Starostlivosť o pleť podľa Ivany Gáborík: Ako sa pripravovala na Ples v opere?

Starostlivosť o pleť je pre každú dámu nesmierne dôležitá. Totižto, len čistá pleť môže vyzerať zdravo a pôsobiť žiarivo. A vedia to aj naše slovenské krásky, ktoré svoju starostlivosť vložili do rúk odborníkov. Najmä pred plesom alebo inou spoločenskou a pre vás významnou udalosťou je potrebné svojej pleti dodať tú najlepšiu opateru a najväčšie rozmaznávanie.

Už pred niekoľkými dňami bola na Slovensku zahájená plesová sezóna, ktorú už tradične otvoril populárny Ples v opere, ktorý nemal núdzu na slovenské celebrity. Ivana Gáborík si vyslúžila titul kráľovnej večera. Predviedla sa v krásnej bielej róbe, v ktorej sa jej črtalo tehotenské bruško. Jej anjelský vzhľad pôsobil pôvabne. Treba však podotknúť, že za jej žiarivý výraz tváre vďačí predovšetkým Klinike estetickej a preventívnej medicíny ENVY, kde sa o jej pleť, vlasy a vizáž postaral Patrik Suši Veselý. Patrik je exkluzívnym a dvorným hairstylistom a make-up artistom pre ENVY x PRIVEÈ beauty & fashion lounge.  

Pozri aj: MUA NikkieTutorials vyšla s pravdou von: Som transgender!

kozmetické rozjasňujúce ošetrenie pleti

Zdroj: Ples v opere / instagram.com/iversanns/

Starostlivosť o pleť Ivany Gáborík

Nie je tajomstvom, že naše celebrity si doprajú vždy to najlepšie. Ivana dva dni pred Plesom v opere podstúpila kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating. Ide o 70-minútové ošetrenie pleti, pri ktorom je v prvom rade odlíčená pleť tonizovaná a exfoliovaná. V tomto prvom kroku je pleť zbavená nečistôt a všetkých zvyškov make-upu, ošetrená sťahujúcim tonikom a prostredníctvom peelingu sú z pleti odstránené všetky odumreté kožné bunky.

V ďalšom kroku dochádza k dočisteniu pleti prostredníctvom extrémne hydratujúceho prípravku na tvár, ktorý pleť zvlhčuje a navracia jej pôvodné pH.

Pre čo najlepšie hydratačné výsledky je následne do pleti vpravované sérum – ENVY THERAPY® Hydrating, ktoré obnovuje prirodzenú lipidovú bariéru, pleť revitalizuje a vyživuje. Ivana, samozrejme, nebola ochudobnená o masáž tváre, ktorá je takou čerešničkou na torte a príjemnom bodkou celého ošetrenia pleti. Pri masáži sa nevynecháva ani oblasť krku a dekoltu. Správne vykonaná masáž urýchľuje metabolizmus, znižuje vrstvu podkožného tukového tkaniva, blahodarne pôsobí na nervové zakončenia pleti, zlepšuje prekrvenie a odďaľuje tvorbu vrások.

Po masáži nasledovalo ošetrenie pleti v podobe nanesenia pleťovej masky a následne nanesenie hydratačného séra a krému pre suchú a dehydrovanú pleť.

Bezprístrojové ošetrenie pleti

Ani v tehotenstve by ste sa nemali vyhýbať kozmetickému ošetreniu pleti. Je však dôležité vedieť si správne vybrať ošetrenie, ktoré je vhodné aj pre budúce mamičky. Ak ste v požehnanom stave a rady by ste podstúpili ošetrenie pleti, je potrebné konzultovať to s kozmetičkou. V tehotenstve sa totižto neodporúčajú žiadne prístrojové ošetrenia pleti. Rovnako to bolo aj v prípade Ivany Gáborík. Na ENVY klinike podstúpila bezprístrojové ošetrenie pleti, prostredníctvom ktorého jej boli do pleti „vložené“ účinné látky prispievajúce k rozžiareniu pleti a jej hydratácii zvnútra.

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

18.01.2020 09:40

Vložiť sa do rúk odborníkov v každom prípade stojí za to.

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

18.01.2020 22:57

Ivanka bola krásna,neprehliadnuteľná.Aj šaty mala nádherné.Tiež som hlasovala za ňu.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE