Horoskop na mesiac jún (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

S príchodom mesiaca jún už vo vzduchu čoraz intenzívnejšie cítiť blížiace sa leto.

 

Aj keď oficiálne nastáva až v druhej polovici júna, z letného počasia sa budeme môcť tešiť už teraz. Pokiaľ ste letne naladené, vedzte, že v podobnom duchu sa ponesie aj júnová Luna.

 

Čo prinesie prvej šestici znamení sa dozviete v dnešnom článku.

 

Odporúčame prečítať: Ako si vyložiť rôzne sny o láske?

Horoskop na mesiac jún (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

Začnite v tomto mesiaci plánovať všetky zmeny, o ktorých snívate. S postavou, zdravím aj krásou vám Luna môže napomôcť už v prvé dni, kedy ubúda. Nedeľný nov v znamení Blížencov bude ideálny k tomu, aby ste svoje telo dôkladne očistili od všetkých nahromadených toxínov, ale aj od negatívnych myšlienok. Júnový spln (20.6.)sa už ale držte radšej od ľudí. Luna v Strelcovi vás nabudí síce k aktívnemu správaniu, no zároveň budete náchylnejšie k hádkam. Vaším znamením prechádza Mesiac od 26.6. Ak vám to situácia umožňuje, naplánujte si dovolenku práve na tieto dni. Slobodným dámam sa v tomto čase môže primotať do života zaujímavá bytosť. Možno aj tá spriaznená.Odporúčame prečítať: 20 najčastejších problémov vo vzťahoch 
BARANUž prvý jún, teda Medzinárodný deň detí odštartujete pod vplyvom Mesiaca vo vašom znamení. Luna postupne ubúda a spolu s ňou môžu teraz ubúdať aj všetky starosti, problémy, ale aj choroby, ktoré vás doteraz zaťažovali. Pokúste sa v tomto mesiaci čo najviac sústrediť na svoju vnútornú silu. Verte svojej intuícii, ako aj svojmu JA, ktoré aj v ťažkých životných situáciách dokáže naplno zapnúť a prekonať aj neprekonateľné. Nech sa deje, čo sa deje nevešajte hlavu a pravidelnou meditáciou si dodávajte energiu. Svoje priania si v duchu šepkajte už počas prvej júnovej nedele, kedy nastáva nov. Ďalšie dni využívajte k prechádzkam v prírode, ktorá vás dokáže nabudiť na pozitívnu nôtu.

Horoskop na mesiac jún (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®


BÝKPokiaľ už máte pocit, že ťarchu problémov, ktoré vás trápia od začiatku tohto roka nezvládate, urobte si aspoň na konci mesiaca pár dní voľna. Dovolenka vám pomôže načerpať potrebnú energiu a dodá dostatok síl, aby ste sa popasovali so všetkým, čo vás trápi. Tretieho a štvrtého júna prechádza Mesiac vaším znamením. Dajte si do poriadku rodinné záležitosti, ale aj tie pracovné. Na celý mesiac si pokúste naplánovať pracovný harmonogram, aby ste si blížiace sa leto mohli užiť voľnejšie a neboli v strese. Napätie vás zachváti aj s príchodom splnu (20.6.), ktorý bude v ohnivom Strelcovi. Zájdite si radšej na masáž, alebo na nejakú inú wellness procedúru.

 

Odporúčame prečítať: Terapia farbou - sila zelenejBLÍŽENCIVaše znamenie ovplyvní Lunu už v prvé júnové dni. V nedeľu 5.6. bude pod ním dokonca Mesiac vo fáze novu. Využite tento čas k detoxikácii tela, aj duše. Je tiež najvyšší čas zbaviť sa cigariet a preliečiť si dýchacie orgány. Ďalšie dni venujte svojej domácnosti, na ktorú mnohé z vás ostatné týždne nemali veľmi čas. Pokiaľ plánujete väčšiu rekonštrukciu, lunárny kalendár odporúča jej štart na dni po splne, teda od 21.6. Mesiac prechádza do praktického Kozorožca, ktorý sa okrem kritických sklonov, pýši aj perfekcionizmom.

Horoskop na mesiac jún (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®


RAKVaše citlivé znamenie počas júnových dní dostane dosť zabrať. Zásobte sa preto dostatkom čokolády, čerstvého ovocia, obľúbených kníh, filmov aj hudby a vopred upozornite svojich blízkych, aby vás rozmaznávali. A hlavne nezabudnite rozmaznávať ani vy seba samé. Už júnový nov (5.6.) v znamení Blížencov vám môže do duše nahnať akýsi smútok, či melanchóliu. Pokojne sa jej oddajte aj v samote, no ďalšie dni radšej vyhľadajte objatie blízkeho človeka. Koniec mesiaca sa ponesie už vo veselšom duchu a spln v ohnivom Strelcovi (20.6.) vám dodá dostatok odvahy bojovať so všetkým zlým.

 

Odporúčame prečítať: 10 spôsobov ako schudnúť bez námahyLEVNepripušťajte si kritické slová svojho okolia, či kolegov. Verte hlavne samé sebe a svojim schopnostiam. Avšak, ak bude už tej kritiky priveľa, pokúste sa predsa len zamyslieť a prípadne nezhody si z očí do očí vydebatovať. Júnový nov pod vplyvom Blížencov (5.6.) vám do života prizve osobu, na ktorej môže záležať aj vaša budúcnosť. Snažte sa ju získať si svojím šarmom, aj inteligenciou. Mala by to byť pre vás hračka. Vo vašom znamení sa Luna ponesie od deviateho do jedenásteho júna. Je to čas ideálny pre lásku, zábavu, aj relax. Podobne môžete stráviť aj dni po splne od 21.6. V spoločnosti obľúbených ľudí nielenže zahviezdite, ale aj pookrejete.

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.06.2016 06:34

horoskop znie celkom dobre

Vaše meno:

anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

02.06.2016 08:30

mam sa načo tešit :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE