TEST: Systém na problematickú pleť essentials by ARTISTRY™

Ako sa vraví, v živote sme raz hore a raz dole, určite to platí u každého. U mňa rozhodne áno a každá životná zmena sa prejavuje aj navonok. Už dávno viem, že každé vypätie sa prejavuje aj na mojej pleti, na ktorej sa vďaka tomu objavujú vyrážky a iné nedokonalosti. Nech robím, čo chcem (zdravá strava, žiadne sladené limonády, žiadne sladkosti...), tie potvorky sa objavia vždy.

 

Skvelou správou však je, že akné je možné liečiť. Ja som tentokrát otestovala systém na problematickú pleť essentials by ARTISTRY, ktorý obsahuje 2 prípravky – osviežujúce tonikum a gél na problematickú pleť. Tak ako obstáli v tomto záťažovom teste na mojej aknóznej pleti? 

 

Testovali sme: ARTISTRY starostlivosť o pleť - odličovač očí, peeling, maska

osviežujúce pleťové tonikum

Zdroj: Shutterstock®

Osviežujúce tonikum na problematickú pleť essentials by ARTISTRY™

Objavte každý deň čistejšiu, žiarivejšiu pleť vďaka osviežujúcemu toniku na problematickú pleť od essentials by ARTISTRY. Veľmi účinné riešenie pre mastnú pleť so sklonom k tvorbe akné, jemný, ľahučký prípravok pôsobí na existujúce vyrážky a pomáha zabrániť, aby sa vrátili. Celý rad účinných prírodných prísad účinkuje rýchlo a prináša viditeľné výsledky.

 

Pleťové toniká sú zázračnými produktami, ktorých sa rozhodne nemienim vzdať. Stali sa mojou bežnou dennou, ale aj večernou rutinou. A tento výrobok nie je vôbec výnimkou. Pleťové sérum má príjemnú citrusovú vôňu a pleť skvelo osviežuje.

 

Ak máte na tvári nejakú vyrážku, ktorú sa vám podarilo „nechtiac" rozškriabať, tonikum túto ranku jemne vyštípe a zároveň ošetrí. Pleť po jeho použití ostáva maximálne čistá a pripravená na aplikáciu následného pleťového krému či iného prípravku. S tonikom som sa doslova zžila, hlavne kvôli jeho obsiahnutým zložkám, ktoré sú ideálne pre ošetrovanie aknóznej pleti (aloe vera, kyselina salicylová, zinok, antioxidanty).

 

Tonikum pleť nevysušuje, a to aj napriek tomu, že pohlcuje nadbytočný kožný maz. Pleť zanecháva jemnú na dotyk, pekne vyčistenú, avšak ocenila by som, ak by pleť vyčistil poriadne do hĺbky a zbavil ju všetkých čiernych bodiek. Má síce jemné sťahujúce účinky, avšak nie také, aké by som potrebovala.

gél na nedokonalosti pleti

Zdroj: Shutterstock®

Gél na problematickú pleť essentials by ARTISTRY™

Zbaví vás vyrážok a umožní vám mať pleť opäť pod kontrolou. Gél na problematickú pleť od essentials by ARTISTRY bol vytvorený pre mastnú pleť so sklonom k akné, a kombinuje v sebe celý rad účinných prírodných prísad pre čistú pleť. Tento praktický gél sa môže nanášať na postihnuté miesta podľa potreby, pôsobí na už existujúce vyrážky a redukuje riziko tvorby nových vyrážok. Bojuje s vyrážkami účinne, bez toho, aby boli potrebné drsné syntetické kúry.

 

Tento gél musíte mať! Je to skvelý produkt, ktorý pleť krásne vyhladí. Najprv som nechápala, no musím povedať, že tento efekt si užívam. Aj keď mám na tvári nejakú vyrážku, ktorú cítiť, po aplikácii gélu je pleť saténová a úplne vyhladená – povedala by som, že prekrytá gélom, vďaka čomu vôbec po pohladení pleti nemáte pocit, že by sa na nej nachádzala nejaká nedokonalosť.

 

Síce by sa mal používať len lokálne na vyrážku, ja si ho vždy aplikujem na celú tvár. Avšak pri jeho používaní sa musíte mať na pozore! Je potrebné odhadnúť množstvo gélu, ktoré si aplikujete. Ak si ho nanesiete vo väčšom množstve, tak sa na pleti vytvoria žmolky a gél sa celý zošúcha. Naozaj stačí naniesť minimum gélu. 

 

Gél vrelo odporúčam. Ja si ho nanášam vždy večer na očistenú pleť a celkom som ostala prekvapená, keď mi do rána zmizlo nepekné začervenanie, ktoré sa mi vždy objaví, keď sa mi tvorí vyrážka. Samozrejme, nečakajte, že hneď po prvej aplikácii vám všetky vyrážky zmiznú, to nie, ale postupne a pravidelným ošetrovaním áno.  

 

Neprehliadni: TEST: G&H NOURISH+™ - mydlo na tvár, sprchový gél a telové mlieko

Artistry prípravky na problematickú pleť

Zdroj: Shutterstock®

Aby som zhrnula celkový dojem z týchto produktov, tak musím povedať, že je pozitívny. Určite neočakávajte, že zrazu budete mať krásnu pleť bez akýchkoľvek nedokonalostí a akné. To určite nie! Každopádne tieto prípravky držia tvorbu akné pod kontrolou, vďaka čomu je moja pleť v oveľa lepšej kondícii ako kedykoľvek predtým. Akné sa mi už netvorí v takej miere ako kedysi. Dúfam, že to tak aj ostane, pretože časom si moja pleť vždy zvykne na používané prípravky, vďaka čomu už nie sú potom vôbec účinné. Každopádne, tieto produkty používam už vyše 2 mesiacov, a dokonca aj po nedávnom nepríjemnom období, kedy moja pleť vyzerala akoby sa vrátila do puberty, tak gél na problematickú pleť zabral dokonale. Po svedomitom testovaní vám osviežujúce tonikum a gél jednoznačne odporúčam.

 

Zaujme ťa: TEST: Korektor ARTISTRY EXACT FIT™

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

4 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

29.01.2018 09:49

odporučím kolegynke... má problematickú pleť.... ja odporúčaný výrobok našťastie nepotrebujem...

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

31.01.2018 09:27

Moja dcéra si zapálenú pleť vylepšila úpravou stravy, z ťažkej formy prešla do ľahkej...no občas ju nejaké zapálené miesta ešte potrápia, možno tento gél by bol pre ňu vhodný....Inak-je vo veľmi sympatickom balení :)

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

02.02.2018 10:24

určite by túto kozmetiku využila moja neter, musím jej ju odporučiť

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.06.2019 13:12

Na trhu je naozaj široká ponuka, nájsť ten správny nie je jednoduché

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE