Zbavte sa tuku a spevnite akúkoľvek časť svojho tela!

Je mladá, inteligentná, inšpiratívna a navyše ponúka svoje služby v útulnom salóne. Nás zaujal nielen jej život, o ktorom sa dočítate v pripravovanom rozhovore, ale aj zaujímavý prístroj s názvom LPG Endermoloie ®.  Vďaka tomuto prístroju sa nielen zbavíte svojho tuku, ale aj spevníte akúkoľvek časť svojho tela. A práve preto sme presvedčili Julianu Juríkovú, aby nám túto revolučnú techniku predstavila v nasledujúcom rozhovore.

 

Čo je to LPG Endermoloie ® a odkiaľ k nám táto inovácia prišla?

 

LPG Endermologie® je veľmi účinná metóda na mnohé problémy s pokožkou. Techniku vynašiel automobilový pretekár Louis paul Guitay, ktorý mal vážnu autonehodu a snažil sa skonštruovať prístroj, ktorý by nahradil šikovné ruky fyzioterapeutov, ktorí mu pri regenerácii tkaniva výrazne pomohli masážami. LPG systems na trhu funguje už vyše 30 rokov, takže ho naozaj nemôžeme pokladať za novinku na trhu. Len jednotlivé inovácie a nové myšlienky sa neustále aplikujú, a tak existuje už niekoľko druhov strojov LPG.

 

V našom salóne máme pre klientky k dispozícii najmodernejší a najnovší prístroj s pracovným názvom LPG CELLU M6 Integral 2Si, ktorý je oproti predchodcom až o 50% účinnejší a má v sebe zabudovanú hlavicu aj na tvár.

 

Odporúčame prečítať: Alesya Volpi - ako využiť životné možnosti?

lpg, juliana jurikova, spevnenie tela, ako spevniť telo, zbavenie tuku, zjemnenie jaziev

Zdroj: Shutterstock®

Ako funguje LPG prístroj?

 

Tento prístroj je zameraný na neinvazívnu mechanickú biostimuláciu kožného tkaniva, čo vedie k dlhotrvajúcim výsledkom bunkovej stimulácie. LPG obnovuje aktivitu fibroblastov, a tým posilňuje syntézu kolagénu, elastínu a kyseliny hyaluróvej. Posilňuje a povzbudzuje cievy a lymfatický systém a v neposlednom rade aktivuje tukové bunky – adipocity, aby začali správne pracovať.

 

Je využívaný aj v medicíne, v našom salóne sa využíva na estetické ošetrenia. LPG vie napraviť poúrazové stavy, opuchy, zjemnenie zjazveného tkaniva a ženy pred/po liposukcii chodia práve na zjemnenie tkaniva.

 

Na čo LPG primárne slúži?

 

LPG ponúka efektívne riešenie liečby celulitídy, spevnenie a zlepšenie kvality kože, odstránenie opuchov, popôrodného bruška, podporenie odbúravania tuku, obnovenie produkcie kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, zjemnenie mimických vrások, rozjasnenie pokožky, odstránenie opuchov očí, dvojitej brady, atď. Pokožka býva povädnutá, ochabnutá, napríklad po rapídnom schudnutí či po pôrode. Ešte mi napadla aj ťažká choroba, alebo náročné tehotenstvo. Občas sú ženy/muži nútení dlhšiu dobu sa menej pohybovať, alebo úplne ležať, kvôli čomu následne ich svalstvo ochabne a potrebuje opätovnú pevnosť a funkčnosť. A práve v takýchto prípadoch je dobré využiť takýto prístroj.

 

Napriek športovaniu, zdravému životnému štýlu a dobrej starostlivosti sa často objavuje práve najviac neobľúbená celulitída, tak prečo sa jej nezbaviť?

 

Odporúčame prečítať: Koučka Janette Šimková: „Každý sa môže stať lepšou verziou samého seba“

lpg, juliana jurikova, spevnenie tela, ako spevniť telo, zbavenie tuku, zjemnenie jaziev

Zdroj: Shutterstock®

Ako si sa dostala k LPG? Bol za tým len čistý záujem?

 

Ja som patrila k ženám, ktoré trpia ťažkým tehotenstvom. Bohužiaľ, bola som nútená väčšinu tehotenstva preležať, vďaka čomu bolo moje telo veľmi ochabnuté a slabé. Nehľadala som prístroj na chudnutie, len na odstránenie celulitídy a spevnenie tkaniva. Keďže som bola veľmi spokojná a naozaj som si ho zamilovala, rozhodla som sa, že sa budem snažiť ho ponúknuť klientkam aj v našom salóne.

 

Spomínala si, že v salóne máte​ najnovší druh tohto zariadenia. Je nutné (pre klientku) vyhľadať vždy tú novinku, alebo aj predošlé prístroje sú rovnako dobré?

 

Každý LPG prístroj vám zabezpečí​ pekný výsledok. Avšak ​ako som už vyššie spomínala, prístroj, ktorý máme v našom salóne, je najmodernejšia technológia a zabezpečuje až o 50% vyššiu účinnosť ošetrenia ako jeho predchodcovia, čo pre klienta znamená rýchlejšie dosiahnutie želaného efektu ‐ nádherne hladkej pokožky​.

 

Odporúčame prečítať: 10 rád odborníkov na rýchle porazenie upchatého nosa

lpg, juliana jurikova, spevnenie tela, ako spevniť telo, zbavenie tuku, zjemnenie jaziev

Zdroj: Shutterstock®

Koľko sedení potrebuje bežný klient?

 

Tak, ako sme my ľudia jednotlivo špecifickí, tak sú aj jednotlivé zákroky, problémy a pokožky zákazníkov špecifické. Práve preto individuálne, podľa daného problému klienta,  zvolím aj program ošetrenia. Štandardne stačí 10 ošetrení, avšak už pri 4 až 6 ošetrení môžeme badať viditeľné zmeny na pokožke. Je dobré sa určite zamyslieť aj nad správnou životosprávou ‐ hlavne vtedy, keď klientku trápi celulitída.

 

Ponúkate tieto sedenia aj jednotlivo, alebo vždy len vo forme balíkov?

 

V ponuke máme​ ​jednotlivé sedenia, ktorých dĺžka je 35 minút + niekoľko minút na prezlečenie do ochranného overalu (ochrana a hygiena). Avšak, tento stroj má aj express ošetrenia​​, kedy sa 15 minútovým ošetrením zameriame len na jednu konkrétnu časť tela, napríklad celulitída na zadočku, ochabnuté paže, vrásky okolo očí a podobne. Jednorázovo ponúkam​e aj lymfodrenáž, ktorá má veľký význam najmä pre ľudí, ktorí majú problém so zadržiavaním vody v tele​.​ Tu naozaj stačí len jedno sedenie.   

 

Mám​e​ odskúšané, že klientky si obľúbili balíček 10, alebo 15 sedení. Takže okrem zakúpenia jedného sedenia, ponúkam​e​ aj balíčky ošetrení, ktoré sú finančne zaujímavejšie.

 

Odporúčame prečítať: Zdravo a rýchlo: Kuracie mäso so zemiakmi a zeleninou

lpg, juliana jurikova, spevnenie tela, ako spevniť telo, zbavenie tuku, zjemnenie jaziev

Zdroj: Shutterstock®

Kedy nie je vhodné využívať  tento prístroj? Sú dané nejaké vekové alebo zdravotné obmedzenia?  

 

Vekové obmedzenia naozaj nemáme. Pri celulitíde je najlepšie čo najskôr začať s ošetrením, pretože pokiaľ  má klientka už od 15 - tich rokov celulitídu a nič s tým nerobí dlhšiu dobu, potom je určite dlhšia a ťažšia cesta na jej odstránenie. Čo sa týka zdravotných obmedzení, samotné vyšetrenie sa neodporúča tehotným ženám a osobám s akútnou infekciou. Pri tehotenstve sa neodporúča ošetrenie na brucho, ale niektoré ženy chodia na spevnenie​ dolných partií​, aby s​a im práve v tehotenstve nevytvorila celulitída.

 

Spomínala si, že klientky by po ošetrení mali prejsť ​na zdravú životosprávu. Čo ešte sa odporúča na lepší efekt?

 

Okrem stravy, ktorá je prvoradá, odporúčam zvýšený príjem tekutín po ošetrení, približne 2 litre vody. Ešte je veľmi vhodné ísť po ošetrení na prechádzku v svižnom tempe.

 

Odporúčame prečítať: 5 dôvodov, prečo ženy potrebujú flexibilné pracovné možnosti

lpg, juliana jurikova, spevnenie tela, ako spevniť telo, zbavenie tuku, zjemnenie jaziev

Zdroj: Shutterstock®

Ak ťa smiem poprosiť, mohla by si prezradiť aj cenník ošetrení?

 

Cena za jedno ošetrenie stojí 35€ (telo) s tým, že pokiaľ niekto príde len jednorázovo, tak ako bonus odo mňa získava aj lymfodrenáž zadarmo. Čiže namiesto 35 minútového ošetrenia má hodinové ošetrenie.  

 

Cena za jedno ošetrenie stojí 20€ (tvár).

 

Avšak​, mávame aj rôzne akcie. Aktuálne prebieha marcová akcia, ktorá zahŕňa 10 telových ošetrení, ku ktorým klientka dostane grátis aj 10 lymfodrenáži. Prípadne 25% zľavu na balíček 10 telových ošetrení ‐ čo vychádza už po zľave 240 euro. 

 

Balíčky ošetrení: 10 ošetrení (telo) ‐ 320 € aj s overalom

                            10 ošetrení (tvár) ‐ 180 €

 

Odporúčame prečítať: 9 prekvapujúcich rutín, ktoré pomáhajú vašej pleti

lpg, juliana jurikova, spevnenie tela, ako spevniť telo, zbavenie tuku, zjemnenie jaziev

Zdroj: Shutterstock®

A nakoniec nám prezraď, kde tvoj salón môžeme nájsť?

 

V Prievoze, pri Prístavnom moste. Salón sídli v rodinnom dome.

 

Viac na Juliankinej stránke: www.beautycareinstitute.sk

 

Zdroj foto:

Juliana Juríková & LPG Endermologie

9 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.03.2016 08:14

vyzera to fantasticky,ale samozrejme ta cena ma ihned vrati do reality,myslim si,ze ked zena absolvuje tento balik telovych osetreni,ani to jej este nezaruci stalu upravu tukovych zasob,musi byt velmi disciplinovana a stale na sebe pracovat

Vaše meno:

Katarína

Katarína

02.03.2016 08:49

Bez pohybu a zdravej stravy by výsledný efekt dlho nevydržal

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

02.03.2016 13:26

preferujem zdravú a vyváženú stravu + pohyb ako takéto zákroky

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

02.03.2016 16:18

Zaujal ma článok.. už dlhšie pozerám niečo na opuchnuté očné okolie pre maminu.. Ešte by to chcelo viacej recenzii od zákazníčok :)

Vaše meno:

Anna K

Anna K

02.03.2016 22:53

Mne by sa takýto zázrak určite tiež zišiel, ale tá cena...

Vaše meno:

Andrejka Smutňáková

Andrejka Smutňáková

03.03.2016 14:13

zaujímavé, už len ,,vylúpiť banku" ;)
ale z poctivo vedretej postavy či už cvičením alebo správnou stravou by bola spokojnosť určite väčšia :)

Vaše meno:

Daniela Šurláková

Daniela Šurláková

06.04.2016 21:21

Tak mať tak na to peniaze,tak by som do toho išla,ale realita je niekde za siedmymi horami a dolami.

Vaše meno:

ivana pistovičová

ivana pistovičová

03.01.2017 21:58

asi by som sa na to nedala...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

11.06.2018 13:39

Hned by som išla no cena nepustí aspoň som si prečítala skvelý článok

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE