TEST: Oriflame - The One - Univerzálny odličovač make-upu

Odličovanie je samozrejmosťou a každodennou súčasťou našej starostlivosti o pleť. Je však dobré nájsť ten správny odličovať pre vašu pleť. Na trhu je dnes už veľké množstvo týchto pomocníkov na odstraňovanie make-upu rôznych značiek. 

 

Ja som pre tentoraz otestovala odličovač The One od značky Oriflame. Ak ste majiteľkou citlivej pleti a myslíte si, že nebude vhodný pre vás, určite čítajte ďalej.

Oficiálny popis:

 

Odličovač make-upu na vodnej báze s hydratačnými ingredienciami jemne, rýchlo a účinne odstráni všetky stopy make-upu. Pleť zanechá dokonale sviežu, hebkú a hydratovanú. Je vhodný na citlivú pleť, na odličovanie očí aj pre ženy, ktoré používajú kontaktné šošovky.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - Miss Giordani - Parfumované telové mlieko

TEST: Oriflame - The One - Univerzálny Odličovač Make-Upu

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je plastové a veľkosť je praktická. Objem je 100 ml, čo nie je až tak veľa. Uzatvára sa dobre, nič nevyteká. Dávkovanie je klasické cez malú dierku a pekne si viete regulovať množstvo, ktoré potrebujete.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - Optimals Body - Spevňujúci gél na bruško a poprsie

TEST: Oriflame - The One - Univerzálny Odličovač Make-Upu

Zdroj: Shutterstock®

Pozastavím sa pri zložení. Výrobca spomína, že je vhodný aj na citlivú pleť, a tak som sa pozrela na zloženie, či je to skutočne tak. Neobsahuje žiadny alkohol, a tak súhlasím, že aj citlivá a suchá pleť môže pokojne používať tento odličovač. Dokonca je vhodný na odličovanie očí a aj pre ženy, ktoré používajú kontaktné šošovky.

 

Ja pri odličovaní očí dávam veľký pozor, aby mi do nich nevošiel odličovač. Predsa len sa už na ten tampón nalepia aj nečistoty a zvyšky make-upu. Používam na oči hlavne dvojfázové odličovače na olejovej báze, tie sú šetrnejšie k očiam.

 

Testovali sme aj: TEST: Ceruzka na oči The ONE Smokey od Oriflame

TEST: Oriflame - The One - Univerzálny Odličovač Make-Upu

Zdroj: Shutterstock®

Odličovač je na vodnej báze, nedráždi a je jemný na pokožku. Po aplikácií je potrebné umyť tvár ako pri každom odličovadle, pretože sa úplne zbavíte nečistôt. Určite nie je správne to nechať ich na tvári. Po umytí je pleť hebká a vláčna.

 

Na poslednom obrázku si môžete všimnúť na pravej strane tampón, s ktorým som urobila test s micelárnou vodou. Vyskúšala som, ako dobre odličovač odstránil make-up. Moje hodnotenie je viac než dobré. Na tampóne je už len minimálne množstvo nečistôt, ako si sami môžete všimnúť.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - Hojivý zázrak s organickým medom

TEST: Oriflame - The One - Univerzálny Odličovač Make-Upu

Zdroj: Shutterstock®

Celkovo hodnotím tento produkt ako dobrý a spĺňa svoju funkciu výborne. Skutočne je vhodný aj pre citlivú a suchú pleť, a to vďaka zloženiu, ktoré obsahuje glycerín. 

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - The One - Metalická ceruzka na oči

 

FOTOGALÉRIA: 

Galéria -

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

26.04.2016 08:16

vdaka za recenziu

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

26.04.2016 09:02

tento prípravok si určite objednám, na moju pleť ako stvorený

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

29.06.2016 18:40

ja zostanem pri odličovacích olejoch a micelárnej vode :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

05.09.2016 15:20

Dávam prednosť obrúskom na odločovanie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE