Naj Oleari novinky na pery: Pre pery hodné tisícich bozkov

Nespochybniteľný hrdina líčenia, synonymum príťažlivosti a sebavedomia, ale aj zvodnosti, skrášľujúci doplnok par excellence: keď je reč o líčení, rúž je to prvé, čo vám napadne.

Červený rúž obzvlášť, pretože červená je najintenzívnejšia spomedzi farieb – významná a vyzývavá. Overená časom, červená farba sa stala symbolom ženskej sily ešte začiatkom 20. storočia, s objavom hnutia feministiek. Červený rúž sa stal ikonickým symbolom ženskosti, ktorý si osvojilo mnoho hollywoodskych hviezd: od nesmrteľnej Marilyn po celebrity súčasnosti.

Faktom je, že za svoju slávu vďačí červený rúž hlavne filmovým hviezdam z minulosti: Marilyn Monroe, Grace Kelly, Elizabeth Taylor, Greta Garbo a Audrey Hepburn. Tieto hviezdy, ktoré sa stali inšpiráciou a idolom mnohých žien a mužov, stavali do centra diania vždy práve pery. Coco Chanel povedala: „Ak si smutná, alebo máš zlomené srdce, uprav sa, daj si červený rúž a zaútoč.“

Zaujme ťa: TEST: Sypký púder Teaology White Tea Perfecting Powder

Naj Oleari rúže na pery

Zdroj: FAnn

True Icon Lipstick – zloženie

Moderná interpretácia klasickej textúry rúžu v žiarivom prevedení a s komfortom pre pery. Výnimočná textúra, bohatá aj ľahká, s úžasnou schopnosťou uvoľňovať farbu, pôsobí na perách neuveriteľne sýto a zvodne. Špeciálna zmes púdrov a voskov vytvára unikátny, takmer zamatový pocit premieňajúci aplikáciu rúžu na nový druh zážitku. Intenzívne, sýte pigmenty sú dlhotrvácne a poskytujú perám komfort bez rozmazávania sa. Zloženie obsahuje cenný koncentrát marakuje z Peru, získaný z jadierok ovocia. Koncentrát stimuluje bunkovú regeneráciu a posilňuje ochrannú bariéru pier. Rúž má delikátnu vanilkovú vôňu.

Balenie rúžu má tvar tyčinky. Tento dizajn charakterizuje elegancia, ale zaručuje tiež kvalitu a efektívnosť produktu. Vďaka forme tyčinky má rúž: hladkú, zamatovú a krémovú textúru pre sofistikovanú a precíznu aplikáciu.

Naj Oleari kolekcia rúžov

Zdroj: FAnn

Sugar Lip Scrub

Pery – najzmyselnejšia časť tváre umožňujúca vyjadriť sa formou úsmevu, slova, bozku; symbol ženskosti, ktorý by mala zdobiť krása a vitalita a samozrejme zdravý stav! 

Pery sú delikátnejšie a citlivejšie, než zvyšné časti tváre, pretože pleť ktorá ich pokrýva, neobsahuje mazové žľazy. Táto pleť je mimoriadne tenká, preto tiež zraniteľnejšie reaguje na vonkajšie vplyvy. Vietor, slnko, zlozvyky ako olizovanie, či hryzenie pier, to všetko spôsobuje dráždivé reakcie, výsledkom ktorých sú olupujúce sa a popraskané pery. Pery potrebujú pravidelné ošetrovanie pre zachovanie ich krásy. Ste pripravené na trochu rozmaznávania?

Testovali sme: Parfumovaná voda Coach Floral Blush

Naj Oleari scrub na pery

Zdroj: FAnn

Šetrný a efektívny peeling poskytuje perám exfoliáciu, zanecháva ich vláčne a hladké, odhaľuje ich prirodzenú krásu. Systematické pôsobenie cukrových kryštálov jemne odstraňuje odumreté bunky, pričom podporuje okysličenie a regeneráciu tkaniva. Na pery súčasne pôsobí kombinácia oleja z maslovníka a vitamínov E a C. Táto prispieva k pružnosti a vláčnosti pleti, pričom predchádza strate vody a bráni vysušeniu pier. Pery sú zahalené do tenkej ochrannej vrstvy s delikátnou vôňou vanilky a pociťujú absolútny komfort. Praktická forma tyčinky umožňuje jednoduchú aplikáciu. 

VÝSLEDKY - Nečistoty a odumreté bunky sa z pier strácajú, pery sú vláčne a hladké, pripravené na aplikáciu vášho obľúbeného rúžu.

AKO SA PEELING NA PERY POUŽÍVA? - Používajte ho dvakrát týždenne – krúživými ťahmi naneste priamo na pery. Vmasírujte jemným pritláčaním pier o seba, aby ste podporili odstránenie odumretých buniek a stimulovali regeneráciu. V prípade potreby odstráňte zostatok cukrových kryštálov vreckovkou, alebo ich nechajte voľne rozpustiť na perách. Pery ošetrite balzamom, alebo si naneste váš obľúbený rúž. 

Naj Oleari štetec na pery

Zdroj: FAnn

Lip Brush

Vysúvací štetec na aplikáciu rúžu a lesku, alebo rozpracovanie kontúrovacej ceruzky

VÝHODY - Mäkký, kompaktný štetec so syntetickými vláknami, ktorý dokonale nasleduje tvar pier a umožňuje precíznu aplikáciu. Zúžená špička presne definuje kontúry pier a s ľahkosťou roztiera ceruzku do vnútra pier. Výhodná vysúvacia forma zachováva štetec v perfektnom stave a umožní vám skrášliť si pery kdekoľvek!

VÝSLEDOK - Bezchybne skrášlené, plné a zmyselné pery.

Novinky od Naj Oleari nájdete vo vybraných parfumériách FAnn.

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

30.10.2019 06:26

Zaujímavé novinky, peeling obzvlášť!

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

30.10.2019 12:36

Páci sa mi balenie rúžu,krasne

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

30.10.2019 19:00

krásne farby i balenie

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.10.2019 20:59

Vyzerajú lákavo

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

21.11.2019 16:58

pekné lesky farby

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE