NIVEA Q10 Energy: Trojakou silou antioxidantov proti unavenej pleti a vráskam

Hektické životné tempo, nedostatok spánku, znečistené životné prostredie, slnečné žiarenie a dehydratácia – to všetko sa môže odraziť na stave pleti. Tá je potom unavená, mdlá a začínajú sa na nej objavovať prvé vrásky. Ako sa vyhnúť predčasnému starnutiu a dodať pleti zase jej silu? Laboratóriá NIVEA majú riešenie: prichádzajú s novým radom starostlivosti Q10 Energy.

Ženy medzi 25 a 35 rokmi sú aktívne a plné života, ale vo svojej starostlivosti sa starnutím príliš nezaoberajú. A to je chyba, pretože práve po 25. roku života sa aktivita kožných buniek začína postupne znižovať. Riešením tak môže byť správna starostlivosť proti starnutiu, prispôsobená každodenným potrebám pleti mladých žien. Nový rad NIVEA Q10 Energy má zloženie postavené na troch účinných antioxidantoch.

Odporúčame: Voda z ruží a čistota! Ošetrujúci zázrak, ktorý nemá konkurenciu!

7-dňová pleťová kúra v ampulkách Q10 Energy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Sila trojakého antioxidačného účinku

To, že koenzým Q10 účinne bojuje proti starnutiu, je dokázané. Preto ho vedci v laboratóriách NIVEA skombinovali s ďalšími dvoma účinnými zložkami: vitamínom E a vitamínom C. Spolu tak táto trojica tvorí antioxidačný koktail, ktorý podporuje vlastný metabolizmus pokožky, dodáva jej energiu, chráni bunky vo vnútri i na povrchu pleti a pôsobí proti škodlivým voľným radikálom. Voľné radikály vznikajú napríklad UVA žiarením (to je zodpovedné až za 85 % vrások) alebo znečisteným životným prostredím a môžu narušovať kožné bunky, kolagén a elastín, ktoré sú zodpovedné za pevnosť pleti. Nový rad Q10 Energy dodáva pleti všetko, čo potrebuje: rozjasňuje ju, chráni, znižuje príznaky únavy a zároveň vyhladzuje drobné vrásky.

Koenzým Q10

Táto látka, prirodzene produkovaná ľudským telom, hrá dôležitú rolu v našich bunkových procesoch. Pôsobí ako antioxidant, podporuje výrobu energie a chráni bunky pred poškodením. Už v mladom veku sa začína znižovať množstvo koenzýmu Q10, ktoré pleť sama produkuje. Preto pred dvadsiatimi rokmi vedci v laboratóriách NIVEA objavili spôsob, ako pomocou účinnej starostlivosti dodať pleti koenzým Q10, ktorý v nej časom začal ubúdať. Koenzým Q10 používaný v produktoch starostlivosti NIVEA má tú najvyššiu kvalitu a je plne totožný s koenzýmom prirodzene obsiahnutým v pleti.

Vitamín C

Výborne pleť chráni proti voľným radikálom. Hlavnými príčinami starnutia pleti sú vplyvy životného prostredia, UV žiarenie alebo znečistenie. Vďaka použitiu tohto vitamínu v rade NIVEA Q10 Energy je pleť zasa vo forme a dlhšie si zachová svoj mladistvý vzhľad.

Vitamín E

Silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidačným stresom, neutralizuje voľné radikály a posilňuje ochranné bunkové bariéry. V pleťovej starostlivosti táto látka pomáha chrániť pleť, naprávať poškodenie buniek a kožnej bariéry a podporovať hydratáciu pleti.

antioxidačná pleťová kozmetika Nivea

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Novinky radu Q10 Energy:

  • Energizujúce perlové sérum Q10 Energy, NIVEA, 30 ml, 16,49 EUR

Bojuje proti príznakom únavy, okamžite osviežuje a rozjasňuje pleť. Ponúka 24-hodinovú ochranu proti voľným radikálom. Zjednocuje odtieň pleti, výborne sa vstrebáva a nezanecháva lepivý pocit. V kombinácii s denným krémom Q10 Energy vyhladzuje jemné vrásky, rozžiari pleť na celý deň a poskytuje jej 24-hodinovú hydratáciu a ochranu proti UV žiareniu.

  • Rozjasňujúci denný krém Q10 Energy SP15, NIVEA, 50 ml, 14,49 Eur

Rozjasňuje mdlú a nevýraznú pleť, zaisťuje 24-hodinovú hydratáciu a ochranu proti UV žiareniu. Redukuje počet vrások už za 4 týždne.

  • Energizujúci očný krém Q10 Energy, NIVEA, 15 ml, 9,99 Eur

Príznaky únavy sa často prejavujú na citlivej pleti okolo očí. Koenzým Q10 100 % identický s pleťou v kombinácii s čistým vitamínom C citlivú pokožku vyživí, zmierni príznaky únavy a viditeľne redukuje jemné linky okolo očí. Očné kontúry spevní a vyhladí, čím dodáva očiam svieži vzhľad a odstraňuje unavený výraz.

  • Energizujúca 7-dňová pleťová kúra v ampulkách Q10 Energy, NIVEA, 7x1 ml, 14,49 Eur

Intenzívna týždenná kúra dokáže viditeľne rozjasniť a osviežiť pleť. Už za sedem dní výrazne redukuje počet vrások. Ponúka tiež 24-hodinovú ochranu proti voľným radikálom.

  • 10-minútová textilná maska Q10 Energy, NIVEA, 1 ks, 3,49 Eur

Účinok tejto jednorazovej posilňujúcej masky uvidíte už o desať minút. Po jej použití je pleť hladká a rozjasnená, vrásky sú zredukované.

Zaujme ťa: Nivea kozmetika s prírodným zložením: NATURALLY GOOD na prírodnej vlne

Galéria - NIVEA Q10 Energy

9 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

23.09.2020 19:04

Nivea je overená kvalitná a značka a tieto produkty tiež vyzerajú podľa popisu a zloženia výborne

Vaše meno:

Veronika Kupcová

Veronika Kupcová

24.09.2020 08:36

Nivea je moja obľúbená značka...ampulky som si už kúpila ale ešte som ich zatiaľ neskúšala

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

24.09.2020 09:16

Nivea ma nikdy nesklamala

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

25.09.2020 06:18

Veľmi lákavé produkty od tejto skvelej značky, určite rada vyskúšam!

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

25.09.2020 17:36

obľúbila som si produkty NIVEA, novinky určite otestujem

Vaše meno:

Marta Kendrová

Marta Kendrová

25.09.2020 22:20

Produkty od Nivea mám rada

Vaše meno:

Katarína Šugar

Katarína Šugar

22.10.2020 10:03

Super zlozenie. Nivea mi poslala vzorku. Uz sa tesim na testovanie.

Vaše meno:

Barbora Kubelková

Barbora Kubelková

26.10.2020 18:37

Niveu mám veľmi rada, mám odskúšaný takmer každý ich výrobok. Takže už si brúsim zuby aj na túto radu. A tuším nakúpim aj mame :)

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

31.12.2020 17:13

už som skúšala ampulky su užasne odporučam tuto radu ,skusim aj krem

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE