TEST: Mary Kay Live Fearlessly Parfumová voda

Vonné oleje, parfumy a iné vonné látky dopĺňajú ľudí a oživujú ich už od počiatkov raných civilizácií. V súčasnosti sa vône nachádzajú všade navôkol – od vonných sviečok až po obľúbené telové výrobky. Existuje mnoho dôvodov, prečo ľudia používajú parfumy, ale v konečnom dôsledku za tým stojí fakt, že vône v nás vyvolávajú emócie.

 

Každá vôňa sa spája s určitým druhom spomienok, radostí, či okamihmi v živote. Preto je vôňa pre každého človeka typická, a aj keď niektoré používame rovnakú vôňu, každému vonia inak. Tentokrát sa mi do rúk dostala nová parfumovaná vôňa pochádzajúca z dielne spoločnosti Mary Kay - Live Fearlessly. 

 

Testovali sme: Mary Kay Multimasking pleťová maska a očná maska

dámska parfumovaná voda

Zdroj: Shutterstock®

Live Fearlessly™ parfumová voda

Vyžarujte sebavedomie s tónmi energizujúceho zázvoru, výraznej ruže a hrejivých pražených tonkových bôbov.

 

,,Odvaha je umenie robiť to, čoho sa bojíme, bez ohľadu na to, ako je to ťažké. Odvaha je pravda. Odvaha je sebavedomie.” – Mary Kay Ash

Mary Kay Live Fearlessly

Zdroj: Shutterstock®

Kompozícia vône:

  • Vrchné tóny talianskeho bergamotu, zázvoru, iskrivé a energizujúce horné tóny pripravia ženu na nádherný deň, ktorý ju čaká.
  • Stredné tóny výraznej ruže, konvalinky a orchidey.
  • Luxusné srdce odvážnej ruže, konvalinky a orchidey vytvárajú podmanivý nádych, ktorý v žene zanecháva pocity sebavedomia a vnútornej sily.
  • Spodné tóny: pražené tonkové bôby, cédrové drevo, austrálske santalové drevo, vanilková aróma. Mäkké drevo a teplá aróma sa dokonale miešajú so sýtymi praženými tonkovými bôbmi a vytvárajú tak okolo ženy jemnú auru, ktorá jej dodáva pocit sily a neodolateľnosti.

 

Pozri aj: TEST: Mary Kay Kolekcia - paletka očných tieňov Berry Haute

Mary Kay Parfumovaná voda

Zdroj: Shutterstock®

Flakón je podľa môjho názoru oku lahodiaci a elegantný. Krásny ženský, ktorý krásne padne do ruky. Je odetý do zlatistej farby, ktorá patrí k honosnejším a luxusným. Nezvyčajná fľaštička oslavuje všestrannosť žien a jej asymetrický dizajn symbolizuje krásu života s ohľadom na jeho nedokonalosti.

 

Táto parfumovaná voda je sama o sebe naozaj zvláštna, no v dobrom zmysle slova. Je to mix vôní, v ktorých sa snúbi sladká kvetinová vôňa s orientálnymi zložkami, ktoré v sebe obsahuje. Naozaj, pre mňa trošku netradičné. Doposiaľ som bola zvyknutá používať hlavne sladké kvetinové vône, no táto má vskutku zaujala. 

dámska vôňa Live Fearlessly

Zdroj: Shutterstock®

Je celkom výrazná, hlavne keď ju aplikujete na pulzné body, preto ju nie je potrebné aplikovať ju v mnohých strieknutiach. Nie je to čistý parfum, ale parfumovaná voda, preto jej výdrž nie je celodenná. Každopádne, mňa zaujala svojím asymetrickým flakónikom a netradičnou vôňou, ktorá mi spríjemňuje pochmúrne dni. Je to presne tá vôňa, ktorá dokáže vyvolať emócie a prehupnúť vás do príjemnejších, sladších chvíľ. 

 

Zaujme ťa: TEST: Mary Kay Clear Proof - kompletná pleťová starostlivosť

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

17.11.2017 11:26

kedysi som mala jednu vonu z tejto znacky ktora bola moja velmi oblubena.... nuz zaujimava kombinacia kvetino sladka s orientalnymi zlozkami... podla zlozenia je skor kvetinkova

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

17.11.2017 22:36

Ja mám najradšej kvetinové vône, taže táto by mi zrejme mohla sadnút

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 19:14

vyzerá dobre

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

19.12.2017 15:07

vyzera super pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

15.05.2019 19:50

Zatiaľ som nemala no vyzerá lákavo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE