TEST: Signal White Now zubná pasta a kefka na zuby

Na trhu sa nachádza enormné množstvo produktov na zuby a my si často nevieme vybrať ten správny. Ja mám dnes pre vás pripravený test na produkty od Signal White Now CC. Vyskúšala som kombináciu zubnej pasty White Now CC a zubnej kefky Carbon+Correct s karbónovými štetinkami napustenými uhlím a s extra leštiacou lamelou. Skutočne ponúka takú ochranu a bieliaci účinok? 

Signal White Now CC pasta na zuby

Pasta v sebe spája okamžitý bieliaci efekt s dlhotrvajúcou ochranou, vďaka inovatívnej Blue Light technológii bez abrazívnych zložiek. Zloženie zubnej pasty Signal White Now CC obohatené o aktívny minerál a zinok navyše dodá vašim zubom a ďasnám maximálnu starostlivosť počas celého dňa.

 

Odporúčame: TEST: SIGNAL White Now Men zubná pasta

zubná pasta signal

Zdroj: Shutterstock®

Pasta je v klasickej tube s objemom 75 ml. Pasta je čisto biela bez nejakých farebných prúžkov. Máte radi, ak pasta pení? Tak táto vám bude vyhovovať. Skvele pení aj pri veľmi malom množstve. Nezabúdajme, že na jedno umývanie zubov stačí množstvo veľkosti hrášku. 

 

Po vyčistení boli zuby opticky belšie. Neboli žiarivo biele ako po vybielení, ale povlak pasta dala krásne dolu a zuby boli super vyčistené a nádherne sa leskli. Pasta vám dokonale zabezpečí svieži dych na dlhšiu dobu. Ja viem, existujú prírodnejšie verzie, ale u tých ja nemám pocit sviežosti. 

 

Celkovo by som pastu hodnotila ako podarenú verziu, avšak nepríde mi, že nejako špeciálne vyniká nad ostatnými z rady White Now. Povedala by som, že mám trošičku lesklejšie zuby po tejto paste. 

bieliaca zubná pasta

Zdroj: Shutterstock®

Signal White Now Carbon+Correct zubná kefka

Zubná kefka Signal White Now Carbon+Correct s karbónovými štetinkami napustenými uhlím a s extra leštiacou lamelou. Karbónové vlákna  zabezpečujú výnimočnú čistotu, zbavujú zuby nečistôt, pričom leštiaca lamela zuby leští a zbavuje škvŕn, čo zintenzívňuje výsledný bieliaci efekt.

 

Pozri aj: TEST: SIGNAL - Zubné pasty Glossy Chic a Glossy Chic Fresh - Zubná kefka 

zubná kefka signal

Zdroj: Shutterstock®

Používam mäkšie kefky inej značky, keďže mám celkom citlivé ďasná. Čo sa týka zhotovenia, rúčka je celkom hrubá a celá pogumovaná. Teda pri používaní sa vám nevyšmykne z ruky. Tvrdosť kefky je medium a moje ďasná ju zvládajú v úplnej pohode. Avšak ak máte veľmi citlivé ďasná, asi by som siahla po soft. 

 

Jedna vec mne osobne trošku prekáža. Veľkosť vrchnej časti, kde sú štetiny. U značky, ktorej kefky nakupujem som zvyknutá na menšiu veľkosť. Zuby však pokryje dokonale a gumená lamela v strede pekne vyleští povrch zubov. 

 

Zubná kefka si spĺňa svoju funkciu dokonale, avšak na mňa je príliš mohutná. Pasta a kefka stoja za vyskúšanie, a teda pri najbližšej návšteve drogérie sa po týchto dvoch produktoch určite pozrite. 

 

Testovali sme: Signal Long Active zubné pasty a zubná kefka

zubná kefka signal white now

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

8 komentárov
Tincura Štípalová

Tincura Štípalová

13.09.2017 10:41

Signal pasty patria k mojim obľúbeným...

Vaše meno:

benynka

benynka

13.09.2017 10:44

už tretíkrát ju propagujete a stále som ju nevidela v obchode...asi sa musím opýtať predavačky

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

13.09.2017 11:42

myslím si, že je zbytočne drahá.....

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

13.09.2017 13:29

Som zvyknutá na hustejšie usporiadanie štetiniek... no oceňujem leštiacu lamelu, už som podobnú kefku mala a mne osobne to vyhovovalo

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

13.09.2017 15:58

Kupujeme túto znacku.

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

13.09.2017 20:26

tá kefka je zaujímavá,ešte som takú nevidela...

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

06.10.2017 17:31

Zaujímavá novinka od Signal. V budúcnosti ju určite vyskúšam.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

14.12.2017 15:13

zaujímava kefka...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE