TEST: Prírodné sibírske maslo na nohy

Počuli ste už o masle na nohy? Ak nie tak dnes Vám také jedno vínimočné "masielko" od prírodnej BIO kozmetiky Natura Siberica predstavím.

 

Na začiatok ešte raz túto kozmetiku predstavím. Ak ste naša stála čitateľka tak o nej už istotne viete ale keďže máme aj nové čitateľky tak pre ne budú tieto riadky.

 

 

Natura Siberika je kozmetika zo Sibíra. Sibír je jedným z miest našej planéty, kde na rozsiahlych územiach môže príroda produkovať svoju prirodzenú krásu, silu a čistotu vo forme byliniek a rastlín. Ich výnimočná kvalita a energie sú dané klimatickými podmienkami kde rastú. Aby sa tieto vlastnosti mohli prejaviť, Natura Siberica využíva vo svojich produktoch minimum umelých doplnkov.

 

Všetky produkty tejto značky a teda aj toto maslo na nohy neobsahuje:

 

• PARABÉNY
• SILIKÓNY
• SYNTETICKÉ VÔNE
• SYNTETICKÉ FARBIVÁ
• MINERÁLNE OLEJE
• GLYKOL, PEG, SLS, SLES
 
prirodne-sibirske-maslo-na-nohy

Zdroj: Shutterstock®

Prírodné sibírske maslo na nohy sa zaraďuje do radu Sauna & Spa - tento rad obsahuje rad prípravkou, ktoré sú špeciálne navrhnuté na starostlivosť o pokožku. Prírodné účinné látky obsiahnuté v každom prípravku z radu SAUNA & SPA plne odhaľujú svoj potenciál, pričom esenciálne oleje majú dodatočný aromaterapeutický účinok

 

Výrobok je spočiatku zabalený v krásnej hnedej krabičke. Na krabičke sa nachádza pár informácií, ako indegriencie, ako maslo pôsobí, resp. aké má pre naše telo prospešné látky, ako účinkujú.

Po otvorení škatuľky na mňa vykukla bielka nádobka s hnedým lemom. Aj ona obsahuje informácie, ako indegriencie a na čo je výrobok určený. Po odšróbovaní vrchnej časti je nádobka chránená ochrannou fóliou. Fólia sa dá rýchlo odstrániť. Keď som odstránila hliníkovú fóliu zbadala som  jemne žltkastú až bielu zmes. 

prirodne-sibirske-maslo-na-nohy

Zdroj: Shutterstock®

Celý obsah tohto prírodného BIO masla je 120ml. Hneď musím povedať že investícia sa v tomto prípade určite oplatí. Maslo používam už od polovice decembra priam každý deň. Vždy ho stačí naozaj tak málo, že do dnes mám masla ešte stále viac ako polovicu, možno som minula len 1/4. 

 

 

 

Aké prospešné látky obsahuje a ako látky pôsobia:

 

Schizandra čínska má tonizujúci účinok, zvyšuje ochranné funkcie pokožky, podporuje látkovú premenu

 

• Cédrový olej je veľmi cenným zdrojom mastných kyselín a antioxidantov, ktoré podporujú mladnutie pokožky a zvyšujú jej pevnosť

 

• Levanduľový olej má regeneračné vlastnosti, podporuje hojenie malých prasklín, mozoľov a iných poškodení povrchu kože

prirodne-sibirske-maslo-na-nohy

Zdroj: Shutterstock®

Maslo má tuhú bielo-žltú konzistenciu. Podobá sa úplne na stuhnuté maslo, ktoré vyberiete z chladničky a chcete si ho natrieť. Pri naberaní, je štruktúra tiež úplne autentická (uvidíte ju lepšie v krátkom videu na konci testu).

 

Maslo krásne vonia, ja v ňom cítim levanduľu, citrónovú trávu a zázvor. Úplne božská kombinácia vôní - naozaj má aromaterapeutický účinok. Vôňa pôsobí uvoľňujúco a relaxačne zároveň - a pritom je tento výrobok určený pre naše nohy. 

prirodne-sibirske-maslo-na-nohy

Zdroj: Shutterstock®

Na spodnej fotke vidíte nabraté maslo - zhruba toľkoto masla mne vystačí na obe chodidlá (preto tento výrobok míňam veľmi pomaly). Možno sa Vám to na prvý pohľad javí málo, ale maslo obsahuje množstvo olejov a preto ho netreba veľa. 

 

 

Keď si maslo zapracujem do chodidieľ, ostanú zamatovo hebké, zjemnené, plne vyživené a krásne prevoňané. Pre mňa je to najlepší výrobok aký som na chodidlá vyskúšala!

 

 

Ak hľadáte nejakú starostlivosť na chodidlá odporúčam jednoznačne investovať do tohto prírodného BIO sibírskeho masla na nohy v našom e-shope ho máme za výhodnú cenu 6,90€. Zakúpiť si ho môžete priamo • TU •.

 

Určite kúpu neoľutujete.

 

Naviac, ak sa zaregistrujete do Clubu Natura Siberica, pri 1.objednávke obdržíte darček zdarma, plus budete čerpať rôzne iné jedinečné výhody členstva.

prirodne-sibirske-maslo-na-nohy

Zdroj: Shutterstock®

 Na záver ešte krátke minútkové video, ako vyzerá toto masielko. :)

8 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

10.02.2014 16:25

viem si predstaviť že pomôže suchým chodidlám a ak aj pekne vonia je to relax aj pre dušu :-)

Vaše meno:

Jozef Macoszek

Jozef Macoszek

11.02.2014 10:16

Pre moje suché chodidla by to bol balzam.

Vaše meno:

Dana Šindléryová

Dana Šindléryová

11.02.2014 14:01

Ako som napísala, určite odporúčam vyskúšať, za tú cenu sa určite oplatí je to skutočne parádny BIO prírodný výrobok, a balenie vydrží neskutočne dlho :)

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

17.02.2014 20:38

O tomto som zatiaľ nepočula,páči sa mi :))

Vaše meno:

Anna Brabcová

Anna Brabcová

19.02.2014 21:13

určite si ho v najbližšej dobe kúpim, tento som ešte neskúšala

Vaše meno:

alena klimčíkova

alena klimčíkova

02.03.2014 17:40

ja zvyknem pouzivat in..lonu, ale asi akusim aj toto

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

14.09.2014 15:03

aj naše nohy si zaslúžia špeciálnu starostlivosť :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

05.04.2016 11:40

úžasné zloženie :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE