TEST: Anew denný/nočný krém Ultimate Multi-Preformance

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje komplexnú starostlivosť o pleť značky Anew Ultimate Multi-Preformance s vynoveným zložením, ktorá redukuje hlavné príznaky starnutia pleti.

 

AVON predstavuje obľúbenú líniu Anew Ultimate Multi-Preformance s novým, vylepšeným zložením.

 

 

 

Komplexná starostlivosť o pleť redukuje všetky príznaky starnutia pleti. 100% žien potvrdilo zlepšenie vzhľadu hlavných príznakov starnutia pleti:

 

  • redukcia viditeľnosti hlbokých vrások,
  • obnovenie pevnosti pleti a zjednotenie tónu pleti,
  • spevnenie kontúr tváre.

 

Pleť je navyše 24-hodín hydratovaná. Línia obsahuje luxusný complex Celluvive. Jej zloženie je bohaté na minerály a výťažky z rastliny tiliacora tiandra, ktoré aktivujú proces bunkovej obnovy a prinavrátia pleti nádherný a mladistvejší vzhľad.

Anew Ultimate Multi-Preformance

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálna charakteristika denného/nočného krému:

 

Obnovovací nočný krém Ultimate Multi-Preformance

Objem: 50 ml
Bežná cena: 22,90 €

Nočný krém obnovuje pleť, prinavracia jej oddýchnutý vzhľad, redukuje viditeľnosť vrások  zanecháva pleť oveľa pevnejšiu.

 

Obnovovací denný krém s OF25 Ultimate Multi-Preformance

Objem: 50 ml
Bežná cena: 22,90 €

Denný krém redukuje viditeľnosť hlbokých vrások, obnovuje kontúry tváre a zanecháva pleť oveľa pevnejšiu a pružnejšiu.

Anew Ultimate Multi-Preformance

Zdroj: Shutterstock®

Denný krém

 

Krém má tuhšiu konzistenciu. Na pokrytie celej tváre stačí množstvo vo veľkosti hrášku, naozaj nie viac, pretože krém má trošku mastnejšie zloženie čo je na pokožke na dotyk trošku cítiť. Tento krémik Vám pokožku určite nevysuší a nemusíte sa obávať šupinkatej pokožky, práve naopak ak máte suchší typ pleti, tak tento krém Vám pokožku jemne premastí. Je len veľmi málo parfumovaný.

 

Tvorí výborný podklad pod make-up. Čo sa týka účinku na zrelšiu pleť, tak po pravidelnom dennom aplikovaní je viditeľné, že pokožka sa s krémom „priatelí“. Na pohľad pôsobí zdravo, nemožno však povedať že vrásky zmizli, to jednoducho nedokáže žiaden krém. Tento krém je však dobré kombinovať so nočným krémom, ktorý účinok "omladenia pleti" ešte zviacnásobí.

Anew Ultimate Multi-Preformance

Zdroj: Shutterstock®

Nočný krém

 

Opäť aj pri tomto kréme stačí na celú plochu pleti len malé množstvo. Do pleti sa ihneď po nanesení vpije, na povrchu pleti narozdiel od denného krému nevytvára mastný ani lepkavý pocit. (...čo je trošku zvláštne, pretože to býva vždy naopak...) Pleť je na dotyk hodvábne hebká, akoby matná no popritom je aj hydratovaná. Krém môžete používať teda aj ako dennú tak aj ako nočnú starostlivosť - moja mamina zhodou okolností práve niekedy tento nočný krém použila na deň a denný na noc.

 

Tak ako aj denný krém tak aj tento nočný zanecháva pri dlhodobejšom používaní pokožku žiarovejšiu, to že vyhladzuje jemné stopy po vráskach verím že postrehnete, keď budete krémy používať dlhodobo.  Nočný krém ideálne dopĺňa krém denný a pokiaľ Vám záleží na tom, čo svojej pokožke dávate, určite odporúčame s maminou siahnuť po oboch starostlivostiach a nie len po jednej. Predsa len, krémy sa dopĺňajú a tak podporujú navzájom svoje účinky.

Anew Ultimate Multi-Preformance

Zdroj: Shutterstock®

Líniu Anew Ultimate Multi-Preformance odporúča aj oficiálna dermokozmetička AVONu, Eva Přibylová. 

 

„Krémy Anew Ultimate Multi-Preformance s novým, vylepšením zložením, sú špičkou v omladzujúcej starostlivosti o pleť. Zloženie s exkluzívnym komplexom Celluvive, ktorý obsahuje výťažky z ázijskej rastliny tiliacora trianda, známej pre svoje blahodárne účinky, aktivuje proces bunkovej obnovy a dodáva pleti žiarivý vzhľad. 100% žien potvrdilo zníženie viditeľnosti vrások, obnovenie pevnosti a zjednotenie tónu pleti. Teraz si túto luxusnú pleťovú starostlivosť s novými vedeckými poznatkami môžete dopriať aj vy!“

Anew Ultimate Multi-Preformance

Zdroj: Shutterstock®

Vyskúšali ste už nejaké krémy od Avon-u z radu ANEW?

4 komentárov
Beata Molnárová

Beata Molnárová

31.03.2015 17:01

Hľbšie vrásky?Hladáme na to správne riešenie neustále.

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

31.03.2015 19:35

Môžu byť fajn

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

01.04.2015 20:16

vyskúšala som už krémy od Avon-u z radu ANEW a boli úžasné

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 20:04

nevyskúšala ale ak si prezerám katalog vždy ma zaujmú tieto krémy

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE