TEST: ORIFLAME The ONE Eyes Wide Open riasenka

Riasenky sú mojou špecialitkou v líčení. Ak aj nemám chuť nejako dlho sa hrať s očnými tieňmi, riasenka prosto musí byť. Preto si na jej kvalite dosť zakladám. A táto novinka od ORIFLAME ma teda iba v dobrom prekvapila. 

 

Riasenka The ONE Eyes Wide Open je prvá špirála na svete, ktorá opticky zväčší a zvýrazní vaše oči, čo potvrdili aj klinické testy. Má špeciálne navrhnutú kefku, ktorá nadvihne a vytočí mihalnice od korienkov až po končeky. Účinné zloženie vytočené mihalnice dokonale fixuje na dlhý čas. Užšou časťou nadvihnete a vytočíte spodné a vnútorné mihalnice. Širšou časťou zachytíte dlhšie mihalnice v strede, na vonkajšej strane a optimálne ich vytočíte.

oriflame-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je veľmi pekné, ladené doružova so strieborným písmom. Na vrchnáčiku nechýba logo značky. Myslím, že môže konkurovať aj nejakým drahším riasenkam. 

oriflame-spirala

Zdroj: Shutterstock®

Kefku, ako vidíte, má zaujímavo tvarovanú, a ak budete dodržiavať tipy uvedené vyššie, môžete docieliť veľmi pekný efekt! Veď nižšie na fotografiách uvidíte, že aj z toho ,,nič", čo mám ja, (rozumej riasy) :) sa dá niečo vyčarovať...

oriflame-the-one

Zdroj: Shutterstock®

Páči sa mi, že farba je čierno-čierna. Niektoré riasenky síce majú uvedené, že sú čierne, no je to, veru, bieda - veď to isto poznáte. :)) Je podľa mojich predstáv, čo sa odtieňu týka, a odličuje sa bez problémov... 

oriflame-mascara

Zdroj: Shutterstock®

Nová riasenka, The ONE Eyes Wide Open, oči nijako nedráždi - ani tie citlivé... Dobre počas dňa drží tvar rias, neopadáva a nerozmazáva sa.  Myslím, že rozdiel na fotografiách je viac ako viditeľný, ale zase na každej z nás je to individuálne. Na strednej fotke som použila jednu vrstvu, a na tej úplne vpravo som ešte jednu dovrstvila.

 

4 komentárov
Beata Molnárová

Beata Molnárová

13.04.2015 14:05

Má zaujímavý tvar kefky,láka ma,aby som ju vyskúšala.

Vaše meno:

Božena Bojkovská

Božena Bojkovská

01.05.2015 12:01

Oriflame má veľmi dobré výrobky. Túto špirálu som si dala objednať u známej. Už sa na ňu teším.

Vaše meno:

Zuzana Čechvalová

Zuzana Čechvalová

18.05.2015 22:03

Túto riasenku som mala a je úžasná! Lepšiu som fakt nemala! Tak natočí riasy ako žiadna iná :))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 19:39

nepoužívam riasenky neviem posúdiť ale podľa obrázka vyzerá super.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE