TEST: COLLISTAR anti-age liftingový telový krém

Hydratácia, jemnosť, výživa a vitalita sú mnohými z podstatných vlastností, ktoré by mal mať vo svojej výbave každý kvalitný telový krém.

 

Pokožka si to všetko doslova pýta a nie všetko sa dá riešiť vnútornou cestou, hydratáciou či stravou.

 

Preto tu máme COLLISTAR anti-age liftingový telový krém pre mladý vzhľad tela, ktorý údajne všetky tieto vlastnosti má. Poďme sa pozrieť ako dopadol v teste a či je to naozaj tak.

COLLISTAR telový krém sa nachádza vo veľkom výhodnom balení s objemom 400 ml. Také balenia krémov zbožňujem kvôli dlhej výdrži. Po otvorení zeleného vrchnáku s logom COLLISTAR nájdete biele plastové viečko, ktoré chráni krém. Okrem toho je ku krému pribalená aj špachtlička na naberanie krému.

 

Testovali sme: COLLISTAR hĺbkový hydratačný krém

testovanie telového krému COLLISTAR

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

Omladzujúci liftingový telový krém.

 

Inovácia Collistar pre obnovu mladého vzhľadu pokožky tela. Exkluzívny telový krém je zárukou štyroch rôznych účinkov:

  1. Obnovuje štruktúru a omladzuje. Výnimočný komplex Vitaskin® E regeneruje, revitalizuje a pomáha k obnove kompaktnosti a pružnosti pokožky.
  2. Vyhladzuje s okamžitým a dlhotrvajúcim účinkom. Prípravok vytvára ihneď po nanesení hladký film na povrchu pokožky. Dlhotrvajúci liftingový efekt zase zabezpečuje komplex SuberliftTM.
  3. Obnovuje, zjemňuje a rozjasňuje. Urýchľuje obnovu buniek, redukuje nedokonalosti, zanecháva pokožku tela žiarivú a jemnú.
  4. Vyživuje a hydratuje vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej a argánového oleja.
recenzia telového krému COLLISTAR

Zdroj: Shutterstock®

MÔJ NÁZOR

Omladzujúci telový krém testovala moja mamina, pretože je určený na obnovu mladého vzhľadu pokožky tela. Práve preto nájdete v jeho zložení aj kyselinu hyalurónovú, ktorá spomaľuje proces starnutia. Krém je želatínovej konzistencie, bielej farby a zaujímavo vonia. Už pri samotnom nanášaní mama cítila jeho jemnosť a ľahkosť. Po pokožke sa perfektne hladko rozotiera a rýchlo do nej vsiakne. Na aplikáciu nie je potrebné veľké množstvo krému, a to ani pri natieraní celého tela.

 

Testovali sme: COLLISTAR Oil Nail Lacquer Mirror Effect - lak na nechty

test anti-age telového krému COLLISTAR

Zdroj: Shutterstock®

Pokožka je hneď po nanesení krému zjemnená, vyživená a hydratovaná. Telo po kréme dlhodobo veľmi jemne vonia. Ako som spomínala, krém je primárne určený na omladenie pokožky. Mama krém používala intenzívne po dobu 2 týždňov a všimla si, že jej pokožka tela bola o čosi pružnejšia a vypnutejšia, a to hlavne v oblasti stehien a brucha. Krém je navyše skvelý aj v hydratácii takých miest ako lakte alebo kolená.

 

Zaujme ťa: Collistar Long-lasting Matte Foundation Zero Imperfections SPF10

testovanie anti-age telového krému COLLISTAR

Zdroj: Shutterstock®

COLLISTAR anti-age liftingový telový krém je výborným produktom v kvalitnej starostlivosti o celé telo, na ktorom sa už objavujú prvé známky starnutia. Krém si viete zakúpiť v sieti FAnn parfumérií za 56 €.

 

Testovali sme: Collistar Pure Actives očné sérum

recenzia anti-age telového krému COLLISTAR

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Mária Frnová

Mária Frnová

28.11.2017 10:23

liftingových krémov je naozaj veľké množstvo, každý si musí nájsť ten pravý...

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

29.11.2017 13:39

Pred telovými krémami uprednostňujem telové mlieka, keďže sa ľahšie nanášajú. Tento krém však vyzerá byť v jemnej konzistencii a pokiaľ sú jeho účinky naozaj tak skvelé, tak začínam zvažovať, že si ho kúpim..

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 15:27

dobré vedieť

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.12.2017 15:33

Ešte som ho nemala a nepoznám ani túto kozmetiku no za vyskúšanie určite stojí

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE