VIDEO: Ranný rituál pre krajšiu pleť i celý deň – potrebuješ len 5 pomocníkov a 5 minút

Aké sú vaše rána? Ak sú pomalé, pokojné a stíhate počas nich všetko, čo chcete, tak vám asi tak trochu závidíme. Rána sa väčšinou nesú v znamení zhonu a nestíhania. Samozrejme, naše rána môžu byť presne také, aké si ich spravíme. Ak vstávame na poslednú chvíľu a nechávame si na odchod do práce pár minút, asi sa k pomalému a pokojnému ránu dopracujeme len veľmi ťažko. Niekedy však stačí len trošku skôr vstať a všetko si dobre vopred naplánovať.

Ak si určíme ranné priority a zabezpečíme dostatok času, pokojne stíhame aj dôležité raňajky či kratučkú rozcvičku, respektíve ponaťahovanie svalov do nového dňa. Pri ranných „povinnostiach“ by sme rozhodne nemali zabúdať ani na svoju pleť.

Či sa líčite alebo nie, nikdy by ste nemali zabúdať na dôkladnú rannú starostlivosť, ktorá by mala zahŕňať čistenie aj ošetrenie a výživu pokožky tváre, krku a dekoltu. 

Ak si myslíte, že na niekoľko krokovú starostlivosť o pleť ráno nemáte čas, vedzte, že vám to vôbec nezaberie toľko času, akoby sa mohlo zdať.

So značkou GERnétic vám v novom videu prinášame inšpiráciu, ako na voňavú rannú mini rutinu, ktorá vám skvelo pomôže naštartovať deň a stihnete ju aj počas uponáhľaného pracovného týždňa!

Pozri naše ďalšie video: Citlivá pleť – ako sa prejavuje a ako sa o ňu starať?

5 krokov ku krajšiemu ránu i pleti

V novom videu sa pozrieme na to, ako sa pomocou piatich jednoduchých krokov postarať nielen o svoju pleť a začať tak deň s dávkou potrebného osvieženia. Tento voňavý ranný rituál vás priam prebudí a nakopne do nového dňa. Nadšená bude z neho nielen vaša pleť, ktorá dostane presne to, čo potrebuje, ale aj vaše zmysly. 

 

Prvé štyri kroky zahŕňajú priamo starostlivosť o pleť a záverečným dovŕšením voňavej starostlivosti je aplikácia jedinečného niche parfumu L´Exquis, čerstvej novinky značky GERnétic. Presvedčte sa, že ranná rutina vôbec nemusí byť zdĺhavá a časovo náročná!

 

5-krokový ranný rituál so značkou GERnétic:

  1. čistenie pleti a pokožky krku a dekoltu pomocou Nettoyant Gommant Marin – čistiaceho a remineralizačného peelingového gélu,

  2. aplikácia stimulačného tonika Fibro a jeho zapracovanie eflerážou do pleti, krku a dekoltu, 
  3. nanesenie prípravku Ger Lift – spevňujúceho a liftingového krému bohatého na škálu minerálnych látok,
  4. nanesenie prípravku Base De Jour Marine – ochranného denného krému,
  5. aplikácia sviežeho niche parfumu Eau de Parfum L´Exquis.

Viac sa už o tejto rannej mini rutine s GERnétic dozviete v novom videu, v ktorom sme si pre vás pripravili pár užitočných tipov, ktoré vám razom dokážu skrášliť vaše ráno a vaša pleť ich isto ocení.

Vaše otázky a postrehy môžete zanechať v komentároch. Želáme príjemné sledovanie!

3 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

17.01.2023 19:11

skvelý rituál

Vaše meno:

Alena Cabakova

Alena Cabakova

18.01.2023 11:29

Dakujeme velmi pekne Maria :)

Mária Slováková

Mária Slováková

18.01.2023 08:33

Vyskúšam, aj ked sa ráno vždy veľmi ponáhľam.

Vaše meno:

Alena Cabakova

Alena Cabakova

18.01.2023 11:29

Určite dajte potom vedieť, ako ste bola spokojná :)

Janka Komadova

Janka Komadova

15.03.2024 19:59

Rada som si prečítala zas som sa dozvedela niečo nové

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE