Kabelky, ktoré má mať každá z nás

Jedna kabelka? To sa už dávno nenosí. Pre každú príležitosť by sme mali mať minimálne jednu. Rôzne farby, tvary a veľkosti. Tu nájdet 5 základných modelov, ktoré by nemali chýbať každej žene.

Jedna kabelka? To sa už dávno nenosí. Pre každú príležitosť by sme mali mať minimálne jednu. Rôzne farby, tvary a veľkosti. To je to pravé, čo nájdete v našich obchodoch.

Pri výbere kabelky by sme mali uprednostniť skôr kvalitu ako kvantitu. V prípade, že ste „kabelková maniačka“ je to však úplne nepodstatné. KAMzaKRÁSOU.sk má pre vás zoznam tých najdôležitejších.


                                      5 základných modelov kabeliek:

                                         1. Kabelka na denné nosenie alebo 2 v 1
                                         2. Večerná kabelka
                                         3. Taška cez plece
                                         4. Dámska kabelka
                                         5. Slamená kabelka


1. Kabelka na denné nosenie alebo 2 v 1
Táto kabelka vám poslúži po celý deň. V prípade, že sa večer chystáte na nejakú párty a nemáte čas, aby ste sa zastavili doma, je táto kabelka naozaj praktická. Do väčšej kabelky môžete vložiť menšiu, ktorú si večer len vyberiete. Dennú „pracovnú“ potom môžete nechať v práci.

Kabelky, ktoré má mať každá z nás

 

2. Večerná kabelka
Pokiaľ sa zúčastňujete večerných akcií, večerná kabelka by vo vašom šatníku určite nemala chýbať. Rovnako ju môžete použiť aj počas dňa, ak je dostatočne mäkká a veľká. Vsaďte na detaily kabelky. Tie vyzdvihnú oblečenie, ak aj nie je celkom podľa vašich predstáv. Model s výšivkami, korálikmi alebo z luxusnej textílie sú tom správnou voľbou.

Kabelky, ktoré má mať každá z nás

 

3. Taška cez plece
Pôsobí ležérne pokiaľ je veľká a je vyrobená z kvalitnej textílie. Táto kabelka je opakom dnešných módnych tašiek. S jej kúpou sa však neponáhľajte. V prípade, že budete mať šťastie a natrafíte na mäkučkú a pohodlnú, bude vašou spoločníčkou na doživotie.

Kabelky, ktoré má mať každá z nás

 

 

4. Dámska kabelka
Čierna, svetlohnedá či prírodná? Nadčasová klasika, ktorá zažíva vzostupy aj pády na rebríčku popularity. V určitých prípadoch sa môžete rozhodnúť aj pre „babičkinu“ kabelku. Aj klasický štýl a prevedenie má svoje čaro.

 

Kabelky, ktoré má mať každá z nás

 

 

5. Slamená kabelka
V období leta sa stane vašou súčasťou. Noste slamenú kabelku aj v meste. Dodá vám nádych nekonvenčnej elegancie. Námornícky vzor alebo menší doplnok by na nej s istotou nemal chýbať.

       Kabelky, ktoré má mať každá z nás
Zdroj foto: www.polyvore.com
10 komentárov
Nikola Hamarová

Nikola Hamarová

27.11.2012 07:05

 och, mať ich tak všetky! doma  mám plno kabeliek, ale tých nikdy nie je dosť! :) prečo chlapi pre to nemajú pochopenie?? :D

Vaše meno:

Alena Vaneková

Alena Vaneková

27.11.2012 07:36

 Nikdy nie je dost ani topanok a doplnov ... atd :))))))

Ideno

Ideno

27.11.2012 22:34

Naozaj bolo by z čoho vyberať :). Ja, ako väčšina žien mám samozrejme viacero kabeliek, ale len dve obľúbené a veľmi ťažko sa mi veci presúvajú do iných :).... Toto leto som dosť dlho hľadala letný model v bielej ale nenašla som to "pravé orechové" :(. Už sa vidím ako budúce leto zase zháňam ..... je to až smiešne, keď je toho tovaru na výber toľkoooooooo  :). 

Vaše meno:

Miriama Dž

Miriama Dž

28.11.2012 19:49

U mňa je číslo jedna kabelka cez plece. Máte pravdu, keď v članku píšete, že ak natrafíte na kvalitnú a dobrú kabelku, tak ju už budete mať navždy. Ja som si kúpila takú jednú malú čiernu cez plece a musím povedať, že nie je nič lepšie. Kabelky som dovtedy neznášala, vždy mi zavadzali a padali z ramena, keď som niečo robila s rukami. Ale kabela cez rameno je čosi pre mňa. Vrelo odporúčam. Ja už nosím iba tento štýl a neviem si ho vynachváliť.

Vaše meno:

Valeria

Valeria

28.11.2012 19:51

Tak ja uprednostňujem veľké "denné" kabelky. Ja som proste typ ženy, ktorá nahádže všetko potrebne do obrovskej tašky a nosí to všade so sebou. Katastrofa je len tie kľúče vždy hľadať :) So slamennými nemám dobré skúsenosti, rýchlo sa presilia a potrhajú sa, ale krásne vyzerajú najmä v lete.

Vaše meno:

Stanka Ad

Stanka Ad

02.12.2012 09:39

Asi u väčšiny žien platí heslo- Kabeliek nikdy nie je dosť.Ani ja nie som výnimka, no v poslednom čase nosím len veľké kabelky cez plece, koli tomu, že mám malé deti a jednoducho potrebujem z kabelky vyčarovať vždy to, čo je práve potrebné. Je pravda, že veľké kabelky sú praktické, no poväčšine sú len obyčajné, ničím zaujímavé a výnimočné. Ja už len čakám, kým deti trochu povyrastú a vecí z " každého rožku trošku" budú pomaly z kabelky ubúdať , aby som si tie menšie, modernejšie a štýlovejšie nemusela len pohladkať v skrini,ale mohla ich konečne niekam nosiť. Ale bude to čoskoro- ten čas neskutočne letí....

Vaše meno:

Clownn

Clownn

06.12.2012 10:50

kabelky sú úžasné a my ženy musíme dávať pozor aby sme nemali ku každému oblečeniu , alebo topánkam aspoň jednu

Vaše meno:

Zuzka Hanuliaková

Zuzka Hanuliaková

30.01.2013 22:44

tie večerné kabelky by som si vedela predstaviť na plese

Vaše meno:

Danka

Danka

05.06.2013 17:06

Z tých by som si navyberala, to by bola zbierka a kombinovanie :)

Vaše meno:

Jana Komadova

Jana Komadova

19.10.2013 19:01

ach jáááj je z čoho vyberať aspoň sa môžem popozerať do sýtosti a povzdychnúť že by sa všetky zišli

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

19.06.2022 20:55

Povedala by som, že mám z každého rožku trošku :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE