom záťažovom teste? Mňa skutočne prekvapil a šokoval v jednom.

 

Oficiálny popis

Vyživujúci tekutý rúž, ktorý sa hladko aplikuje a zasychá do dlhotrvácneho matného finišu s nádherným metalickým žiarivým efektom. Metal Matte Liquid Lipstick sú jedinečné tekuté rúže, ktoré dodávajú perám vlhkosť a hydratáciu. Bez námahy poskytujú vysoké krytie s neuveriteľnou pigmentáciou, ktorá zostáva po celú dobu nosenia. Inovatívna formula týchto rúžov je odolná voči rozmazaniu, vyblednutiu či voči šupinateniu.

 

Odporúčame: Mladý kokos: Toto sú dôvody, prečo ho konzumovať!

tekutý metalický rúž

Zdroj: Shutterstock®

Parfumácia je vanilkovo sladká, ale po nanesení nie je vôbec cítiť. Textúra tekutého rúžu je veľmi jemná a po aplikácii nepociťujem vysušovanie ani žiadne pnutie. Aplikátor je klasický, zrezaný do boku. Na aplikátor sa uchytí dosť veľké množstvo produktu. Na jedno nanesenie úplne stačí. Čo ma zaujalo je, že produkt je netestovaný na zvieratách a je gluten free. Teda ak ste celiatik a náhodne zjete z pier tento rúž, nič sa vám nestane.

 

Odtieň je Underworld. Už z názvu môžeme tušiť, že pôjde o niečo temné. Ide o tmavú fialovú s metalickým prevedením. Už sme tu jeden tmavý odtieň mali a skutočne to nie sú odtiene pre všetkých. Ide o extravagantnejšiu farbu, ktorú si neodváži nosiť hocikto. Avšak ak nie ste typ, ktorý to bude nosiť na bežné nosenie, tak prichádza obdobie, kedy sa vytvárajú rôzne masky na dušičky/halloween. Ja viem, nie je to náš slovenský sviatok, ale niekto využíva tento deň na realizáciu rôznych akcií a večierkov. Tam sa môžete odviazať. 

 

Pozri si: Top inšpirácie na tetovania na zápästie

Gerard Cosmetics tekutý rúž

Zdroj: Shutterstock®

Tak a prejdem k tomu, čo je na tomto produkte naj! Ak ste hádali výdrž, tak ste uhádli. Výdrž je neskutočná. Tekutý rúž zdolal vodu a niekoľko jedál. Vydržal po celý deň a upraviť ho bolo potrebné len minimálne.

 

Pri úprave nerobí pruhy, jednoducho dá intenzitu farby do pôvodného stavu. Čo však mne trošku vadí je, že po úprave cítiť tú pôvodnú prvú vrstvu. To je však nevýhoda všetkých dlhotrvajúcich rúžov. Ak ich obnovujete, je ideálne dať ho celý dolu a nanovo naniesť, inak sa vrství. Výhoda je, že to nemusíte robiť dvadsaťkrát ako u rúžov, ktoré nič nevydržia.

 

Vôbec sa neotláča, nerozmazáva sa a ani nevytvára šupinky. Je vhodný aj na suché pery, no tam by som trošku dala pozor, pretože metalický efekt automaticky zvýrazní každú vrásku na perách. Radšej dajte pred aplikáciou pod tento rúž ešte nejaký hydratačný balzam na pery. 

 

Zaujme ťa: Ako využiť kondicionér v domácnosti? Toto by vám ani nenapadlo!

Gerard Cosmetics tekutý rúž recenzia

Zdroj: Shutterstock®

1. Test

Ako prvé som skúsila, či sa bude otláčať. Môžem vám tu písať stovky slov, no najlepšie bude, ak si to pozriete vo videu. Zobrala som obrúsok a pritlačila o pery. Ako to dopadlo? Pozri nižšie. 

 

Zaujme ťa: Skrýva sa lepok v kozmetike? Na toto si daj pozor!

Gerard Cosmetics tekutý rúž recenzia testovanie

Zdroj: Shutterstock®

2. Test

Druhý test spočíval v tom, že som na tekutý rúž vytiahla ťažké kalibre. Vodu a jedlo. Prvý nápoj bola káva potom nasledovala voda. Okolo 1 hodiny som si pripravila obed. Mala som cestoviny s bazalkovým pestom (základom je olivový olej). Rúže sa v spojení s olejom začnú strácať a čím mastnejšie jedlo máte, tým rúž rýchlejšie zlezie z pier.

 

Výsledok môžete vidieť nižšie na fotke. Rúž držal skvele, intenzita farby ostala, jedine stratil na intenzite v časti, kde sa vám pery spájajú. Nebolo potrebné ho vôbec obnovovať. Zvládol to na jednotku. 

 

Avšak musím podotknúť, že pri ďalšom jedle po pár hodinách rúž zoslabol a bolo potrebné ho obnoviť. Napriek tomu si myslím, že jeho výdrž že božská!

 

Navštívte stránku www.stayunique.sk a určite si vyberiete. 

 

Pozri: Chceš byť krásna a zdravá ako celebrity? Vegánska strava pomáha

 

Gerard Cosmetics kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

04.10.2017 19:21

Fíha, pozerám že si k nám razia cestu poriadne tmavé odtiene rúžov. Niekomu veľmi pristanú, mne však nie a tak im odolám. Na testovanom ma však zaujala najmä výdrž- je naozaj obdivuhodná..

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.10.2017 20:36

keby bol iný odtieň

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

05.10.2017 14:23

odtieň ma moc neoslovil

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE