TEST: BIODERMA Atoderm telový krém

Veľmi suchá až atopická pokožka nie je až takým ojedinelým javom. Postihuje dojčatá, deti aj dospelých ľudí na tvári, ale aj na celom tele. Preto je veľmi dôležité sa o tento typ pokožky dôkladne starať a presne takúto starostlivosť poskytuje BIODERMA. Rad Atoderm nám ponúka originálne riešenie, napríklad v podobe produktu BIODERMA Atoderm telový krém na veľmi suchú až citlivú atopickú pokožku.

Rad Atoderm sa vyznačuje dizajnom obalu v klasickej kombinácii bielo-modrej farby. Samotný hydratačný telový krém je bielej farby, redšej konzistencie a bez špecifickej vône. Objem krému je 200 ml.

 

Testovali sme: Bioderma Sensibio H2O micelárne obrúsky

testovanie telového krému BIODERMA

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

Atoderm krém zlepšuje súdržnosť buniek a pokožka tým získava prirodzenú pružnosť. Vazelino-glycerínový komplex a viac nasýtené oleje zabraňujú dehydratácii, zároveň premasťujú a chránia pokožku pred vysušením. Esenciálne mastné kyseliny a fytosteroly z masla karité obnovujú narušenú ochrannú kožnú bariéru. Vitamín E chráni bunky kože pred pôsobením voľných radikálov. Krém má perfektnú toleranciu a je vhodný aj pre alergikov. Neobsahuje parfum.

recenzia telového krému BIODERMA

Zdroj: Shutterstock®

ČO HOVORÍM NA TENTO KRÉM JA?

Krém som vyskúšala na celom tele. Hoci nemám atopickú pokožku, krém bol užitočný a efektívny aj v mojom prípade. Rozotiera sa veľmi ľahko a hladko kĺže po pokožke. To, čo mi trošku prekáža je, že nemá žiadnu vôňu. Ja osobne zbožňujem telové krémy s krásnou vôňou. Hydratačný telový krém pomerne rýchlo vsiakol do pokožky, ale zanecháva mastný film.

 

Testovali sme: Bioderma Sensibio H2O Micelárna odličovacia voda

test krému BIODERMA

Zdroj: Shutterstock®

Ten nie je vidno, ale je pocitový, keď si napríklad pretriem ruky o seba navzájom. Práve táto „mastná" vrstva zrejme chráni pokožku pred prasknutím a skorým vysušením. Pokožka vyzerá po kréme živšia, pružnejšia a menej náchylná na poškodenie. Taktiež som mala pocit, že po natretí krému bola pokožka zahriata. Hydratácia trvala prekvapivo dlho – koža bola vláčna a jemná po dobu najmenej 3 dní.

 

Testovali sme: BIODERMA Sensibio – čistiaci penivý gél pre citlivú pokožku

testovanie krému BIODERMA

Zdroj: Shutterstock®

Hydratačný telový krém od BIODERMY si môžete zakúpiť v tube aj vo fľaške s dávkovačom s rovnakým objemom 200 ml. Odporúčam ho hlavne ľuďom v rôznom veku, ktorých trápi problém extrémne suchej, popraskanej pokožky.

 

Testovali sme: Bioderma Photoderm After Sun – telové mlieko po opaľovaní

recenzia krému BIODERMA

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

4 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

27.11.2017 20:09

To že krém nemá vôňu hodnotím aj ako pozitívum- veď neraz chceme použiť ešte parfém a potom sa nám vône bijú....mne sa nepáči tento typ vrchnáčika, väčšinou končí celý zababraný zatečený...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 16:41

niečo pre mňa a moju dcéru

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.12.2017 14:26

Skvelá značka dcéra ju používa na odporučenie kožnej lekárky

Vaše meno:

Patrícia Paškanová

Patrícia Paškanová

05.03.2018 19:39

Tento kremik nemam vyskusany, ale BIODERMU pouzivam a je kozmetika,ktoru si clovek zamiluje.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE