TEST: Wunder2 - Coverproof Make-up, Wunderbrow Gel, Dual Precision Brush

Dnes sme pre vás otestovali skvelé produkty, ktoré nás svojím výsledkom doslova šokovali. V teste sa nachádzajú skvelé produkty značky Wunder2.

 

Konkrétne sme si posvietili na Coverproof Foundation, Wunderbrow Gel a Dual Precision Brush. Make-up a gél na obočie sú pomerne známe vďaka ich výdrži a vodeodolnosti. Je to skutočne tak, alebo ide len o sľuby? Dozviete sa nižšie v článku! 

 

Wunder2 Wunderbrow Gel - permanentný gél na obočie

Na vytvorenie názoru na tento produkt som nepotrebovala veľa času. Výsledný efekt ma presvedčil do dvoch minút. Wunderbrow gél na obočie nájdete na stránke www.stayunique.sk a môžete si vybrať z piatich odtieňov. Na skúšku som mala tri odtiene. Blonde pre svetlejšie chĺpky s teplým podtónom, čiže pre blondíny. Potom Brunette pre hnedovlásky alebo pre tie z vás, ktoré máte tmavšie chĺpky na obočí.

 

Ako posledný, ktorý som mala možnosť vyskúšať je Black/Brown. Tento sa hodí tmavovláskam s teplejším podtónom. Ak máte vlasy čierne ako uhoľ, tak pre vás bude vhodný odtieň Jet Black. S mojím obočím sa skvelo zhodoval odtieň Brunette. 

wunderbrow gel

Zdroj: Shutterstock®

Zloženie tohto produktu je unikátne. Spočíva v trvácnej Permafix Gel technológii, ktorá má za následok extrémnu trvácnosť a obsahuje exkluzívne vlákna podobné vlasom, kombinované so špeciálne vyvinutými pigmentmi navrhnutými tak, aby účinne priľnuli k pokožke a chĺpkom obočia. Máte riedke obočie a bojíte sa rôznych procedúr s dlhodobým účinkom? Tak toto bude pre vás revolučný produkt!

 

Prejdem rovno k výhodám. Po nanesení gélu a jeho uschnutí (do 2 minút) sa farba NEPOHNE. Môžete akokoľvek po obočí prechádzať, šúchať alebo sa môžete aj okúpať v bazéne, s farbou na obočí to neurobí nič. Je na svojom mieste a bude tam dovtedy, kým nepoužijete odličovač. Odporúčam dvojfázový, s ním sa produkt odličuje oveľa lepšie.

 

V čom je lepší ako permanentná farba? Pre mňa určite v jednoduchšej aplikácii v pohodlí domova. V prípade, že sa vám niečo nepodarí, jednoducho odlíčite, čo sa pri permanentnej farbe nedá. Vyzerá prirodzene, pretože si vykreslíte jednotlivé chĺpky a kryje dokonca aj sivé chĺpky.  

 

Na konci článku si nezabudnite pozrieť test, kde som vyskúšala vodeodolnosť tohto gélu.

 

Testovali sme: Makeup Addiction Cosmestics - jesenné líčenie

wunderbrow gel na obočie

Zdroj: Shutterstock®

permanentný gél na obočie

Zdroj: Shutterstock®

Wunder2 Wunderbrow Dual Precision Brush - štetec na obočie s kefkou

K polopermanentnému gélu na obočie WUNDERBROW si môžete zakúpiť aj obojstranný štetec. Na jednej strane sa nachádza precízny skosený štetec z kvalitných syntetických vlákien. S ním si pekne vytvoríte jednotlivé chĺpky tak, aby bol výsledok čo najprirodzenejší. Z opačnej strany je kefka, ktorá dokonale zapracuje produkt do obočia, učeše chĺpky požadovaným smerom a vyhladí pre dokonalý výsledný look. 

 

Je však dôležité používať kefku počas procesu kreslenia. Ak gél úplne zaschne,  je ťažké farbu zapracovať či česať chĺpky do požadovaného smeru. Výsledný efekt možno nebude podľa vašich predstáv. 

 

Ide o skvelú pomôcku "2v1". Manipuluje sa s ňou výborne. Jednou stranou si vykreslujete obočie a v prípade zapracovania len otočíte štetec. Nemusíte siahať po kefke. Dokonalá vec na cestovanie.  

 

Odporúčame: Módna ikona Victoria Beckham a jej dokonalý štýl!

wunderbrow dual precision brush

Zdroj: Shutterstock®

štetec na obočie

Zdroj: Shutterstock®

Wunder2 Coverproof Foundation - vodeodolný makeup

Nakoniec som testovala vodeodolný make-up. Priznávam, bola som zo začiatku skeptická. Už som niekedy skúsila make-upy, ktoré sľubovali vodeodolnosť či odolnosť voči otieraniu. Nikdy to nebola z mojej strany 100%-ná spokojnosť. Až kým sa mi do rúk nedostal tento produkt. V ponuke nájdete 5 odtieňov. Ja som testovala odtieň N30 Medium. Je pre mňa trochu tmavý a vedela by som si ho predstaviť s iným podtónom. To ma však neodradilo a otestovala som ho. 

 

Ako prvé by som spomenula, v čom je taký prelomový. Dodáva bezchybné vysoké krytie počas 24 hodín. Je to skutočne tak. Ráno nanesiete a do večera vydrží. S pleťou doslova splynie, nerozmazáva sa a ani sa nemení počas dňa. Poviete si, že make-up spraví efekt masky. Opak je však pravdou.

 

Ak ho nanesiete v primeranom množstve je na pleti ľahký, priedušný, a ani ho necítite. Po aplikácii sa môže zdať trochu lepkavý, ale aj to má skvelú výhodu. Úžasne fixuje ďalšie produkty ako bronzer, lícenku či púder. Potom už nelepí a je na tvári príjemný.

 

Zaujme ťa: Nepoužívaš ochranný faktor celoročne? Toto hrozí tvojej pleti!

Wunder2 coverproof foundation

Zdroj: Shutterstock®

Navyše obsahuje multivitamínový komplex (vitamín A, C, a E) pre optimálne zdravie pokožky a sodné soli kyseliny hyalurónovej pre vyváženú hydratáciu pokožky. Jednoducho má všetko čo by ste chceli. Výdrž, fixácia bez pocitu masky a výživa. Ja som si po nanesení chvíľku zvykala. Avšak nezaliezal mi do pórov ani netvoril fľaky. Jediná škoda, že mi nesadol odtieň. 

 

Všetky tieto produkty nájdete na www.stayunique.sk.

 

 

Testovali sme: Jesenné beauty trendy s dekoratívnou kozmetikou Sleek

vodeodolný make-up

Zdroj: Shutterstock®

vodeodolný make-up

Zdroj: Shutterstock®

Chcete sa presvedčiť o vodeodolnosti produktov? Pozrite si video...

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

19.10.2017 00:57

Gel na obočie- výborná vecička, podobný používam a som maximálne spokojná, naozaj sa nemusím báť, že mi počas dňa nevydrží..

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

19.10.2017 14:33

mna nejako táto značka neočarila, neoslovila.... asi by som zvolila kvalitnejšiu kozmetiku...

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

20.10.2017 12:26

táto kozmetika nikdy nesklame

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 11:23

krásne farby

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 12:19

nádheré

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE