TEST: MARY KAY - Lash Intensity - Maskara

O kozmetike Mary Kay určite nepočujete prvýkrát. Kvalita a účinnosť tejto kozmetiky nás už sprevádza niekoľko rokov. Mary Kay si pre nás pripravila fenomenálnu maskaru, s ktorou aj vy budete mať riasy ako z reklamy. Ak patríte medzi tie, ktoré stále hľadajú TOP maskaru, tak neváhajte a pozrite si toto testovanie. Možno práve táto maskara Lash Intensity od Mary Kay je pre vás to pravé orechové.

Oficiálny popis:

 

S Lash Intensity™ maskarou získate úchvatný objem a naviac neodolateľnú dĺžku rias. Obsahuje špeciálne navrhnutú asymetrickú kefku Double-Impact™. Vďaka trvanlivej farbe, ktorá je odolná proti zotretiu, budú riasy vyzerať hustejšie a výraznejšie. Naviac, veľmi účinný pigment bohatý na minerály riasy zviditeľní skvelým čiernym odtieňom.

 

Testovali sme aj: TEST: Mary Kay - Into the Garden™ Lak na nechty

TEST: MARY KAY - Lash Intensity - Maskara

Zdroj: Shutterstock®

Dizajn obalu je nezvyčajný, pôsobí akoby bol stočený. Obal je celý čierny, čo dodáva produktu dávku luxusu. Nepotrpím si na zvláštne farebné kombinácie. V jednoduchosti je krása.

 

Testovali sme aj: TEST: MARY KAY - Into the Garde - Dekoratívna kazeta

TEST: MARY KAY - Lash Intensity - Maskara

Zdroj: Shutterstock®

Maskara obsahuje provitamín B5, ktorý riasy ochraňuje, stará sa o ne a posilňuje ich. Obsahuje tiež zlúčeninu mastných kyselín, ktorá pomáha zabrániť lámaniu rias pri odličovaní. Ďalej obsahuje vitamín E, veľmi dobre známy ako ochranný antioxidant.

 

Testovali sme aj: TEST: Mary Kay – Into the Garden™ Kolekcia na pedikúru

TEST: MARY KAY - Lash Intensity - Maskara

Zdroj: Shutterstock®

Krátke štetinky sú navrhnuté tak, aby vytvorili objem a umožnili nanesenie presného množstva maskary. Na kefke sa však nachádza jeden rad bez štetiniek, ten umožní dodatočné zachytenie prípravku. Dlhšie štetinky vytvárajú, rozčesávajú riasy tak, aby riasy boli pokryté po celej ich dĺžke - od korienkov až po samotné končeky.

 

Odporúčame pozrieť si: Neprehliadnuteľná INTENZITA! - MARY KAY Lash Intensity

Na testovanie tejto maskary som sa mimoriadne tešila. Čítala som sa ňu samú chválu. Upozorňujem vždy na jednu vec pri skúšaní maskary. Je nutné sa naučiť s maskarou pracovať, pretože každá je iná a po prvom použití nikdy nezistím či funguje. Túto maskaru som vyskúšala niekoľkokrát a až potom som si ju skutočne obľúbila . Čo vám budem písať, pozrite si výsledok na fotke. Riasy majú objem a sú nádherne predĺžené. 

 

Testovali sme aj: TEST: Mary Kay - lak na nechty Coral Blossom

FOTO GALÉRIA:

4 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

16.08.2016 20:49

Vyzera fajn, brala by som ju :)

Vaše meno:

Alena Ďurechová

Alena Ďurechová

30.08.2016 01:45

mám ju, je výborná. Skutočne krásne oddelí riasy a predĺži. Ja mam riasy prirodzene dosť vytočené a tak sa mi trochu otláča na horné viečko. Ale neotláča sa mi len vodeodolná riasenka :-)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

05.09.2016 13:52

Som zaťažená na maskary, hneď by osm ju brala na skúšku.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

12.09.2017 18:04

chýba mi obrázok

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE