TEST: Letné líčenie s dekoratívnou kozmetikou Mary Kay

Leto nám ešte stále nekončí! Aj keď to vonku v posledných dňoch nevyzerá veľmi letne, letné farbičky ešte určite neodkladajte. A napokon, nenechajte sa zviazať akýmikoľvek trendami, ktoré prichádzajú a odchádzajú. Vsaďte na to, čo máte radi, čo sa vám hodí – rovnako to platí aj v líčení. Leto si žiada teplejšie a žiarivejšie farby, no ak máte rady skôr nude alebo tlmenejšie odtiene, prečo ich nevyužiť?

 

Dekoratívna kozmetika je určená na to, aby podčiarkla vašu prirodzenú krásu alebo ju mierne prikrášlila. Rovnako to platí aj v prípade dekoratívnej kozmetiky spoločnosti Mary Kay. Tá minulý mesiac prišla na trh s novými pestrými letnými prípravkami, medzi ktorými nájdete nové paletky očných tieňov, nové odtiene rúžov na báze gélu, tekutú očnú linku a rovnako aj voňavú kolekciu pre starostlivosť o telo Believe + Wonder. 

 

Testovali sme aj: Mary Kay Clear Proof - kompletná pleťová starostlivosť

Mary Kay Kolekcia očných tieňov

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay Kolekcia očných tieňov

Každá žena sa odteraz môže s radosťou hrať s farbami vďaka novým kolekciám očných tieňov. Odtiene sú profesionálne zladené a tiene sa ľahko aplikujú. Každá súprava dokonale sedí do kozmetickej kazety Mary Kay® a obsahuje štyri dopĺňajúce sa farby očných tieňov, ktoré sú trendom tohoročného leta.

 

Keďže patrím k zelenoočkám, tak som dlho zisťovala (pokus-omyl), aké tiene sa mi najviac hodia. Samozrejme, nude líčenie nikdy nič nepokazí. Avšak fialové tiene sú tým pravým orechovým pre všetky dámy so zelenými očami. Paletka v odtieni Berry Haute, je trefne poskladaná z fialových odtieňov, ktoré sú príjemne pigmentované, avšak jemne prášia. Preto nezabúdajte na to, že korektor sa aplikuje až po nalíčení očí.

 

Paletka očných tieňov nemusí slúžiť len na líčenie očí. V tomto prípade môžete použiť tieň v champagne  farbe na rozjasnenie líčok, alebo svetlo ružový tieň namiesto lícenky. Multifunkčná paletka si ma získala hneď. Ja som s ňou veľmi spokojná, preto verím, že budete aj vy!

 

Pozri aj: TEST: Mary Kay - lak na nechty

Tekuté očné linky Mary Kay® Black

Zdroj: Shutterstock®

Tekuté očné linky Mary Kay® Black

Upútajte pozornosť svojimi krásnymi očami s rýchloschnúcim, dramatickým orámovaním od jedného kútika oka k druhému. V okamihu môžete premeniť denné líčenie na večerné, od decentnej jemnej linky až po odvážne mačacie oči, pretože intenzívna farba odolná voči zotretiu zostane na mieste, kým vy samy nie ste pripravené ju odstrániť.

 

Tieto očné linky sú ideálne pre vytváranie akéhokoľvek vzhľadu očí, hlavne vďaka svojmu hrotu. Ten je špicatý, avšak dostatočne pevný na to, aby sa neohýbal pri akomkoľvek tlaku. Tekutá linka v čiernej farbe oživí každé líčenie očí, dodá mu dramatickosť a navyše sa vôbec neotláča. Hneď po nakreslení linky zaschne a drží celý deň.

 

Ak sa vám nedarí nakresliť si očné linky, skúste rôzne šikovné triky. Ja využívam trik s obyčajnou sponkou. Stačí, ak jej koniec zamaľujete linkou a priložíte k vonkajšiemu kútika oka. Následne ju len stačí dokresliť a voilá, linka je hotová. Jednoduché, že?

 

Zaujme ťa: Mary Kay Clear Proof Hĺbkovo čistiaca maska s aktívnym uhlím

Mary Kay® Gélový pololesklý rúž

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay® Gélový pololesklý rúž

Tento plne krycí rúž využíva gélovú technológiu, vďaka ktorej je farba sýta a dlho a dobre drží. Nevysušuje pery, jednoducho sa nanáša a nádherne vyplní línie pier. Pery si uchovávajú jemnosť a vláčnosť po celý deň.

 

Tento rúž som si úplne zamilovala. Je v odtieni Sunset Peach (žiarivá svetlá broskyňová farba), ktorá sa rozhodne hodí na leto a na každodenné nosenie. Je gélový/krémový, ľahučko kĺže po perách a zanecháva ich zahalené vo farbe. Navyše je k nim milosrdný, pretože ich vôbec nezaťažuje. Pery sú krásne hydratované! 

Líčenie s dekoratívkou Mary Kay

Zdroj: Shutterstock®

Letné líčenie s Mary Kay

Pri pohľade na paletku som mala hneď jasno v tom, ktorý tieň aplikujem do vnútorného kútika (tieň v champagne farbe), ktorý zas na celé pohyblivé viečko (najsvetlejší ružový odtieň), a ktorý do záhybu oka (mix najtmavšieho a stredného fialového tieňa). Rovnako som ich aplikovala aj na spodnú linku. Líčenie som trošku zdramatizovala očnou linkou a celé to zakončila jemným rúžom na pery.

 

Na záver len dodám, že s dekoratívnou kozmetikou od spoločnosti Mary Kay som veľmi spokojná. Spoločnosť si zakladá na kvalite a tieto produkty sú toho dôkazom. Preto môžem povedať, že ani tentokrát som sa v nich nesklamala a môžem vám ich vrelo odporučiť. 

 

Čo hovoríte na výsledok? Ktorý z týchto produktov vás oslovil najviac?

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

8 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

22.08.2017 08:24

mám rada značku mary kay..... ale z tejto rady by som si nič nevybrala...

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

22.08.2017 09:17

pekné líčenie :)

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

22.08.2017 10:21

Mary kay nepoužívam,z tohto by som si asi nevybrala,ale je to pekné líčenie.

Vaše meno:

Alena Gudjáková

Alena Gudjáková

22.08.2017 14:24

Mala som tú česť byť nalíčená s MARY KAY...,,spokojnosť!"

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

22.08.2017 21:41

Prípravky Mary Kay som ešte nemala, vyzerajú byť kvalitné...dala by som sa nahovoriť minimálne na gélový rúž

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

24.08.2017 14:36

krasne farby

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.08.2017 13:17

MK je drahšia ale o to kvalitnejšia kozmetika

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

05.02.2020 21:08

pekné farby

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE