TEST: Guľôčkový púder Giordani Gold Golden Edition

Poznáte nejaký produkt, ktorý je už akousi stálicou v ponuke spoločnosti Oriflame? Podľa mňa sú to určite bronzujúce guľôčky, ktoré sú na trhu už naozaj dlho.

 

Ja si ich pamätám ešte z čias, keď som chodievala na základnú školu (čo už je dosť dávno), mamina ich používala vtedy a používa ich dodnes.

 

Pri príležitosti 50. výročia spoločnosti Oriflame, sa tieto guľôčky dočkali menšej zmeny. Tá zmena je v podobe zlatého prášku, ktorý vašu tvár krásne rozžiari. No je tomu tak aj v skutočnosti? Pozorne čítajte v tomto teste na guľôčkový púder z luxusnej rady dekoratívnej kozmetiky Giordani Gold.

 

Testovali sme tiež: Oriflame The ONE – rúž na pery a lak na nechty

Guľôčkový púder Giordani Gold Golden Edition

Zdroj: Shutterstock®

Tieto guľôčky sú dostupné v 4 farebných prevedeniach, z ktorých si rozhodne vyberie každá, či už so svetlejším tónom pleti alebo tmavším. Ja som testovala guľôčkový púder z limitovanej edície Golden Edition, ktorý obsahuje ružové, béžové, zlaté a bronzové guľôčky. Môžeme ich prirovnať k tým klasickým v odtieni Natural Radiance.

 

Testovali sme tiež: Oriflame Hojivý zázrak s logom 50. výročia

Guľôčkový púder Giordani Gold Golden Edition

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Oslávte 50. výročie spoločnosti Oriflame so špeciálnou edíciou nestarnúcej klasiky radu Giordani Gold. Guľôčky púdra vyrábajú skúsení majstri priamo v Taliansku. V tejto edícii medzi nimi nájdete aj jedinečné zlaté guľôčky obsahujúce skutočný zlatý prášok. Tieto zlaté čiastočky dodávajú pleti krásny žiarivý bronzový vzhľad so zlatým nádychom.

 

Testovali sme tiež: Transparentný púder The ONE od Oriflame

Guľôčkový púder Giordani Gold Golden Edition

Zdroj: Shutterstock®

Multifunkčný produkt, ktorý môžete použiť hneď na niekoľko spôsobov. Ak chcete svojim líčkam dodať jemnú "červeň", prejdite štetcom hlavne po ružových guľôčkach. Ak si chcete tvár jemne vykontúrovať, tak vyskúšajte tie bronzové. Ak chcete rozžiariť lícne kosti, siahnite po guľôčkach so zlatým nádychom. Samozrejme môžete použiť mix všetkých a dodať tak vašej tvári poriadnu šťavu.

 

Tieto bronzujúce guľôčky sú extra pigmentované, preto s nimi fakt opatrne, aby ste to neprehnali s množstvom a v konečnom dôsledku nevyzerali ako Marfuška zo známeho vianočného filmu. Postačí, ak štetcom po nich prejdete naozaj s ľahkosťou a vaša pleť bude v priebehu sekundy vyzerať ako slnkom pobozkaná.

 

Testovali sme tiež: Oriflame Colourbox – rúž na pery

Guľôčkový púder Giordani Gold Golden Edition

Zdroj: Shutterstock®

Vďaka skvelej pigmentácii a ich množstvu v celom balení vám guľôčky vydržia naozaj dlho. Mamina ich používa už vyše pol roka a to každý deň, a aj napriek tomu stále vyzerajú úplne ako nové. Vôbec z nich akosi neubúda. Čo je v konečnom dôsledku pre vás výhodné, pretože nebudete musieť stále investovať do líceniek/bronzerov/rozjasňovačov.

 

Výdrž je tiež obstojná. Síce na mastnej pleti dlho nevydržia (avšak na takom type pleti len máločo vydrží naozaj celý deň), avšak tých 5-6 hodín zvládnu s prehľadom. Zato na suchej pleti držia naozaj celý deň. Mamina ich má celý deň v práci a večer pri odlíčení stále vyzerá, akoby si práve na líčka naniesla tento guľôčkový púder.

 

Testovali sme tiež: Trblietavá očná linka Very Me od Oriflame

 

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

27.05.2017 06:26

Mám ho tiež,naozaj z neho neubúda..

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

27.05.2017 15:51

Priznám sa, ešte nikdy som neskúšala tento púder,aj keď už veľmi dlho existuje. Ale po prečítaní tejto recenzie si ho kúpim a vyskúšam.

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

27.05.2017 19:57

ešte som nikdy neskúšala takéto "guľôčky" ale práve uvažujem že by som si nejaké zaobstarala... :- ) tak možno tieto by sa mi aj páčili...

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

28.05.2017 17:58

Od guľôčkových púdrov ma odrádzala predstava, že sa budem lesknúť ako tá guľôčka :D

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 13:14

je vidieť že trvácnosť je dlhodobejšia

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

02.10.2017 21:50

tieto gulicky mam rada a aj pouzivam

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE