TEST: Lanvin Modern Princess parfumovaná voda

Parfumy sú vône, ktoré nosíme preto, aby sme podporili svoju krásu alebo dokonca pritiahli pozornosť. Každá vôňa môže pozdvihnúť náladu, vyvolať pekné spomienky alebo prispieť k celkovej pohode.

 

Doslova existujú tisícky rozličných vôní rôznych značiek s rôznymi dizajnovými líniami.

 

Výber správnej vône, ktorá bude charakterizovať vás alebo toho, pre koho je vôňa určená, nie je naozaj jednoduché. Pri výbere je dôležité siahnuť po takej, ktorá by dokonale zachytila osobnosť človeka, ktorý ju bude nosiť. Navyše, v jednoduchosti povedané, vôňa musí byť úžasná a osoba, ktorá ju nosí, by mala byť vďaka nej neodolateľná. 

 

Pozri aj: MONACO PARFUMS MONACO FOR WOMAN (parfumovaná voda 50 ml)

Dámska parfumovaná voda - Lanvin Modern Princess

Zdroj: Shutterstock®

Parfumovaná voda Lanvin Modern Princess je určená pre všetky ženy, ktoré žijú záhadne. Ženy, ktoré akceptujú skryté a nevyslovené podoby vlastných činov. Ženy, ktoré sú dobrodružné rebelky. Kvetinová parfumovaná voda je dostupná v troch objemových prevedeniach – 30 ml, 60 ml a 90 ml. Dnes sa spolu pozrieme na najväčšie balenie – ako táto parfumovaná voda zapôsobila na mňa?

 

Testovali sme tiež: HUGO BOSS - The Scent For Her - Parfumovaná voda

Lanvin Modern Princess

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

V tejto sexy kvetinovej vôni rezonuje nové pokušenie s tónmi jazmínu a jablka Pink Lady. Vrchné tóny sú mladistvé a svieže, takmer nevinné - spojenie jablka a lesných plodov im dodáva šťavu a lahodnosť. Stredné tóny sú viac ženské, vyjadrujú sebavedomie a postoj modernej princeznej. Dualitu jej osobnosti vyjadruje jazmín, delikátny a živočíšny zároveň, ktorý koketuje s nadčasovou eleganciou frézie. Krehká, romantická a na povrchu jemná vôňa sa po rozvinutí mení na neskrotnú a zvodnú.

 

Sebavedomú ženskosť ešte viac zvýrazňuje biele pižmo v základe, ktoré vôňu zahaľuje do zamatového sexy pocitu. Poslednou zložkou, ktorá vrcholne umocňuje zmyselnosť a premieňa našu hrdinku na femme fatale, je vanilková orchidea. Svetlé drevo zapečaťuje kompozíciu luxusom, kým pižmo jej poskytuje sexy charakter a intenzívny komfort, neuveriteľne príjemný na pokožke.

 

Testovali sme tiež: SALVATORE FERRAGAMO - Signorina Misteriosa - Parfumovaná voda

Dámska kvetinová parfumovaná voda

Zdroj: Shutterstock®

Sloboda, dobrodružstvo, intenzita, odvaha…

  • Hlava: jablko, lesné ovocie
  • Srdce: jazmín, frézia
  • Základ: biele pižmo, vanilková orchidea, svetlé drevo

 

Testovali sme tiež: STARCK Paris – Peau d’Ailleurs – toaletná voda (40 ml)

Kvetinová vôňa Lanvin Modern Princess

Zdroj: Shutterstock®

Dizajn flakónu má zmyselné krivky, ktoré pri jeho lepšom preskúmaní vytvárajú štvorlístok, ktorý by podľa povier mal prinášať šťastie. Možno aj táto parfumovaná voda Lanvin prinesie majiteľke šťastie v podobe mužského „úlovku“. Okolo hrdla (na vrchnáku) flakónu je uviazaná pomyselná zlatá kovová retiazka, ktorá je symbolom módneho domu.

 

Skutočná femme fatale by mala byť neodolateľná, príťažlivá, zvodná a svojím šarmom okúzľujúca. Takouto skutočnou osudovou ženou sa môžete stať aj pomocou tejto jemne sladkej kvetinovej vône. 

 

Testovali sme tiež: BVLGARI MAN – Black Cologne – toaletná voda (30 ml)

Dámska kvetinová vôňa Lanvin Modern Princess

Zdroj: Shutterstock®

Táto parfumovaná voda nie je určená na nosenie v kabelke. Keďže ide o 90 ml vôňu, flakónik je pomerne väčší a ťažší, čo by zaťažilo už aj tak pomerne ťažkú kabelku. Avšak vôňa vám to vynahradí svojou trvácnosťou. Keďže je výrazná, tak vám postačia dve streknutia na pulzné body (zápästie, lakťové jamky, body za ušami a podobne), čím ju bude na vás cítiť takmer celý deň.

 

Ja som milovníčkou kvetinových a tiež orientálnych vôní. Táto vôňa Lanvin Modern Princess patrí do rodinky kvetinových vôní, čím mi presne sadla do vkusu. Jemne sladká, avšak výrazná vôňa, z ktorej mi najviac preráža jazmín s vanilkovou orchideou. Nie som typ, ktorý by mal rozdelené vône na letné a zimné, avšak ak vy máte vône takto rozdelené, tak táto parfumovaná voda je určite letnou vôňou, vďaka ktorej budete neodolateľné. 

 

Testovali sme tiež: DOLCE PARFUMOVANÁ VODA od DOLCE & GABBANA

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

8 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

18.07.2017 08:07

od lanvina poznám len eclat.... jemná,svieža a čistá voňa..... sladkú vanilku s ovocnými prísadami ja moc neoblubujem.....

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

18.07.2017 11:31

Lanvin ešte nemal vôňu, ktorá by sa mi nepáčila...

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

18.07.2017 19:42

podľa popisu sa mi páči...

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

19.07.2017 10:44

Lanvin je super, mám rada ich vône

Vaše meno:

Adriana Galandova

Adriana Galandova

19.07.2017 10:57

mam ju podarilo sa mi ju vyhrat je krasna sice mam iba 30 ml ale checla som ju hend ked som videla ked vysla som vedela že bude super a nesklamala

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 10:50

pekné zloženie krásny flakon

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

15.11.2017 23:26

je to velmi jemna, kvetinova vona, pekna, prijemna. od Lanvinu je ale aj nadalej pre mna top vona eclat.

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

05.07.2018 19:13

Jedna z mojich obľúbených...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE