TEST: Energizujúce pleťové tonikum Matis Réponse Vitalité

Prechodné ročné obdobie so sebou vždy prináša aj nástrahy pre našu pleť. Časté zmeny počasia sa naozaj môžu podpísať aj na kráse, a preto by sme mali najmä na jar či jeseň posilniť pleťovú starostlivosť. Ak vaša pleť pôsobí unaveno a mdlo, nezúfajte. Existuje totiž rad produktov, ktoré vám môžu pomôcť ju oživiť. Je takým produktom energizujúce pleťové tonikum Matis Réponse Vitalité, ktoré sme pre vás testovali v našej redakcii?

Oficiálny popis

Pleťové tonikum Matis Réponse Vitalité je energizujúce tonikum ideálne pre kompletné dočistenie pleti. Okrem čistoty poskytuje pleti osvieženie a stimuláciu. Tonikum dodáva pleti dôležité vitamíny A, C a E na obnovu a regeneráciu pleti, zlepšenie metabolizmu pleti, jej prežiarenie a v neposlednom rade na ochranu proti pôsobeniu voľných radikálov. Tonikum navyše obsahuje i stopové prvky v podobe horčíka, zinku a medi.

Spôsob aplikácie: Tonikum používajte ráno aj večer na dočistenie pleti po odličovaní pomocou vatového tampónika.

Pozri aj: MATIS HYALU LISS PRIMER: podkladová báza s efektom druhej kože

energizujúce tonikum Matis

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Prvý kontakt s tonikom

Pri kontakte s novým produktom a značkou sa pred písaním samotného testu obraciam na internet a dúfam, že mi povie o danom produkte čosi viac. Značku Matis som ešte netestovala, aj keď mám pocit, že som v minulosti mala ich nočnú starostlivosť o pleť. Čoskoro sa môžete tešiť aj na test očných masiek od rovnakej značky. Na stránkach www.fann.sk som síce tonikum podľa názvu našla, no na to, ktoré mám doma, vyzerá o čosi lepšie a modernejšie. Ako môžete vidieť na fotkách, moje tonikum má pumpičku, a to na stránkach FAnn parfumérií a dokonca i na oficiálnej webovej stránke Matis je vo forme spreja. Predpokladám teda, že ide o celkom vynovený produkt a ešte nestihli vymeniť fotografie. V každom prípade ide o ten istý produkt. 

Poďme sa na chvíľku zaoberať vzhľadom tohto tonika. Ako som už hovorila, pôsobí na mňa veľmi moderne. Ide o plastovú nádobu s objemom 400 ml s veľmi minimalistickým vzhľadom. Tuba je priehľadná po celej ploche, a tak vidíme presne, koľko produktu sme už spotrebovali a koľko nám ešte ostáva. Za mňa je to skvelé, nemám rada nádoby, cez ktoré nevidím zostatok produktu. Na tube nachádzame značku aj názov produktu vo francúzštine aj angličtine. Tubu uzatvára biela plastová pumpička, ktorú miernym pootočením uzavriete, takže sa vám tekutina nevyleje ani pri prenášaní niekde v kabelke či v kufri. V priesvitnej tube sa veľmi pekne vyníma aj farba tonika, ktorá je svieža, oranžová.

Zhrnutie: Obal energizujúceho tonika Matis Réponse Vitalité je pekný, minimalistický a najmä funkčný. Páči sa veľký objem produktu — 400 ml vydrží naozaj dlho, aspoň teda mne.

tonikum s vitamínmi

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Test tonika Matis Réponse Vitalité

Postupne sa od vzhľadu presúvame k obsahu balenia, teda k samotnému toniku. Ako som s ním bola spokojná takmer po mesiaci používania? Ako iste viete, tonikum sa používa na dočistenie pleti po odlíčení. Nejde teda o odličovač v priamom slova zmysle, keďže odstráni len zvyškové malé nečistoty. Čo však je jeho úlohou, tak to je dodať pleti výživu a vitamíny. Ja som tonikum používala každý večer po odlíčení na spomínané dočistenie pleti a tiež ráno po ústnej hygiene. Neverili by ste, koľko máte ráno na pleti nečistôt aj napriek tomu, že ste išli po odlíčení „len” spať. Musím povedať, že tonikum mi veľmi vyhovuje. Príjemne vonia, pleť dočistí do dokonalosti a pekne ju rozžiari. Po použití tohto tonika mám naozaj pocit, že do pokožky mojej tváre prišiel nový život, a to i po početných prebdených nociach s mojou dcérkou. Používanie tonika sa stalo mojím večerným, no najmä ranným rituálom, kedy oživiť naozaj potrebujem.

Zhrnutie: Pleť osvieži, zregeneruje a navyše dočistí do dokonalosti. Toto tonikum dokonca i pekne vonia a funguje skvele. Nemenila by som.

Zaujme ťa: Matis RÉPONSE YEUX: Línia, ktorá rozjasní tvoj pohľad

vitamínové pleťové tonikum

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Záverečný verdikt

Každá žena, ktorá potrebuje trošku povzbudiť a osviežiť svoju pleť, tonikum Matis Réponse Vitalité naozaj ocení. Aj keď tonikum je často podceňovaný krok v starostlivosti o pleť, má tam svoje miesto a poskytuje pleti to, čo jej odličovacie prostriedky nedokážu dať. Toto tonikum nemá žiadnu chybu – krásne vonia, pleť prežiari a poskytne jej dôležité vitamíny a výhodou je jeho veľký objem. Toto tonikum teda môžem len odporúčať.

Viac produktov značky Matis hľadajte na www.fann.sk alebo v kamenných predajniach FAnn parfumérií.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE