Rekordne najväčšie ústa na svete: Hollywoodsky úsmev v podaní tejto ženy naberá nový rozmer!

V Guinessovej knihe rekordov sú zapísané rôzne bizarnosti, ktorými sa ľudia preslávili a vďaka ktorým sa stali známymi po celom svete. Nájdete v nej najvyššieho muža na svete a zároveň aj najnižšiu ženu, ktorá meria len 62,8 cm. Do tejto knihy rekordov sa zapísal aj Ind s najväčším počtom prstov na rukách a na nohách. Niektorí sa dokonca môžu pochváliť najväčším chodidlom, nosom, no 31-ročná Samantha Ramsdell sa do knihy dostala vďaka svojim ústam.

S ústami väčšími ako jablko sa jej potvrdilo, že patrí k ženám rekordérkam, ktoré sa môžu pochváliť najväčším a najširším úsmevom v histórii. Fráza „hollywoodsky úsmev“ tak naberá úplne nový rozmer, a to doslova. Poprípade úsmev od ucha k uchu zdá sa nie je až taký nereálny, ako si mnohí mysleli. Samantha sa stala populárnou predovšetkým vďaka sociálnej sieti TikTok, kde jej oslnivý úsmev a veľké ústa ohúrili viac ako 1,7 miliónov sledovateľov. Neuveriteľné, že?  

Veľké ústa = veľká zábava

Každý sa snaží využiť svoj potenciál naplano. Ako sa však dá využiť to, že má niekto obrovské ústa? Samantha sa rozhodla svojich fanúšikov pobaviť všetkým tým, čo vďaka svojim ústam dokáže. No sú to skôr rôzne bizarnosti, ktoré však ľudia milujú a kvôli ktorým ju sledujú. Samantha napríklad dokáže do úst vložiť celé balenie hranoliek z jedného nemenovaného fast foodu.

Ak ste doposiaľ bojovali s jedením hamburgeru, pretože vďaka jeho obsahu a malým ústam vám z neho všetko vypadávalo, tak vedzte, že Samantha s tým problém rozhodne nemá. Z hamburgeru si dokáže odhryznúť bez toho, aby jej z neho niečo vypadlo. Áno a presne takýmto spôsobom baví svoje publikum, ktorému ukazuje, čo všetko sa jej do úst zmestí – a to bez najmenších problémov.

Priemer diery v jej ústach je 6,52 cm, takže si viete predstaviť, čo všetko do nich dokáže vtesnať. Napríklad 2 šišky naraz, celý hamburger, jablko, croissant a mnoho ďalších jedál. Speváčka, komediantka a najnovšie držiteľka rekordu v Guinessovej knihe rekordov má dokonca aj svoj účet na Instagrame, kde ju zatiaľ sleduje viac ako 84 000 fanúšikov.

Myslíte, že sú takéto veľké ústa na niečo dobré? Čo by ste robili, ak by ste boli ich majiteľkami / majiteľmi práve vy?

Zdroj foto (úvodná koláž): guinnessworldrecords.com

8 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

19.08.2021 11:27

:) pripomína mi hladné vtáčatko, keď otvorí zobáčik :))) Asi majú také ústa svoje výhody. Najmä u zubárky. Nemusí sa trápiť ako ja, keď mi neraz ide vyskočiť sánka ,čo sa tak snažím sprístupniť zubárke zuby :)))

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

31.08.2021 08:11

Tak predsa to má aspoň malú výhodu - hlavne u zubárky alebo možno aj u iných lekárov :)

Katarína Konečná

Katarína Konečná

19.08.2021 12:28

tak takýto úsmev jej nezávidím

Vaše meno:

Patrik Podmanický

Patrik Podmanický

19.08.2021 16:19

Myslím, že je príjemné byť niečím odlišný od ostatných a získať svoje pevné miesto v Guinessovej knihe. Nachádza sa tam množstvo dobrých aj zlých rekordov a toto je ten lepší prípad. Je to sympatická žena, ktorej táto jej anomália na vzhľade nijako neuberá, takže to môže mať iba opačný efekt, ktorý poskytuje iba výhody.

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

19.08.2021 19:19

Každý sme nejaký :-)

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

20.08.2021 08:06

hm, zaujímavé

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

20.08.2021 19:59

Kaž sme nejaký

Vaše meno:

igor peto

igor peto

21.08.2021 16:43

to ešte nevideli moje

Vaše meno:

Vlasta Mäsiarová

Vlasta Mäsiarová

21.08.2021 21:43

Tak, to sú ústa ako vráta.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE