TEST: Mary Kay Kolekcia štetcov na oči

Kozmetické štetce na nanášane očných tieňov patria k mojím srdcovkám, respektíve všetky štetce, ktoré používam sú mojou srdcovkou. Štetec na nanášanie očných tieňov, štetec na strácanie očných tieňov, ďalší na aplikáciu očnej linky – ach jaj, je ich proste veľa a niektoré z nás majú problém ich rozoznať.

 

Avšak, potrebujeme ich? Nevystačíme si s aplikátormi, ktoré sú súčasťou takmer každej paletky s očnými tieňmi? Jasné, že vystačíme, avšak štetce nám pomáhajú vytvoriť si dokonalejšie líčenie s rôznymi efektmi. Tak sa poďte spolu s nami pozrieť na týchto nových chlpáčov od spoločnosti Mary Kay. 

 

Testovali sme: Mary Kay Live Fearlessly Parfumová voda

Štetce na oči v lesklom púzdre

Zdroj: Shutterstock®

Táto kolekcia očných tieňov od spoločnosti Mary Kay obsahuje 3 základné štetce na líčenie očí, ktoré sú ukryté v luxusnej lesklej taštičke na zips. A dokonca, v taštičke nájdete priestor aj pre ďalšie svoje štetce, ktoré takto budú chránené pred akýmkoľvek možným poškodením pri cestovaní. Mňa osobne nadchlo ružové prevedenie štetcov. Okrem toho, že štetce majú ružové syntetické štetiny, tak na ich rukoväti je vytlačený popis štetca, ktorý určuje jeho použitie – avšak tu sa nenechávajte obmedzovať, pretože každý štetec môžete používať podľa vlastného uváženia. 

 

Zaujme ťa: TEST: Mary Kay Multimasking pleťová maska a očná maska

štetce na oči

Zdroj: Shutterstock®

Sada štetcov na oči

Nastal čas zažiariť! Kolekcia štetcov na oči sa hodí nielen do vašej kozmetickej výbavy, ale je to aj skvelý darček pre každú milovníčku kozmetiky, ktorú máte na svojom vianočnom zozname! Úžasná lesklá taštička robí z kolekcie luxusný darček.

eye color, eye blender a eye crease brush

Zdroj: Shutterstock®

Pri týchto štetcoch je na dotyk cítiť, že majú umelé štetinky, avšak nijako neškriabu - sú priam jemnučké. V tejto sade nájdete eye color – štetec na nanášanie očných tieňov. Tento je bohatý na štetiny, vďaka čomu je určený primárne na nanášanie očných tieňov na celé pohyblivé viečko. Je skvelý na nanášanie prúdových, ale aj krémových tieňov, či ich vrstvenie. Dosiahnete ním rovnomerne aplikované tiene a jemným vtláčaním tieňov do očného viečka aj požadovanú intenzitu.

 

Ďalším štetcom je eye blender. S tým ste sa už určite stretli. Je určený na rozblendenie očných tieňov, teda na zmiernenie prechodov medzi jednotlivými tieňmi. Pri tomto štetci som si spočiatku musela zvykať na dĺžku jeho štetín. Doposiaľ som používala blendovací štetec, ktorý mal kratšie štetiny. No, ak by som ich mala porovnať, tak tento je oveľa lepší. Pracuje sa mi s ním oveľa lepšie a dokonca ním dokážem precíznejšie zmierniť prechody medzi tieňmi. Za mňa, úplná TOPka!

 

Posledným štetcom v tejto kolekcii je tzv. eye crease – teda skosený štetec. Jeho využitie je len a len na vás. Môžete ho využiť naozaj akokoľvek. Mne sa osvedčil pri nanášaní telového očného tieňa alebo rozjasňovača pod obočie. Vďaka jeho skosenému tvaru sa na to hodí perfektne. Dokonca ho môžete použiť pri aplikácii pigmentov, kde jeho skosené štetinky skvelo zapadnú do záhybu očného viečka. Poprípade, môžete byť kreatívni a použiť ho na kontúrovanie nosa. Proste, jeho použitie je neobmedzené! 

Kolekcia štetcov na oči od Mary Kay

Zdroj: Shutterstock®

Ak by som tieto štetce mala porovnať s tými, čo používam (od nemenovaného výrobcu, ktorý sa výhradne zameriava na štetce), tak sú jedinečné a možno aj trošičku lepšie. Počas celej doby čo ich používam, som ich stihla aj prať a vôbec z nich nevypadla ani jedna štetinka. Tieto majú jemné štetinky, hebké ako perie – veľmi príjemne na líčenie. Vrelo odporúčam. Ak premýšľate nad darčekom pre žienku vo vašom okolí, tak tieto štetce budú skvelou voľbou. 

 

Neprehliadni: TEST: MARY KAY Sail to the Moon – Telové prípravky

 

FOTOGALÉRIA:

9 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 08:19

ako darček by to bolocelkom fajn

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

11.12.2017 13:50

Sympatické štetčeky,určite sa s nimi pracuje výborne...ja mám len jeden podobnej hrúbky ale bez neho by som sa nezaobišla..

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

11.12.2017 17:42

Veľmi pekné, štetcov nikdy nieje málo :)

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

11.12.2017 18:37

už dlho hľadám dobré štetce

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

11.12.2017 19:51

o štetce sa starám, každý má svoj obal a tieto sa mi tiež celkom pozdávajú

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 08:38

aj toto by bol pekný darček

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

12.12.2017 10:18

veľmi dobrá značka

Vaše meno:

Ľuba Reháková

Ľuba Reháková

12.12.2017 10:30

Hodili by sa :)

Vaše meno:

Leona Bašistová

Leona Bašistová

12.12.2017 21:34

Tieto štetce doma mám, a sú skvelé!!!!
Vrelo doporučujem, ak máte záujem o naozaj kvalitné a jemné nanášanie produktov...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE