TEST: Gosh Copenhagen Giant Kajal ceruzka na oči

Ceruzka na oči by mala spĺňať určité parametre. Tie, ktoré ja požadujem od dokonalej očnej linky sú: farba musí byť čierno-čierna, ľahké a presné nanášanie, efekt by mal byť matný, pri tvorbe dymového líčenia by sa mala farba dobre rozmazávať a mala by dlho vydržať.

 

Tento krát sa môjmu testu podrobila Gosh Copenhagen Giant Kajal ceruzka na oči a posvietila som si na všetky spomínané parametre. 

Oficiálny popis:

Gosh Copenhagen Giant Kajal ceruzka na oči je dlhotrvácnou kajalovou ceruzkou s krémovou konzistenciou pre jednoduchú aplikáciu, najmä k vnútorným okrajom očí. Krémová textúra sa rozplýva na pleti pre vytvorenie ohromného farebného efektu. Ľahko a rovnomerne sa nanáša, poslúži vám skvele aj pri vytváraní dymového líčenia a zachová si oslnivý žiarivý efekt. Dizajn tyčinky umožňuje naozaj precízne nanesenie.

 

Testovali sme aj: TEST: GOSH – Bronzový guľôčkový púder

kajalová ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je typické pre Gosh Copenhagen. Čierna elegancia v kombinácii s bielou. Balenie je plastové a má netradičný tvar. Začiatok je hrubší a ku koncu sa zužuje. Tento tvar je veľmi dobre zvolený, pretože vďaka nemu ceruzka padne skvele do ruky. Obsah má 1,5 g.

 

Testovali sme aj: TEST: GOSH - Kontúrovacia paleta

čierna kajalová ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Hrot, ako ho vidíte na fotke, je vlastne celé množstvo, ktoré tvorí kajalovú ceruzku. Ceruzka sa nevysúva, a to mi trošku prekáža. Keďže niekedy sa dosť ponáhľam a pri nasadzovaní vrchnáka je potrebné dávať pozor, aby ste si hrot nezničili. Avšak čierna je skutočne dokonalou čiernou, a to je niekedy problém u ceruziek. Táto je skvelá.

 

Testovali sme aj: Test: GOSH - Sculpting Academy Palette paletka na kontúrovanie

čierna ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Intenzita farby je veľmi dobrá a musím poznamenať, že je to jedna z najlepších ceruziek na dymové líčenie, aké som mala možnosť vyskúšať. Veľmi dobre sa rozmazáva, pretože má dokonalú krémovú textúru. Jednoducho sa aplikuje a dokážete urobiť aj detailnú linku. 

 

Testovali sme aj: TEST: GOSH - Forever Eye Shadow - Očný tieň

Gosh Copenhagen giant kajal ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Jej aplikácia je jednoduchá aj vďaka zloženiu. Zloženie je totiž tvorené prírodnými voskami a olejmi (olejom z maslovníka a sójovým lecitínom). Skvele drží a precízne si vytvoríte aj klasickú očnú linku. Počas dňa sa nerozmazáva a keď pod ňu použijete podkladovú bázu pod očné tiene, tak sa ani nepohne. Táto kajalová ceruzka na oči má však lesklý efekt, nie matný. Je bez parabénov, parfumácie a zloženie je dokonca vhodné aj pre vegánov.  

 

Ja túto ceruzku používam najmä vtedy, ak chcem linku rozmazávať. Na dymové líčenie alebo rozmazávanie očných liniek je táto kajalová ceruzka ako stvorená. V poslednej dobe ceruzku dosť často používam a stále z nej veľmi neubudlo. Horšie to bude, ak sa hrot bude blížiť ku koncu. V balení nie je strúhadlo, a tak budem musieť prísť na spôsob, ako ju znova zaostriť. 

 

Testovali sme aj: TEST: GOSH - Catchy Eyes - Maskara

kajalová ceruzka

Zdroj: Shutterstock®

Hlavné Výhody

  • Výborná intenzita farby
  • Dlhotrvácny efekt
  • Žiarivý a lesklý efekt
  • Jednoduchá aplikácia a rozotretie
  • Bez parfumácie a parabénov
  • Zloženie vhodné pre vegánov

 

Testovali sme aj: TEST: Gél na úpravu obočia od GOSH

líčenie s čiernou kajalovou ceruzkou

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

23.04.2017 09:07

Pri vybere ocnych ceruziek davam doraz na konzistenciu,cize texturu...... musi byt hlavne makka... tato ceruzka splna moje vserky kriteria a rozhodne si ju kupim aspon raz na vyskusanie.....urcite nesklame...ocnu ceruzku pouzivam denno denne, je pre mna dolezite najst tu TOP znacku..... myslim si vsak, ze kajalove su najlepsie

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

23.04.2017 11:55

kajal - super kvalita, dobre sa s ňou pracuje

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

25.04.2017 12:34

jednoznačne používam len kajalové ceruzky na oči

Vaše meno:

Janka Sláviková

Janka Sláviková

06.05.2017 21:38

už niekoľko rokov používam značku Kajal, je kvalitná a nedám na ňu dopustiť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE