TEST: MAX FACTOR - False Lash Epic - Maskara

Ideálna maskara je pre niektoré ženy nedosiahnuteľný cieľ. Naše riasy sú rozdielne. Vždy je potrebné vyberať si maskaru podľa toho, čo vaše riasy potrebujú. Bohužiaľ ani maskara presne zameraná na váš typ rias nie je zárukou úspechu.

 

Z toho enormného množstva maskár na daný typ nájdete tú pravú jediným spôsobom, a to skúšaním. Pre dnešok tu máme pre vás novú maskaru od Max Factor False Lash Epic.

Oficiálny popis:

 

Maskara Max Factor False Lash Epic je pokrokovou inováciou so špeciálnou kefkou False Lash Epic Brush navrhnutou tak, aby vytvorila impozantný vejár rias a zvýraznila každú, aj tú najmenej viditeľnú riasu. Telo novej kefky v tvare oblúka riasy prečeše a zvýrazní, kým rovný okraj slúži ako zásobáreň tmavej farby počas aplikácie. Každá riasa pri nanášaní dosiahne k rovnej, aj zaoblenej strane kefky.

 

Testovali sme aj: TEST: Max Factor - Velvet Mattes rúž na pery

max factor mascara

Zdroj: Shutterstock®

Obal, ako môžete vidieť na fotkách, pôsobí luxusne. Max Factor stavil na eleganciu zlatej a čiernej farby. Zlatá je dominantou dizajnu maskary. Má vytvárať dojem šperku. Padne super do ruky. Dizajn je jednoduchý, nič prekombinované. To mi imponuje. Pozrime sa však na kefku, akú pokrokovú a inovatívnu si na nás táto značka pripravila.

 

Testovali sme aj: TEST: MAX FACTOR – Creme Puff Blush – lícenka

false lash epic

Zdroj: Shutterstock®

To, čo ma čakalo vo vnútri, bol zo začiatku pre mňa šok. S takýmto tvarom a rozmiestnením štetiniek som sa nikdy nestretla. Skutočne je inovatívna a epická. Bola pre mňa výzvou, pretože s takýmto typom som nikdy nepracovala. Ako prvé sa s ňou musíte naučiť pracovať, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. 

 

Kefka je navrhnutá tak, aby pokryla všetky riasy v jedinej vrstve. Bola inšpirovaná profesionálnymi maskérmi, ktorí chceli cieliť to, aby ste nemuseli kombinovať dva a viac typov maskár k dosiahnutiu dokonalých rias. Vytvorili ju tak, aby ste ju mohli použiť na celé riasy, či už do kútika oka, na spodné riasy a na celú ich dĺžku.

 

Testovali sme aj: TEST: Max Factor Masterpiece Waterproof maskara

maskara na objem

Zdroj: Shutterstock®

Musím povedať, že na prvý krát sa mi s ňou pracovalo príšerne. Nevedela som, ako na ňu. Avšak nedalo mi to a dala som jej druhú šancu. Urobila som dobre. Tvar kefky je formovaný do oblúka. Táto časť je na prečesanie rias. Rovná strana po kraji kefky je vytvorená ako zásobáreň farby. Každá riasa sa týmto dostane k rovnej časti, aby sa farba na nich zachytila a oblý tvar ich už len prečeše. Pritlačte kefku ku korienkom a pekne "cik-cak" pohybom smerujte nahor.

 

Na konci kefky je tzv. "zoom-action" zakončenie. Ide o zmes kuželovitých a rovných štetiniek, pomocou ktorých doladíme detaily alebo formujeme riasy v ťažko dostupných miestach. Slúži aj na konečné oddelenie a prečesanie rias.

 

Testovali sme aj: TEST: MAX FACTOR - Clump Defy - Maskara

tvar kefk maskary

Zdroj: Shutterstock®

ZLOŽENIE PRE TEMNÝ EFEKT

 

  • Vyšší podiel vody ako v iných maskarách Max Factor - predĺženie času a viac tvorivosti pri líčení.
  • Vosk s vysokým bodom rozpustnosti – bráni rozmazávaniu a odlupovaniu farby počas dňa.
  • Lesklý polymér – dodáva farbe prirodzene pôsobiaci vysoký lesk. 

 

Testovali sme aj: TEST: MAX FACTOR - Smooth Miracle - Podklad pod make-up

efekt maskary

Zdroj: Shutterstock®

Môj názor je, že špirála vytŕča z radu vďaka jej originálne tvarovanej kefke. Skutočne, ak sa naučíte ako s touto kefkou pracovať, pôjde to. Jediné, čo mi u nej vadilo bolo, že nabrala strašne veľké množstvo farby. Otierala som ju o hrdlo maskary, pretože inak by som riasy iba zlepila. Musím povedať, že vôbec neopadáva. Nezaschne do pár sekúnd, ale dáva vám čas na dokonalé nanesenie. 

 

Nedrolí sa a odličovačom sa krásne rozpustí, teda z rias ju dáte šetrne preč správnou odličovacou technikou. Čo sa týka farby, je krásne čierno čierna. Som s ňou spokojná, len ten počiatočný tréning s kefkou bol mierne stresujúci. Avšak po pár naneseniach sa do toho hravo dostanete. Tie z vás, ktorým nevadia objemnejšie kefky alebo zvláštne navrhnuté tvary kefiek, tak si ju obľúbite. 

 

Testovali sme aj: TEST: Max Factor False Lash Epic Mascara

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

12.03.2017 20:35

Je to skvelá kozmetika sa mala som aj túto špirálu a je super

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

20.03.2017 08:07

max factor špirály používam, ale túto som ešte nemala.... ale zaujal ma tvar kefky, ešte som s takýmto tvarom nestretla.... stojí za vyskúšanie určite

Vaše meno:

Stella Brezinová

Stella Brezinová

22.03.2017 10:50

Max Factor riasenka je výborná

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.08.2017 12:41

pekne vytvaruje mihalnice

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE