TEST: Vyhladzujúca pleťová maska Artistry Signature Select™

Hlavným pilierom starostlivosti o pleť je dozaista v prvom rade jej pravidelné čistenie. Len čistá pleť môže vyzerať zdravo, pekne a mlado. Samozrejme, pri rozmaznávaní pleti nám pomáhajú mnohé ďalšie prípravky, hlavne rôzne krémy či séra a z času na čas je veľmi prínosné dopriať si aj nejakú masku či píling. A ak sa práve po dobrej maske či pílingu obzeráte, možno dnes u nás nájdete jeden tip. V redakcii sa nám do rúk dostalo hneď niekoľko farebných masiek od Artistry s rôznymi účinkami. Môj výber padol na fialovú vyhladzujúcu masku, ktorá sľubuje okamžitý pocit hebkosti na pleti. Vďaka pílingovej konzistencii zbavuje pleť odumretých kožných buniek. Vyhladzujúca pleťová maska Artistry Signature Select™ si každého podmaní svojou nádhernou vôňou a dozaista i účinkami. Dosť však bolo prezrádzania, poďme sa na túto kozmetickú novinku pozrieť bližšie! 

Pozri aj: VIDEOTUTORIÁL: Svieže líčenie s ARTISTRY Studio™ On-the-Go

maska Artistry Signature Select

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Pre okamžite hebkú pleť

Vyhladzujúca maska Artistry Signature Select™ jemne obrusuje pleť, navracia jej hebký povrch a rovnomernejšiu textúru a zároveň ju rozjasňuje. Už pri jedinom použití zanecháva pocit hebkosti na pokožke. Maska obsahuje prírodný trstinový cukor, čiže napĺňa i funkciu pílingu, pričom odstraňuje vrstvu odumretých buniek kože. Okrem toho obsahuje aj NUTRILITE™ – výťažok z čiernych ríbezlí. Ten napomáha pleť vyživovať a zabezpečuje, aby pocit hebkosti na pleti pretrvával. Vyhladzujúca maska Artistry Signature Select™ je vhodná pre všetky typy pleti a je ju možné aplikovať na celú tvár, mimo okolia pier a očí. Prekvapiť však dokáže nielen vlastnosťami, ale aj vôňou. Tá je zmesou osviežujúcich citrusových tónov s tónmi čiernych ríbezlí a červeného ovocia. Na pozadí sa ukrývajú ešte kvetinové a drevité tóny.

pleťová maska od Artistry

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Získa si vás nielen vôňou

Hneď v úvode musím zmieniť, že do vône vyhladzujúcej masky od Artistry Signature Select™ som sa ihneď zamilovala. Tá vôňa je naozaj nádherná, sladká, výrazná a podmanivá. Viem si predstaviť špliechať na seba parfum s podobnými ovocnými tónmi. Maska má navyše peknú fialkovú až levanduľovú farbu. Jej konzistencia je skutočne nevšedná. Kedže obsahuje aj čiastočky trstinového cukru, pôsobí na pleti nielen ako výživná maska, ale hlavne ako píling, ktorý odstraňuje odumreté kožné bunky. Masku som používala podľa postupu, ktorý uvádza výrobca. Na vyčistenú a navlhčenú pleť som v hrubšej vrstve naniesla produkt a najskôr ho dôkladne krúživými pohybmi vmasírovala do pleti, čiže som si urobila akýsi píling.

Následne som nechala masku pôsobiť. Odporúčaná doba pôsobenia je 7 minút. Nakoniec som pleť opláchla vlažnou vodou. Túto masku je odporúčané používať 2 až 3 razy týždenne, vždy aspoň s jednodňovým odstupom. Mne však príde štruktúra maska trochu drsnejšia, preto mi vyhovovalo používať ju iba jeden, maximálne dvakrát za týždeň. A ako sa osvedčila v praxi? Nuž, musím povedať, že rozhodne nesklamala. Pleť je po jedinom použití naozaj hladučká, a to vďaka pílingovej konzistencii masky. Kedže je pleť zbavená odumretých kožných čiastočiek, pôsobí oveľa jasnejšie. Pokožka je hebká na dotyk a jej povrch je viditeľne rovnejší a kompaktnejší.

Testovali sme aj: Artistry Studio™ Paris Fixačný sprej na make-up od Amway

Artistry maska na tvár

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Oplatí sa produkt vyskúšať?

Vyhladzujúca maska Artistry Signature Select™ je skutočne vydarenou novinkou a som rada, že som ju mohla vyskúšať. Pôsobí na pleti presne tak, ako aj sľubuje. Zanecháva pleť sviežu, jemnú, čistú a jej nádherná vôňa mi ihneď vyčarí úsmev na tvári. Je to skvelý píling a maska v jednom, a preto mi nedá inak, ako tento produkt bez nejakej výhrady odporučiť. Môžem prezradiť, že v redakcii som odskúšala aj ďalšie masky Artistry Signature Select™, a to napríklad červenú spevňujúcu a žltú čistiacu masku. Myslím si, že ktorákoľvek rozhodne stojí za vyskúšanie, stačí si len určiť, aký účinok od masky očakávate.

Vyhladzujúcu masku Artistry Signature Select™, ako i ďalšie masky z rovnakého radu, nájdete na www.amway.sk.

Galéria -

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

10.01.2020 06:09

Zaujímavá pleťová maska, ďakujem za recenziu!

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.10.2020 22:55

Super recenzia túto kozmetiku nepoznám

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE