TEST: Maybelline The Rock NUDES paleta očných tieňov

Každý deň je zo mňa iná žena..." – spieva sa v jednej, pre mnohých známej, pesničke. Vďaka rôznym beauty pomocníkom to môžete aj docieliť. K ním patria samozrejme aj paletky očných tieňov. Tie každej z nás poskytujú toľko variabilných možností pri líčení očí, len si treba zvoliť tie správne odtiene k ich farbe. A už len stačí niekde trošku pridať, niekde zase ubrať a niekde rozotrieť dostratena. A voilá, božské dielko je hotové.

 

Je paletka očných tieňov Maybelline The Rock NUDES skvelou pomocníčkou pre vytvorenie božského líčenia? Podľa výrobcu by vám paletka mala pomôcť vytvoriť 13 rôznych líčení – iné na každý deň! Už samotný názov paletky napovedá, že je ideálna na tvorbu rokovejšieho líčenia. No pravda je úplne iná.

 

Testovali sme tiež: Maybelline LASH SENSATIONAL LUSCIOUS mascara

TEST: Maybelline The Rock NUDES paleta očných tieňov

Zdroj: Shutterstock®

Táto paletka obsahuje celkovo 12 očných tieňov, medzi ktorými nájdete ako matné, tak aj trblietavé tiene, ale aj svetlé a tmavé tiene. Preto nepochybujem o tom, že si každá z nich vyberie nejaký za svojho favorita. Okrem týchto očných tieňov v paletke nájdete aplikátor, ktorý má z jednej strany klasický hubkový aplikátor a z tej druhej jemnučký štetec.

 

Oficiálny popis:

Odviažte sa s touto paletou 12-tich očných tieňov. Bez ohľadu na to, aká je vaša nálada, táto paleta s 12 farebnými kovovými odtieňmi vám prinesie dokonalý vzhľad. Dodá vašim očiam nezabudnuteľný pohľad.

 

Testovali sme tiež: Maybelline Brow Satin ceruzka na obočie duo

TEST: Maybelline The Rock NUDES paleta očných tieňov

Zdroj: Shutterstock®

13 rôznych vzhľadov a kombinácií tieňov! Na zadnej strane výrobca udáva, ako tiene môžete kombinovať. Respektíve paletka je poskladaná tak, aby ste jednotlivé tiene mohli kombinovať. Skombinujte 2, 3 alebo 4 očné tiene a vytvorte si požadovaný look. Samozrejme, tiene môžete kombinovať podľa svojich preferencií a aktuálnej nálady.

 

V paletke nájdete matné, pomerne svetlejšie tiene na strácanie tých trblietavých tmavších. Paletka si sama o sebe vyžaduje výraznejšie rockovejšie líčenie, avšak vytvoríte si s ňou aj jemnejšie každodenné líčenie. A to hlavne vďaka svetlejším tieňom, akými sú svetlo hnedá, strieborná, ružová, či klasická telová farba.

 

Testovali sme tiež: Maybelline VIVID MATTES LIQUID (tekutý matný rúž)

TEST: Maybelline The Rock NUDES paleta očných tieňov

Zdroj: Shutterstock®

Tiene sú pomerne fajn pigmentované, no ak chcete zlepšiť ich sýtosť a výraznosť, tak na ne nastriekajte špeciálne spreje alebo použite termálnu vodu. Ak nemáte ani jedno práve po ruke, tak skúste vrstvenie – to tiež trošku zlepší ich sýtosť na očnom viečku. Mne na nej prekáža hlavne jej prašivosť a opadávanie trblietok pod oči pri líčení. Preto majte na pamäti, najprv líčenie očí a až potom korektor, ktorým dotiahnete líčenie do dokonalosti.

 

Testovali sme tiež: Maybelline - Lash Sensational Luscious

TEST: Maybelline The Rock NUDES paleta očných tieňov

Zdroj: Shutterstock®

Výdrž – ďalší fakt, respektíve informácia, ktorá každého zaujíma. Ja pri každom líčení používam podkladovú bázu, bez nej by celé moje „dielko" zmizlo veľmi rýchlo. Preto s bázou mi tiene vydržali približne 6 hodín, potom sa začali postupne vytrácať a mierne zlievať do záhybu očného viečka. No každopádne, na paletku z drogérie je to obstojná výdrž.

 

Testovali sme tiež: Maybelline - FALSIES PUSH UP DRAMA

TEST: Maybelline The Rock NUDES paleta očných tieňov

Zdroj: Shutterstock®

Pri líčení som sa samozrejme nedržala odporúčanou kombináciou tieňov výrobcom. Takpovediac som si išla svoje a kombinovala som tiene, ktoré sa mi páčili. Nakoniec z toho vzniklo na mňa trošku výraznejšie líčenie, ktoré sa mi v konečnom dôsledku celkom páčilo.

 

A čo vy? Akému líčeniu dávate prednosť? Ste skôr za neutrálne a jemné každodenné líčenie alebo si radi zaexperimentujete aj s niečím výraznejším?

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

23.05.2017 05:45

Ja podľa nálady.Mám rada aj výrazné líčenie,kľudne aj bežný deň.A hlavne nesmie chýbať výrazný rúž,to je moje.Ale nerobí mi problém ísť von bez makeupu..

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

23.05.2017 16:26

Ja som skôr na tmavé odtiene, bledé mi nepasujú, preto volím radšej očné tiene po jednom, lebo by som ich všetky nevyužila.

Vaše meno:

Natália Homolová

Natália Homolová

25.05.2017 06:41

Ja si nedávam tiene každý den ale ked už tak vždy stavím na zemité farby vacšinou hnedú a jedinu výraznejšiu farbu ktorú znesiem na oku je ružová.Teraz používam paletku od Essence Roses je super presne na moj vkus.A táto vyzerá tiež super všetky farby sa mi páčia až na tú modrú :) .

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

30.05.2017 20:29

Mám takúto paletku tejto značky,ale iné odtiene.Líčim sa takmer každý deň,ale skôr tak decentne do práce.Ale rúž musí byť vždy...niekedy výrazný červený inokedy jemný ružový, podľa nálady.Keď mám zlú náladu tak si dám červený rúž...

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.08.2017 15:59

pekná paletka ku všetkému sa dá doladiť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE