TEST: MATIS - Reponse Corrective Line - Korekčný prípravok na pery

Pokožka sa radí medzi najcitlivejšiu časť tváre. Ľahko sa vysuší a popraská, ak sa o ňu dostatočne nestaráme. Postupná strata objemu, nevýrazné kontúry, vysúšanie z dôvodu klimatických podmienok, toto všetko poškodzuje vzhľad vašich pier. 

 

Práve toto viedlo značku Matis k vyvinutiu produktu Reponse Corrective Line, korekčný prípravok na pery. 

Oficiálny popis:

 

Od prvej aplikácie sa vaše pery stanú vláčne a pružné. Postupom času sa obnovuje ich krása a objem. Bez invazívneho zásahu, bez bolesti a nepríjemných pocitov. Keď efektívnosť prípravku ide ruka v ruke s príjemným pôsobením na zmysly, výsledky sa dramaticky zlepšujú. To je prvý princíp, ktorý je od počiatku základom filozofie Matis. Čo môže byť pre pery zmyselnejšie ako rozplývajúci sa balzam? Krémová textúra špeciálne navrhnutá laboratóriami Matis pre tento produkt poskytuje perám komfort a plnosť. Ohromne hydratačný a výživný, Lip Control v okamihu pokrýva pery jemnou žiarivosťou a skrášľujúcim pohladením.

 

Testovali sme aj:TEST: MATIS - Reponse Juenesse - Klimatický ochranný balzam

Plnšie pery

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je v tvare tuby s objemom 10 ml. Čo je však na tomto prípravku zaujímavé a špeciálne je jeho aplikátor. Má tvar, ktorý je prispôsobený perám. Je kovový a pomocou neho si balzam krúživými pohybmi zľahka vmasírujete do pier. Tento spôsob aplikácie je skvelý pre podporu mikrocirkulácie, vyhladenie vrások a stimuláciu tvorby kolagénu.

 

Testovali sme aj: TEST: MATIS - Reponse Jeunesse - Čistiaci olej

hydratačný balzam

Zdroj: Shutterstock®

Nemá žiadnu výraznú parfumáciu. Jeho textúra je krémová a mastnejšia. Nie je však veľmi hutný, ale nie je to ani nič tekuté. Textúra mi úplne vyhovuje. Pekne sa vstrebáva, necháva na perách jemný lesk a pery sú po ňom vláčne.

 

Testovali sme aj: TEST: MATIS - Reponse Jeunesse - Hydratačná emulzia

korekcia pier

Zdroj: Shutterstock®

POUŽITIE:

 

Cez deň:

Používajte tak často, ako je nutné.

  • Aplikácia pred nanesením rúžu: Lip Control vaše pery ochráni a zvláčni.
  • Aplikácia po nanesení rúžu: krémový balzam pokryje pery a dodá im krásny lesk.

V noci:

Počas spánku používajte ako skrášľujúcu masku na pery.

  • Aplikujte v bohatšej vrstve jemne presahujúcej kontúry pier.

 

Testovali sme aj: TEST: MATIS – Réponse Jeunesse – Hydratačná maska

vyživené pery

Zdroj: Shutterstock®

Netrpím veľmi suchými perami a priznám sa, že cez deň ich málokedy hydratujem balzamom. Tentoraz som to však urobila. Pery boli skutočne vláčne a mám pocit, že pokožka pier je taká zcelená. Dokonca aj nanášanie rúžu je príjemnejšie a jednoduchšie. Nočnú aplikáciu som nevynechala ani jednu a poctivo som si produkt krúživými pohybmi vmasírovala do pokožky pier. Aplikátor príjemne chladil.

 

Musím však upozorniť, pri veľmi chladnom počasí sa vám môže stať, že produkt bude hutnejší. Naopak pri teplejšom počasí je trošku tekutejší. S produktom sa nič nestalo, nie je ani vadný ani pokazený. Ide o bežnú vec. Ak máte veľmi popraskané pery, skúsila by som ho ako masku počas noci. Aplikujete si ho v hrubšej vrstve a ráno sú pery dokonale jemné a hydratované. Oplatí sa vyskúšať.

 

Produkty MATIS zakúpite v sieti FAnn parfumérií.

 

Testovali sme aj: TEST: MATIS - RÉPONSE JEUNESSE - Krémový peeling

FOTO GALÉRIA:

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.08.2017 12:24

mne nevyhovuje tento aplikátor

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE