Majiteľka Inca Collagenu Romana Ljubasová: Kolagén spája bunky v tele, ale aj ľudí!

Trh je nimi doslova zaplnený! Existujú rôzne druhy a rovnako aj formy kolagénu, ktoré sú vhodné pre náš organizmus. Kolagén ako taký, je vhodný pre naše zdravie, ale aj krásu. No skôr než na cenu je dôležité prihliadať na jeho kvalitu a spracovanie. U nás v redakcii preto nedáme dopustiť na kolegén Inca Collagen, ktorý tento rok oslavuje 5. rokov na trhu. Preto sme sa opýtali majiteľky a zakladateľky Inca Collagenu – Romany Ljubasovej, čo je na kolagéne také úžasné.

Tento rok Inca Collagen oslavuje svoje prvé okrúhle výročie, čo je dôkazom toho, že ide o skutočne kvalitný kolagén, ktorý si obľúbilo mnoho ľudí nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Čo sa zmenilo od doby, čo ste kolagén prvýkrát uvideli na trh?

Filozofiou firmy bolo a aj je pomáhať – či už ľuďom alebo zvieratám. Za tých päť rokov na trhu náš produkt zmenil kvalitu života k lepšiemu mnohým spokojným zákazníkom. Neprestávame v tom pokračovať a naďalej sa činíme aj v charitatívnom odvetví.

Inca Collagen sme rozdali mnohým organizáciám, zameraných na pomoc v rámci seniorských a športových programov. Objavili sme sa v charitatívnom kalendári na pomoc seniorom. Kúpou obrovského plyšového medveďa sme finančne podporili Národný ústav detských chorôb, ktorý prostriedky využije na nákup potrebných prístrojov pre detičky.

Náš najnovší produkt Incapet Collagen sme rozdali aj týraným alebo zraneným zvieratkám pre útulok Sloboda zvierat. V útulku je ich toľko až to je smutné.

Robíme veci srdcom a s úprimným záujmom o to, aby sme svoju prácu urobili čo najlepšie. To je podľa nás jediná cesta k tomu, ako mať šťastný život alebo ako vybudovať dlhodobo úspešnú značku, ktorá si získa veľa spokojných zákazníkov. Pre našu spoluprácu si taktiež vyberáme partnerov podľa rovnakého metra, aký máme nastavený pre nás – úprimnosť a kvalita.  To všetko preto, aby sme vám – našim zákazníkom – mohli dodať niečo navyše. Malý darček alebo profesionálnu službu ako poďakovanie za vašu dôveru.

Pozri aj: Pohľad odborníka na užívanie kolagénu: Prečo je potrebné dopĺňať si bielkovinu mladosti?

Spomínate si ešte na prvé ohlasy na Inca Collagen, ktoré sa vám navždy vryli do pamäti? Spája sa vám s jeho uvedením na trh nejaká historka?

Popravde, veľmi dobre a rada si spomínam na ohlasy mojej rodiny. Mamka totižto neznáša ryby. Rok jej trvalo, než prehltla kolagénový prášok v pomarančovom džúse. Na to sa jej akoby zázrakom zahojila jazva, ktorá bola predtým naozaj dlho nezdravo „živá“.

Babička Bohunka má 86 rokov. Hovorí, že sú to všetko len chytáky na dôchodcov a že ničomu neverí. Kolagén jej dávame vždy ako darček a ten poctivo užíva. Bývam na 4. poschodí bez výťahu. Babička predtým nedokázala vyjsť toľko schodov, preto ma nenavštevovala. Teraz už schody zdolá, ale nesmieme s ňou o tom hovoriť.

Môj brat sa sťažuje na dlhé nechty a tvrdí, že si objednal len lepšie vlasy a kĺby. Tak aby som s tým „práškom“ niečo urobila, on dlhé nechty nechce :D.

Inca Collagen je overenou značkou kolagénu už dlhé roky. Ako vnímate aktuálnu situáciu na trhu s kolagénovými doplnkami výživy?

Pred štyrmi – piatimi rokmi spotrebiteľský trh nebol taký nasýtený a preplnený kolagénovými doplnkami. Kolagénových doplnkov bolo podstatne menej, preto sme medzi prvými prišli na trh s modelom vzdelávania – prečo je potrebné kolagén dopĺňať do organizmu, čo to ten kolagén vlastne je a prečo práve hydrolyzovaný morský kolagén je najlepší pre ľudské telo. Zákazníci nám a nášmu Inca Collagenu dali šancu a môžeme povedať, že mu ostali verní dodnes. To nás utvrdilo v tom, že vyrábame správny produkt pre správnych ľudí. Výhody a nevýhody sú rôzne, ja skôr rozprávam o tom, čo kolagén robí a o čom je naša práca. A tou výhodou je spájanie ľudí, ich príbehov a stratégie do fungujúceho celku. A to je na tom to úžasné.

Čo je na kolagéne také úžasné, že zažíva taký veľký boom?

Pre mňa osobne je veľkým spojivom. Spája tkanivá a bunky, je základnou stavebnou bunkou vlasov, nechtov, pokožky aj kĺbov. Gro produktu je, že súvisí s celým človekom. Či mužom  alebo ženou, modelkou či športovcom, mladicou či starenkou.  Spája tak aj komunity, pretože pomáha celoplošne všetkým po 25. roku života. V neposlednom rade náš kolagén spája Česko a Slovensko.

Úplne najlepšie funguje cez referenčný marketing. Cieľom je ostať zdravý a krásny. A keď to zákazníkom splníme, kupujú ho stále znova a znova. Inca Collagen nie je určený len na chorobu či riešenie problému, ale aj na prevenciu.

IncaPet Collagen

Zdroj: Inca Collagen

Prednedávnom ste začali s výrobou kolagénu aj pre domácich miláčikov. Ako sa tento kolagén líši od toho, ktorý je určený pre ľudí? Mohli by sme dávať domácim zvieratám ten istý kolagén, ktorý užívame my sami? Alebo naopak – mohli by sme užívať kolagén, ktorý je určený pre zvieratá?

Rovnako, ako sa stal populárnym Inca Collagen pre ľudí, tak sa do povedomia dostáva aj kolagén pre zvieratá, ktorý sme priniesli na trh ako novinku pod názvom Incapet Collagen. Pretože o zdravie zvierat je rovnako potrebné starať sa.

Účinky Incapet Collagenu sme najskôr  „testovali na nás ľuďoch“ a za štyri roky môžeme teda potvrdiť, že Incapet Collagen má pozitívny vplyv na organizmus zvieraťa, prospieva srsti aj hrive, udržuje pohybový aparát v dobrej kondícii a významnú úlohu zohráva aj v hojení a regenerácii po úrazoch a operáciách. „My sme sa na vlastné oči stretli so psami vo veku 12 a viac rokov, ktoré Incapet Collagen doslova postavil na nohy. Aj kobyla s rakovinou kopýt po dlhodobom užívaní kolagénu, nielenže bola podkutá a mohla chodiť, dokonca priviedla na svet zdravé žriebä a dožila kvalitný život.

Inca Collagen vídame aj u celebrít, ktoré ho užívajú a rovnako odporúčajú svojim fanúšikom či obdivovateľom. Mnohí to považujú len za obyčajnú platenú reklamu, ktorá sa nezakladá na pravde. Aká je však skutočnosť? Ide naozaj o úprimnú spätnú väzbu?

S celebritami nás na začiatku prepojila návrhárka Janka Pištejová, s ktorou mám rodinný vzťah. Bola jednou z prvých ľudí, ktorým som vozila kolagén z Thajska a je na ňom doslova závislá. Užíva ho už 5 rokov a odporúča kade chodí. Keďže sa stretáva s množstvom celebrít, s každým si o kolagéne rada poklebetí a keď ho raz skúsia, už s ním nechcú prestať. Takto sa prirodzenou cestou šíri nielen medzi celebrity, ale aj medzi iných ľudí, ktorí sa k nám dostali na základe referencií svojho okolia alebo vďaka záujmu o svoje zdravie. Samozrejme, mnohých k nám priviedla zvedavosť a účinky kolagénu. A tie na seba nenechávajú dlho čakať. Máme mnoho spokojných zákazníkov, ktorí nám píšu ako im Inca Collagen pomohol a opakovane nakupujú.

Prečo by mali kolagén užívať všetci a najmä po dvadsiatom roku života? Prečo by ste odporučili čitateľkám portálu KAMzaKRASOU.sk užívať Inca Collagen?

Inca Collagen sa stará o krásu pleti, ktorá je vďaka nemu svieža, mladistvá a hydratovaná. Vlasom dodáva lesk a pružnosť, nechty sa menej lámu. Účinky kolagénu ocenia aj starší ľudia a športovci. Mnohými vedeckými štúdiami bolo potvrdené, že kvalitné kolagénové suplementy pôsobia v oblasti pohybovej sústavy a zlepšujú jej funkciu, ako aj chránia kĺby, šľachy a kosti pred opotrebením a zraneniami. Môže tiež pomôcť pri regenerácii po zraneniach a popáleninách. Inca Collagen predstavuje zákazníkmi overený produkt, ktorý má obrovské množstvo spokojných zákazníkov a zároveň má svoje pevné miesto na trhu už 5 rokov. Skúste ho aj vy a pocíťte účinky.

Odporúčame: Vonkajšie použitie kolagénu: Účinky, ktoré sa oplatí poznať!

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

28.05.2020 07:29

Výborný článok, vďaka!

Vaše meno:

Inga Lodr

Inga Lodr

03.02.2022 11:50

kolagen mozes len odporucit, mam od iuvenio

Vaše meno:

Nina Hlska

Nina Hlska

04.02.2022 14:19

tento ani nepoznam

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE