Max Factor Miracle Match Foundation je revolučnou novinkou

Max Factor Miracle Match Foundation je revolučnou novinkou, ktorá inteligentne kombinuje bezchybne zladený odtieň pre maskovanie nedokonalostí s výživou a hydratáciou pleti.

 

Make-up pri nanesení pôsobí dojmom hydratačného krému. Miracle Match Foundation je prvým make-upom Max Factor s obsahom inovačnej silikónovej zložky pre pocit hydratácie, pričom sa účinne roztiera a poskytuje pleti stredné krytie. Miracle Match Foundation inteligentným spôsobom spája stredné krytie s priezračným efektom do konečného vzhľadu, ktorý vyjadruje perfektne bezchybnú, a súčasne vyživenú a zvlhčenú pleť. Make-up je obohatený o svetlo odrážajúce zložky pre viditeľnú redukciu a zjemnenie chybičiek krásy.

 

Výsledok? Nádherný, zdravý, nahý a na pohľad bezchybný vzhľad pleti. Make-up zvýrazňuje prirodzený tón pleti, čo je perfektný a nevyhnutný základ dokonalého nahého líčenia. 

 

ZLOŽENIE

Priezračná sľuda: Zloženie obsahuje priezračné čiastočky sľudy, ktoré pri aplikácii zaručujú stredné krytie. Pleti umožňujú odrážať svetlo, pričom vytvárajú ilúziu prirodzene krásneho, nahého vzhľadu – vyzdvihujú jej vnútorný jas.

Redukované púdre: V kombinácii s priezračnou sľudou zdokonaľujú pleť bez toho, aby prekrývali jej vnútorné vyžarovanie – pleť nie je matná, ani príliš žiarivá. Vďaka týmto púdrom sa make-up perfektne prispôsobí pleti a vytvorí vzhľad, ktorý je len a len váš. 

 

 

Odporúčame prečítať:  Max Factor - Nová kolekcia rúžov Marilyn Monroe™

Max Factor Miracle Match Foundation je revolučnou novinkou

Zdroj: Shutterstock®

Svetlo odrážajúce zložky: Doplnenie svetlo odrážajúcich zložiek napomáha k zamaskovaniu nejednotných a nedokonalých miest pleti.

Výživné zložky: 40% zloženia make-upu tvoria ošetrujúce zložky vrátane glycerínu, vitamínov E a B, ktoré pleť vyživujú a dopĺňajú jej hydratáciu.

 

 

K dostaniu v sietí parfumérií FAnn. smiley

3 komentárov
Milena Macková

Milena Macková

06.04.2016 20:27

Max factor je zárukou super líčenia. Túto značku používam už dlhé roky a zatiaľ som nesiahla vedľa. Teším sa aj na túto novinku.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

07.04.2016 13:25

používam MaxFactor kozmetiku, je naozaj skvelá :) keď sa mi minie momentálny make-up siahnem po tomto :)

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

03.06.2016 08:16

Mne síce na make up od Max Factor zistili alergiu, ale ostatné kozmetické prípravky, ako špirála, tiene sú top :).

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE