TEST: Bioderma Matriciane Fermeté a Sérum

Milé čitateľky dnes Vám prinášam tip ako účinne zatočiť s vráskami, so stratou pevnosti, jasu a ochabnutou pokožkou tváre. Bioderma vyvinula rad krémov, ktorý je určený na vrásky

Milé čitateľky dnes Vám prinášam test/tip ako účinne zatočiť s vráskami, so stratou pevnosti a jasu a ochabnutou pokožkou alebo ako týmto indikáciam dokážete predísť so správne zvolenou starostlivosťou o pleť.

 

Predsa len starobný proces pokožky nezastavíme, ale môžeme ho aspoň spomaliť a tak sa tešiť z krajšej pokožky.

 

 

Bioderma vyvinula rad krémov, ktorý je určený na vrásky, alebo pre regeneráciu pokožky. Tieto krémy sa rozdeľujú podľa veku:  

 

(25+)  Matriciane Multi-Defense - revitalizačný krém
(35+) Matriciane Rides - protivráskový krém
(45+) Matriciane Fermeté - liftingový krém

Matriciane Sérum - intenzívne, regeneračné a omladzujúce sérum

 

Dnes si konkrétnejšie môžete prečítať o kréme Matriaciane Fermeté a o Sére.

 

Bioderma Matriciane Fermeté a Sérum

 

Krém aj sérum je balené v škatuľke. Oba výrobky majú 30ml a majú dávkovač, takže si nadávkujete presné množstvo, ktoré postací na pokrytie Vašej tváre. 

 

Krém aj sérum majú ľahkú textúru a sú jemne parfumované. Okrem toho že pomáhajú pokožke s jej obnovou, tak ju aj dokonale hydratujú, takže sa nemusíte báť suchej pokožky. Pokožku tieto produkty dokonale vyživujú! Majú nemasté zloženie a tak sa nemusíte báť prehnaného lesku. Po nanesení si ich rýchlo zapracujete do pokožky. Vhodné sú pre všetky typi pleti a dajú sa kombinovať aj s iným krémom, ktorý denne používate. Krém aj súrum je nekomedogénne.

 

Bioderma Matriciane Fermeté a Sérum  

 

Konkrétnejšie o účinkoch krému Matriciane Fermeté:

 

Krém je určený na stratu pevnosti a jasu, ochabnutú kožu, povädnuté kontúry tváre, vrásky a hlboké vrásky. Krém môžete používať tak ako na dennú tak aj na nočnú starostlivosť. Krém je vhodný i ako starostlivosť pri a po estetických a dermatologických ošetreniach (chemický peeling, výplne, laserové zákroky, …). 


Tento reštrukturalizačný, vypínajúci krém, Matriciane Fermeté, spája všetky výhody Matricium ® (poskytuje pleti základné živiny a stimuluje bunkovú regeneráciu) s ďalšími účinkami unikátnych aktívnych zložiek, ktoré pôsobia na obnovenie objemu a pevnosti pokožky. Kombináciou Polyliftu (výťažok z mandľového oleja) a Tetrapeptidov, dochádza k stimulácii a biosyntéze prírodných podporných vlákien (kolagén a elastín), a tým k okamžitému vypnutiu pokožky. Látka Ectoin, prírodná látka chrániaca bunkovú DNA, posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

 

Bioderma Matriciane Fermeté a Sérum

 

Konkrétnejšie o účinkoch Séra Matriciane


Sérum určené na vrásky, stratu pevnosti a jasu pleti. Vhodné tiež ako pokračujúca starostlivosť pri a po estetických a dermatologických ošetreniach (chemický peeling, výplne, laserové zákroky, …) optimalizujúca ich účinok. Sérum môžete používať tak ako na dennú tak aj na nočnú starostlivosť.

Pokožka sa mení s vekom a postupne stráca základné stavebné zložky a schopnosť regenerácie. Intenzívne regeneračné Matriciane Sérum, obsahujúce Matricium®, poskytuje pleti základné živiny a stimuluje regeneráciu buniek. Obnovuje metabolické procesy v koži, a tak revitalizuje pleť. Pravidelným používaním Matriciane Sérum vrásky ustupujú. Pleť znovu získa svoju pružnosť, jas a mladistvý vzhľad. Hydratačná a veľmi príjemná textúra zanecháva pokožku sviežu a zamatovo hebkú.

 

 Bioderma Matriciane Fermeté a Sérum

 

Najideálnejšie je ak sérum budete kombinovať s jedným s Matricane krémov, ktorý je prispôsobený vašej pleti. Po mesiaci používania je výrazne pleť iná aj je to cítiť, avšak naozajstná zmena nastane po dlhodobejšom používaní. Zhruba po troch mesiacoch budete cítiť výraznú zmenu akoby v zhutnení pokožky a celkovo aj v jej spevnení - teda pokožka je vypnutejšia a aj vrásky sú výrazne menšie.

 

Keďže sérum obsahuje viacej regeneračných látok tak je najlepšie ho používať ako večernú starostlivosť. Na dennú starostlivosť preto použite Matriciane krém. 

 

 Bioderma Matriciane Fermeté a Sérum

 

Cena séra a aj krému Matriciane je cca 25Eur. 

Pokiaľ máte aj Vy skúsenosť s radom Matriciane podeľte sa s nami o Vašu skúsenosť.

 

 

Zdroj foto: www.dermatologie.sk
2 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

09.09.2013 12:26

Určite by som vyskúšala, snáď sa mi to podarí:))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 09:33

mne raz prišla vzorka do schránky dala som mamine a bola spokojná.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE