ELNINO.sk odporúča: Tento letný parfum musíš mať!

Letné dni, morský vzduch, teplé počasie a vetrík vo vlasoch. Aktuálne obdobie nám prináša, okrem poriadnej dávky pozitívnej energie, aj novinky zo sveta parfumov. Inak to nie je ani v prípade ELNINO.sk, ktorý nás pravidelne zásobuje zaujímavými a inovatívnymi produktami. Správne zvolená vôňa dokáže ovplyvniť celý náš deň. Vybrať si však z množstva parfumov, ktoré nám parfumérie prinášajú, môže byť poriadna "drina". Kvetinové tóny, citrusy alebo ťažšie vône? Ktorý letný parfum si zvolíte vy? Aby sme vám uľahčili výber, prinášame vám spolu s ELNINO.sk tri najzaujímavejšie letné vône, z ktorých si určite vyberiete.

Odporúčame: Túžiš po krásnej a hustej hrive? Pokor najväčšie mýty o vlasoch!

ELNINO.sk

Zdroj: Shutterstock®

Cacharel Aqua De Amor Amor

Cacharel - táto značka vznikla v 60. rokoch. Pojem Cacharel predstavuje druh istej kačičky, ktorý si zvolil pán Jean Bousquet ako názov svojej značky. Prvá módna kolekcia Cacharel predstavila pestré sukne a blúzy. Poslaním každého modelu bolo, aby mala žena pocit, že je výnimočná, v dave ľudí neprehliadnuteľná a predsa elegantná. Výsledky jeho práce dokázali opantať ľudské zmysly. Ale tam sa jeho práca nekončí. Tu sa práveže začína nová etapa.

Zobral si tajný kľúč a otvoril si dvere do sveta vôní a luxusných voňaviek. To, že hrá hru iba s vysokými kartami, dokázal jednoznačne s prvým triumfom v rukách – s parfumom Anais Anais. Žeby dieťa šťasteny? Nie, nie. Iba jeden veľmi talentovaný, dôvtipný umelec, ktorý dokázal načúvať volaniu ženského srdca. S obrovským dôrazom na detaily dokázal pripraviť hravé a romantické vône.

Každý parfum osloví inú osobnosť a žiadny flakón v parfumérii neprehliadnete, nech už to bude vášnivo červený Amor Amor, perlovo biela Noa alebo hravý fialový flakón Catch Me. Celosvetovo veľmi obľúbené parfumy Cacharel sú jedinečné a nevšedné.

Pozri aj: Chceš byť krásne hnedá? Tu sú tipy ako zostať dlho opálená!

Cacharel Aqua De Amor Amor

Zdroj: Shutterstock®

Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar

Viktor & Rolf vznikla v Holandsku. Viktor Horsting a Rolf Snoeren sa zoznámili pri štúdiu na výtvarnej akadémii a kariéru zahájili víťazstvom na francúzskej súťaži návrhárov v roku 1993. Značka Viktor & Rolf sa preslávila surrealistickými a fantastickými nápadmi a tiež netradične poňatými prehliadkami. Ani parfumy Viktor & Rolf nie sú práve tradičné, debut Flowerbomb ocenia predovšetkým milovníčky výrazných sladkých vôní. Ďalší známy parfum Viktor & Rolf ukrýva šťavnatosť ovocia a jemné tóny kvetín. Ani pánske parfumy Viktor & Rolf nezostávajú vo svojej výraznosti pozadu. Napríklad vôňa Spicebomb, ako už sám názov napovedá, je silná, odvážna a zmyselná vôňa.

Bude sa ti páčiť: Ako mať krásne a pevné nechty? Do jedálnička zaraď tieto potraviny!

VIKTOR & ROLF FLOWERBOMB NECTAR

Zdroj: Shutterstock®

Guerlain La Petite Robe Noire Légere

Vyštudovaný chemik Pierre François Pascal Guerlain začínal svoju kariéru ako majiteľ maličkej parfumérie, v ktorej najprv predával dovážané výrobky a neskôr pripravoval parfumy a ocot. Na výrobu používal vysoko kvalitné suroviny a neskôr ponúkol svojej klientele katalóg vlastných krémov, pleťových mliek, vôd, olejov, ale aj lakov na nechty. Po vydaní katalógu rozmýšľal, čím by potešil svojich zákazníkov a netrvalo dlho a priniesol na trh prvé vône. Dostalo sa mu obrovskej pocty, keď mu Honoré de Balzac dovolil navrhnúť vôňu pre jeho osobnosť. Vďaka precíznej práci a odhodlanosti sa neskôr presťahoval so svojím obchodom na miesto, kde ho navštívila belgická kráľovná a princ z Walesu a začína sa jeho dlhá a úspešná cesta na vrchol „voňavkárskeho“ priemyslu. Dokázal odolávať konkurencii a vďaka „osobitým“ parfumom prinášal novinky, ktoré šokovali každého.

Guerlain je bezpochyby jedna z najznámejších značiek na svete. Tajomnú krásu Shalimar či orientálny parfum Samsara ocenia až pokročilí. Aj pre bežných zákazníkov však má Guerlain bohatú ponuku, napríklad netradične svieže parfumy Guerlain Allegoria či originálny, pritom moderne skomponovaný L'Instant.

Bude sa ti páčiť: Z kuchyne do kúpeľne: Toto sú potraviny na skrášlenie tela!

GUERLAIN LA PETITE ROBE NOIRE LÉGÈRE

Zdroj: Shutterstock®

8 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

20.08.2018 08:02

mám rada svieže vône, zvlášť v lete

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

20.08.2018 17:54

obľubujem letné vône a rada ich využívam aj v zime, nemám rada ťažké vône

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

20.08.2018 19:18

krásne flakony aj svieže vône

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

20.08.2018 19:53

Rada by som vyskúšala,všetky sú príťažlivé.

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

20.08.2018 22:42

wau super tipy, dakujem tieto parfémi som nepoznala , otestujem a ak sa mi zapáči vyskúšam kupiť, bude zmena

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

21.08.2018 14:42

Mám rada svieže vône a pekné flakony

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

23.08.2018 17:08

Zaujal ma parfém Viktor&Rolf, nepoznám ich vône, flakón vyzerá veľmi lákavo ,vôňa pôsobí sviežo

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

17.04.2019 13:51

Ešte som ho nemalá na leto ideálny

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE