TEST: Sothys bronzer Terre du Désert

Po aplikácii make-upu získa vaša pleť krytie, no stráca prirodzené črty. Zvlášť ak používate make-up so stredným až vysokým krytím. V tomto prípade je potrebné použiť bronzer. Po nanesení bronzera vaša tvár získa opäť svoje črty. Bronzer taktiež dodá pleti jemné opálenie, len to s ním netreba preháňať. Ja si bez bronzera líčenie už neviem ani predstaviť. Tentoraz som otestovala Sothys bronzer Terre du Désert.

Oficiálny popis

Doprajte pleti každý deň vzhľad ako po dovolenke! Jeden univerzálny odtieň pre matný jemne opálený dojem s nádychom vanilky a orientálnej vône.

 

Testovali sme: Sothys paletka očných tieňov Harmonie Baroque

sothys bronzér na tvár

Zdroj: Shutterstock®

Balenie už netreba opisovať. Ak ste videli predošlé testy značky Sothys, tak už viete, že ich obaly zbožňujem a budem ich zbožňovať aj naďalej. Jedným slovom luxus. Bronzer obsahuje aj zrkadielko a jeho hmotnosť je 10g. Neubúda nijako výrazne. Používam ho už asi dva mesiace a ani náznak toho, že by som bola na dne produktu.

 

Pozri si: Sothys Omladzujúce séra

sothys produkty

Zdroj: Shutterstock®

Textúra je neuveriteľná. Tak jemný bronzer sa vidí málokedy. Vďaka tejto textúre sa nanáša veľmi jednoducho, rovnomerne a bez fľakov. Som nadšená a ohromená, jednoducho nemám slov.

 

Parfumácia je veľmi jemná a príjemná. Sothys zvolil orientánu vôňu. 

sothys bronzér

Zdroj: Shutterstock®

Bronzer obvykle nanášam na časť pod lícnou kosťou a už len zvyškom, ktorý mi ostal na štetci prejdem po okrajoch čela (pri vlasovej časti), jemne prejdem pod sánkou z oboch strán a trochu produktu aplikujem na nos.

 

Na niektoré čast ho dávam, aby vytvoril tzv. tieň, ktorý je na tvári bežne, ak nemáme nanesený make up. Make-up nám vytvorí akúsi masku bez prirodzených čŕt našej tváre. Bronzer nám ich opäť vráti.

 

Alebo ho aplikujem na tie časti tváre, ktoré chcem, aby vyzerali opálene. Akoby vás len slniečko jemne opálilo. Dodá to pleti prirodzený, zdravý a svieži vzhľad.

 

Zaujme ťa: Skrýva sa lepok v kozmetike? Na toto si daj pozor!

sothys dekoratívna kozmetika bronzér

Zdroj: Shutterstock®

Odtieň je univerzálny a hodí sa každému typu pleti. Textúra je dokonalá, balenie elegantné a bronzer jednoducho dlho vydrží. Musím povedať, že moje obľúbené bronzery už začínajú zapadať prachom a po tomto siaham oveľa častejšie. 

 

Je mi jasné, že bronzer je trochu inej cenovej kategórie. Ak si však porovnáte lacnejší, ktorý práši jedna radosť, tak vás tento bude stáť v konečnom dôsledku menej. Vôbec nepráši, čiže vám polovica produktu nepoletuje vo vzduchu. Naviac štetec stačí len jemne priložiť k tvári a už máte dostatok farby na nanášanie. Nemusíte v ňom opakovane krúžiť.

 

Kúpte si raz poriadny kvalitný bronzér a neoľutujete to. Za ten čas, kým ho spotrebujete si tie lacnejšie budete musieť kúpiť niekoľkokrát. Tento Sothys bronzer Terre du Désert sa určite oplatí. 

 

Pozri aj: Máš mastné očné viečka, na ktorých nič nedrží? Vyskúšaj toto!

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

15.10.2017 03:01

Keďže som od prírody bledá-no niektoré dni ešte bledšia:)občas používam bronzer aby som nabrala zdravší odtieň. Je to naozaj výborná vecička.

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

21.10.2017 14:23

tiež mám svetlú pokožku a nenápadne poprášenie pleti kvalitným bronzerom je super

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 19:09

páči sa mi

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE