TEST: COLLISTAR Sublime Black – pleťové sérum

Pleťové séra sú pokladom pre pokožku, a to v podobe rýchleho a účinného dodania výživných a potrebných látok.

 

Je to „koktejl“ namiešaný z rôznych prírodných výťažkov a vitamínov, no konkrétne zloženie sa samozrejme od séra k séru líši.

 

Každá žena by mala mať vo svojej kozmetike minimálne jedno kvalitné sérum a ak ho nemá, tak možno si ho zaobstará práve po tejto recenzii, v ktorej vám predstavím luxus od značky COLLISTAR.

Z názvu už asi viete, že pôjde o pleťové sérum Sublime Black z radu COLLISTAR Nero Sublime®. Pre toto sérum a celý rad je typická absolútna čierna farba, ktorú nájdete ako na obale, tak aj v zložení samotného séra. Obal, okrem čiernej, tvorí aj zlatá farba, ktorá len pridáva na luxuse a elegancii týchto prípravkov. Objem séra je 30 ml.

 

Testovali sme tiež: TEST: COLLISTAR – Noursihing Perfecting Dry Oil – telový olej

TEST: COLLISTAR Sublime Black – pleťové sérum

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

 

Vzácne čierne pleťové sérum je hviezdnym produktom línie vďaka mimoriadnej schopnosti reaktivovať potenciál žiarivosti a mladosti, ktorým každá pleť vnútri disponuje, ale ktorý má tendenciu sa časom vytrácať. Superkoncentrované čierne sérum pri ľahkej masáži splýva s pleťou bez zanechania akýchkoľvek zvyškov.

 

Inovatívne sérum vyniká okamžitým vypĺňajúcim efektom, vďaka čomu viditeľne vyhladzuje linky a nahrádza ich intenzívnou žiarivosťou. Odporúča sa vždy, 365 dní v roku, v akomkoľvek veku a pre každý typ pleti, keď pleť potrebuje revitalizáciu. Intenzívne účinky séra možno pocítiť od prvej aplikácie, no zosilnejú s každodenným použitím a sú zárukou výnimočných výsledkov na pleti v krátkom čase.

 

Testovali sme tiež: TEST: COLLISTAR - S.O.S. Spevňujúca tyčinka na kritické partie

TEST: COLLISTAR Sublime Black – pleťové sérum

Zdroj: Shutterstock®

Možno vás bude zaujímať, čo dáva séru takú intenzívnu čiernu farbu a prečo si vybrali práve čiernu. Odpoveďou sú výťažky z čiernej orchidey a extrakt čiernej perly. Okrem nich tam nájdete aj kmeňové bunky bielej gardénie. Toto prevažne kvetinové zloženie séra mi poskytlo starostlivosť o pleť, akú potrebujem. Totiž heslo tejto "čiernej" rady je: rozjasňovať, napravovať a detoxikovať.

 

Sérum som si nanášala pred spaním na vyčistenú pleť po dobu asi jedného mesiaca. Konzistencia je trošku hustejšia, na akú som zvyknutá u sér, no nanáša a rozotiera sa ľahko, pričom čierna farba sa po vmasírovaní do pokožky hneď vytratí a sérum splynie s pleťou.

 

Testovali sme tiež: TEST: COLLISTAR – Art Design – rúž na pery

TEST: COLLISTAR Sublime Black – pleťové sérum

Zdroj: Shutterstock®

Pleť sa mi zdala po nanesení trošku lepkavá, ale po pár minútach sa tento pocit vytratil. Po zobudení bola moja pleť bez začervenaných líc a vyzerala vcelku zdravá. Na dotyk bola hladká a jemná. To, čo oceňujem na tomto produkte je, že sa hodí na každý typ pleti a to bez ohľadu na vekovú kategóriu. Sérum veľmi príjemne vonia, ako kvetinový parfém. Na svoje si prídu aj ženy, ktorým začínajú vykúkať vrásky. Mamka sérum taktiež používa a okrem uvedeného zbadala, že sa jej pleť vyhladila a ako keby vyplnila.

 

Testovali sme tiež: TEST: COLLISTAR - Sublime Black - Krém na tvár

TEST: COLLISTAR Sublime Black – pleťové sérum

Zdroj: Shutterstock®

U mňa má sérum jedno extra plus, a to preto, že sa talianske COLLISTAR pri jeho výrobe rozhodlo pracovať s čiernymi kompozíciami. Čierna je moja najobľubenejšia farba, a to, že ju môžem využiť aj mimo oblečenia, je skvelá správa. Hoci sérum patrí medzi drahšiu kozmetiku, jeho kvalita sa cene rozhodne vyrovnáva a ženy, ktoré rady siahajú po luxuse, si tento detox v podobe séra určite doprajú. Okrem neho si môžete dokúpiť aj ostatné produkty z radu Nero Sublime®, a to pleťový krém alebo masku.

 

Produkty značky COLLISTAR zakúpite v sieti FAnn parfumérii.

 

Testovali sme tiež: TEST: COLLISTAR – Eye Primer Long-Lasting Fixer – fixatér

TEST: COLLISTAR Sublime Black – pleťové sérum

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

04.11.2016 10:09

vyzerá dobre

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

04.11.2016 12:15

Vyzera luxusne.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.11.2016 19:12

brala by som

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

04.11.2016 23:31

zaujímavé tento rodukt som nemala ale značka collistar ma milo prekvapila rada vyskušam

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

04.09.2017 17:47

to musí byť radosť pre tú pleť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE