Hľadáš univerzálny účes, ktorý sa ľahko upravuje? Zoznám sa s hitom sezóny!

Niektoré ženy zostávajú svojmu overenému účesu a strihu vlasov verné aj celé roky, iné zase nedajú dopustiť na pravidelnú zmenu a s radosťou menia tvar svojich vlasov ako chameleón. Ak ste pre seba ešte ten správny účes nenašli, alebo práve túžite po nejakej menšej či väčšej zmene, máme dnes pre vás jeden tip.

Top trendom a veľkým hitom tejto sezóny je takzvaný lob, čo je skratka z anglického long bob, čo znamená dlhý bob. Nie, long bob nie je žiadnou novinkou, práve naopak. Už dlhé roky pravidelne zavíta medzi najväčšie trendy v účesoch a veľký návrat hlási i teraz. Ženy tento druh účesu skrátka milujú a niet sa vôbec čomu čudovať. Tento účes vyzerá skrátka úžasne a čo je ešte lepšie, hodí sa prakticky každej žene. Ponúka však omnoho viac výhod!

Necháte sa zlákať týmto horúcim trendom?

Lob je skutočne populárny a má to svoje opodstatnenie. Strihaný je niekde medzi bradou a ramenom a predstavuje tak perfektný kompromis medzi krátkymi a dlhými vlasmi. Vlasy v tejto dĺžke sú stále dosť dlhé na to, aby s nimi žena vedela vyčarovať rozličné účesy. Long bob je vhodný pre všetky typy vlasov a ľahko sa upravuje. Perfektne vyzerá v hladkej rovnej verzii, kedy pôsobí veľmi luxusne, slávnostne a šik. Obľúbený je aj wavy lob, čo je zvlnená podoba tohto účesu, ktorá pôsobí zase ležérne až romanticky.

Dlhý bob navyše na žene vždy pôsobí veľmi mladistvo a dokáže na pohľad ubrať pár rôčkov. Profesionáli označujú long bob za skutočne univerzálny účes, ktorý pristane každej žene. Dokonale pôsobí na ženách s oválnou, guľatou aj hranatou tvárou. Tento účes si podmanil svet a zamilovali si ho mladšie i staršie ročníky, mamičky, módne ikony aj známe hviezdy. V súčasnosti aj v minulosti mu podľahli mnohé celebrity, speváčky, herečky či modelky. Trend si skúsili napríklad Hailey Baldwin, Cate Blanchett, Mila Kunis, Kim Kardashian, Demi Lovato, Cara Delevingne, Katy Perry a mnohé ďalšie. Inšpiráciu môžete načerpať aj v nasledujúcej galérii.

Odporúčame: Plavková sezóna 2020: V akých plavkách zažiariš kdekoľvek?

Zdroj foto – úvodná koláž: instagram.com

7 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

09.08.2020 06:40

Univerzálny a naozaj pekný hit sezóny.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

09.08.2020 18:07

škoda, že len pre mladšie ročníky

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

09.08.2020 18:39

Super,mozno sa nechám nalomiť na nieco podobné

Vaše meno:

Mária Liščinská

Mária Liščinská

09.08.2020 21:59

Aj ja som sa nechala nahovoriť na tento strih - a to začiatkom mája tohto roka. Som nadmieru spokojná! A to mám prirodzene vlnité vlásky, vyzerajú omnoho zdravšie, než som ich mala predtým. Krásne mi rastú a mám pocit, že sú zdravšie, než keď som nosila postupku. :) Odporúčam!

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

10.08.2020 11:39

Nechám sa inšpirovať týmto účesom

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

10.08.2020 19:20

Inšpiratívny článok.

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

10.08.2020 21:43

Takéto polodlhé vlasy mám už niekoľko rokov a som spokojná.Ani som netušila,že je to teraz TOPka sezóny ;)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE