Oči - výraz ženskosti a sex-appealu

Túžite po zmyselne nalíčených očiach v štýle Brigitte Bardot, Marlene Dietrich alebo máte rada prirodzenosť a chcete len nenápadne zvýrazniť prednosti vašich „kukadiel“?

Túžite po zmyselne nalíčených očiach v štýle Brigitte Bardot, Marlene Dietrich alebo máte rada prirodzenosť a chcete len nenápadne zvýrazniť prednosti vašich „kukadiel“? Oči sú výrazom ženskosti a dokážu podčiarknuť sex-appeal a krásu ženy, či si už zvolíte výrazné líčenie alebo len ich jemné zvýraznenie.

 

 

 

Kozmetická značka Dermacol prichádza s novou kolekciou Black Sensation, ktorá vám dá dostatok priestoru pri vytváraní očného make-upu podľa vašich predstáv. Sada obsahuje očné linky, ceruzky na oči, očné tiene, fixku na oči a riasenku – všetko v intenzívnom čiernom odtieni s dlhotrvajúcim krycím efektom.


V kolekcii Black Sensation od značky Dermacol si môžete vybrať celkovo zo siedmich noviniek podľa toho, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Alebo môžete experimentovať, skúšať každý deň nový štýl očného make-upu a byť tak každý deň úplne iná. S kolekciou Black Sensation veľmi ľahko vytvoríte dokonalé nalíčenie a precízne orámovanie očí.
 

                                 Oči - výraz ženskosti a sex-appealu

Micro Black – Mikroceruzka na oči (čierna)
Tenučká očná linka dokáže oko zvýrazniť a pritom zachovať jeho prirodzený vzhľad. Vďaka super tenkému hrotu ľahko a veľmi presne vykreslí očné kontúry. Vďaka jej vodoodolnosti bude ideálnym spoločníkom na hory alebo do sauny. Na strúhadlo zabudnite, je automatická.

 

                 

                              Oči - výraz ženskosti a sex-appealu

 

 

Matt Black – Matná ceruzka na oči (čierna)
Pokiaľ ste zvyknuté líčiť si vnútornú linku, siahnite po tejto automatickej ceruzke. Matný efekt vydrží celý deň. Je vhodná pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.

 

                               Oči - výraz ženskosti a sex-appealu

 

 Metallic Black – Očné tiene a ceruzka 2v1 (metalická čierna)
Túto ceruzku môžete využiť na viacero spôsobov – buď ako širokú linku, alebo očné tiene v metalickom odtieni. Je ideálna aj pre dymové líčenie. Vďaka voskovej textúre je aplikácia veľmi príjemná, súvisle kryje a rýchlo schne. Je vodoodolná, takže sa s ňou nebojte vykročiť ani do vlhkého počasia.

 

 

                               Oči - výraz ženskosti a sex-appealu

 

Precise Black – Fixka na oči (čierna)
Očná linka ako fixka dokáže za pár sekúnd vykúzliť zázraky. Ideálna je na vykreslenie očných liniek, pokiaľ sa ponáhľate alebo nemáte dostatočne pevnú a presnú ruku. Vďaka ľahkej aplikácii za okamih vykúzlite zvodný pohľad šelmy. Fixka na oči rýchlo schne a na viečku vytvorí hodvábny povrch. Je vodoodolná a vhodná aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.

 

 

                               Oči - výraz ženskosti a sex-appealu

 

 

Powder Black – Púdrová očná linka (čierna)
Púdrová očná linka v sýtej čiernej farbe s inovatívnym aplikátorom zaručuje ľahké nanášanie v rôznej intenzite a šírke. Je ideálna pre dymové líčenie a vhodná pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.

 

                              Oči - výraz ženskosti a sex-appealu

 

 

Ultra Black Dipliner – Tekutá očná linka (čierna)
Pokiaľ milujete skôr lesklé očné linky, siahnite práve po nej. Vodoodolná tekutá očná linka s pevným hrotom ľahko priľne k viečku, rýchlo schne a vytvára lesklý povrch.

 

 
Black Sensation – Intenzívne čierna predlžujúca špirála
Poslednou bodkou, ktorá korunuje celé líčenie, je aplikácia špirály. Nová špirála Black Sensation v ultra čiernom odtieni riasy výrazne predĺži už po prvej aplikácii. O zvodný pohľad sa postará inovatívna kefka, ktorá riasy rozčeše a rovnomerne nalíči. Špirála s obsahom vitamínu E, panthenolu a včelieho vosku riasy chráni a vyživuje celý deň.


TIP: Ako na očné linky v štýle Brigitte Bardot

Líčenie v štýle Brigitte Bardot a 60. rokov je predovšetkým o veľmi výrazných očiach. Výbornú službu vám v tomto smere urobí špirála Black Sensation, s ktorou docielite efekt umelých rias. Ďalším hlavným znakom líčenia v tomto štýle sú linky nad hornými riasami. Chce to zo začiatku len trošku cviku a pevnú ruku.

 

 

  Oči - výraz ženskosti a sex-appealu

 

Postačí vám tenká fixka alebo klasická očná linka, obidve ale musia mať ostrý hrot. Dobrá „bardotovská“ voľba je fixka na oči Precise Black Eyeliner alebo tekutá očná linka Ultra Black Dipliner. Obe dokážu vytvoriť tenké a sýte linky a sú dobre ovládateľné aj pre „neprofíkov“.

 

Začnite ťahom vedeným od vnútorného kútika oka a zľahka pokračujte k vonkajšiemu, pred ktorým očnú linku rozšírte a zdvihnite hore pre dosiahnutie efektu mačacieho pohľadu. Dolnú linku nalíčte radšej ceruzkou na oči, ktorá pôsobí mäkšie ako tekutá očná linka alebo fixka, výborná je pre tento účel automatická ceruzka na oči Micro Black Eyeliner alebo Matt Black Eyeliner.

 

Zdroj foto: www.dermacol.sk
13 komentárov
Ondakova Iveta

Ondakova Iveta

19.01.2013 20:31

miluje očné linky, a výrobky  Dermacol môžem len vrelo odporúčat...

Vaše meno:

Ivka

Ivka

19.01.2013 23:41

Momentálne používam linku vo forme fixky od Oriflame - eye liner stylo black a som veľmi spokojná, vydrží celý deň aj noc :) Možno niekedy risknem aj Dermacol, zatiaľ ma táto značka neočarila. 

Vaše meno:

Miriama Dž

Miriama Dž

20.01.2013 09:46

No skvelý článok, konečne mi niekto pomohol zorientovať sa vo všetkých tých fixkách, ceruzkách, linkách, kde a ako sa majú aplikovať :) 

Vaše meno:

Stanka Ad

Stanka Ad

20.01.2013 10:05

ja mám očnú linku Bourjois, je super, ale aj tieto Dermacol ma zaujali, vyskúšam..

Vaše meno:

Nikitabaumanova

Nikitabaumanova

25.01.2013 12:11

Ja uz som ich vyskusala ale ich nove ocne tiene su fakt super.

Vaše meno:

Veronika Rusnakova

Veronika Rusnakova

27.01.2013 19:15

Ja milujem momentálne asi najviac gelove linky....balenie vydrží dlhšie ako tekute linky a mne osobne sa s nimi pracuje lepšie :)

Vaše meno:

Simona Rosičová

Simona Rosičová

28.01.2013 12:52

mne sa to taktiež veľmi páči ale zišiel by sa mi nejaký kurz ...veľmi mi to nejde s linkami tak ako by som si to predstavovala :))

Vaše meno:

Janka Ľalíková

Janka Ľalíková

29.01.2013 17:34

Článok je veľmi poučný, dobre napovedá - ako "na to" - lebo niet väčšej opice ako poriadne zmachlená ženská.  Kto to nevie, nech sa radšej nemaľuje alebo zverí do rúk odborníkom !!!

Vaše meno:

Zuzka Hanuliaková

Zuzka Hanuliaková

30.01.2013 22:29

super, určite vyskúšam :-) čierna linka - to je moje

Vaše meno:

Katka3

Katka3

02.02.2013 09:21

očnú linku používam asi rok ale už si bez nej svoje líčnie neviem ani predstaviť :) naozaj dokáže oči pekne zvýrazniť a pôsobia potom viac sexi :)

Vaše meno:

Jana Samsonová

Jana Samsonová

07.02.2013 22:07

super článok

Vaše meno:

Danka

Danka

04.06.2013 17:02

Matt Black – Matná ceruzka na oči - mala som ju, ostatné výrobky ešte nie. čo však mám naj naj naj je gélové linka, samozrejme hociaká kvalitná, ktorá mi vydrží aspoň tých 8 hodín :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

06.03.2016 21:40

peknucke

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE