TEST: Oriflame Natural Balance Soup Asparagus

Vyrobené zo 100% prírodných zložiek, špeciálne vyvinuté pre optimálnu výživu tela. Budete sa cítiť nasýtené, sústredené a plné energie.

P { margin-bottom: 0.21cm; }

Oriflame prišiel na trh s novým radom Wellness produktov. Zahŕňa aj polievky Natural Balance. Ide o zdravé, chutné a 100% prírodné polievky. Podstatou je, že sú nízkokalorické, obsahujú vysoký podiel bielkovín, čo je pri chudnutí dôležité. Zasýtia na niekoľko hodín. Bielkoviny sú rastlinného pôvodu – zo sóje, hrášku a zemiakov.

 

Oriflame garantuje optimálnu výživu. Polievky totiž obsahujú vysoký podiel bielkovín a aminokyselín, malé množstvo

Oriflame Natural Balance Soup Asparagus

tuku, omega 3 a 6 mastné kyseliny a inulín – vlákninu. Majú nízky glykemický index, vďaka čomu budete mať vyrovnanú hladinu cukru v krvi, čo by malo redukovať vaše chute na sladké.

 

Čo je najpodstatnejšie je fakt, že sú 100% prírodné. Neobsahujú lepok, laktózu, umelé farbivá a konzervačné látky. Jediný alergén je sójový proteín.

 

Predávajú sa v dvoch príchutiach – špargľová a paradajková. Na testovanie som dostala špargľovú polievku. Jedno balenie obsahuje 392g, čo predstavuje 14 porcií za 32,50 eur.

 

Prášok je jemne zelenej farby s drobnými zelenými kúskami. Vôňa ma popravde neočarila, ale asi žiadna zelená instatná polievka nevonia vábne.

Oriflame Natural Balance Soup Asparagus

Príprava je naozaj jednoduchá, postupovala som podľa návodu:

Zmiešajte 2 polievkové lyžice (28 g alebo 0,5 dl) polievkového prášku s 220 ml horúcej (nie vriacej) vody a vymiešajte dohladka.

Oriflame Natural Balance Soup Asparagus

Polievka mi chutila, chuťovo mi však pripomínala skôr brokolicovo-cibuľovo-hráškovú polievku. Je to o subjektívnom pocite a samozrejme, že hodnotenie je vzhľadom na fakt, že ide o instatnú polievku, ktorá sa nikdy nevyrovná tej „od babičky“. Ale musím uznať, že som ju bez problémov zjedla, pretože klasické instatné polievky nemusím.

Oriflame Natural Balance Soup Asparagus

Pocit zasýtenia naozaj trval dosť dlho, aj keď pri polievkach takýto efekt nemávam. Ja osobne som ju konzumovala každý večer na večeru samostatne, aj keď sa odporúča so šalátom alebo krajcom celozrnného chleba, keďže samotná polievka nedokáže plnohodnotne nahradiť jedno celé jedlo. No mne osobne stačila samotná polievka. Dokázala naozaj zasýtiť a ja som už nepociťovala žiadny hlad. Takže som už nekonzumovala nič iné, čo malo za následok úbytok na váhe, čo ani nebol zámer môjho testovania.

Oriflame Natural Balance Soup Asparagus

Ak zvyknete konzumovať instatné jedlá na dovolenkách, v práci alebo doma, alebo máte záujem vyskúšať redukčný program prostredníctvom Oriflame Wellness produktov, môžem vám polievky Natural Balance odporučiť. Ich chuť a schopnosť zasýtiť je naozaj veľmi dobrá.

4 komentárov
dominika4848

dominika4848

05.09.2013 10:43

moze to byt chutna polievocka

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

05.09.2013 11:42

Veľmi rada vyskúšam, polievka musí byť vynikajúca a hlavne že zasýti a asi sa z nej ani nepriberá, takú potrebujem...

Vaše meno:

petronela18

petronela18

06.09.2013 17:38

brokolicovú aj hráškovú milujem, takže by mi iste aj táto chutila! vyzerá super

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 09:42

wau oriflame už vyrába aj takéto skvelé polievky :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE