Ivana Tatárová

Žijem obklopená Martinskými hoľami, spolu s manželom a psíkom, s ktorými si užívam prechádzky v rýchlejšom tempe pri obľúbenom nordic walkingu. Je to jediná činnosť, ktorá ma dokáže namotivovať na pobyt v prírode aj v zime, nakoľko som prudko teplomilný človek.

 

Keď sa práve neprechádzam, píšem. Spoločnosť mi pri tom robí čierny čaj alebo káva, na ktoré nedám dopustiť. Píšem o kadečom – najradšej ale o tom, o čom sa bežne nevie. Vŕtam sa v dejinách čohokoľvek, od obľúbených miest, cez zaujímavé udalosti, až po veci, ktoré sú pre nás dnes samozrejmosťou. Som zároveň zástanca hesla – ak to nemôžeš nájsť, vytvor to. Tejto zásady sa držím nielen pri písaní, ale aj pri tvorbe tričiek, na ktoré aplikujem obľúbené výroky a motívy.

 

Vyštudovala som slovenský jazyk a literatúru, no priznávam, že najradšej mám škandinávskych autorov a severské krimi. Platí to aj o mojom vzťahu k bytovému dizajnu, móde či životnému štýlu všeobecne. Milujem škandinávsku čistotu, jednoduchosť a minimalizmus. A zdá sa, že tieto vlastnosti sa viac alebo menej odrážajú aj v mojej povahe. :-)

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE