Nový spôsob, akým získate kozmetické produkty zdarma je tu!

Koľko telových krémov, makeupu, či akýchkoľvek iných kozmetických produktov ste v poslednej dobe vyskúšali s tým, že ste si ich buď zamilovali alebo sa vám jednoducho nepáčili? Jednoducho vás oslovia a tak si ich kúpite znova alebo ostanete s hlavou v smútku a s peniazmi vyhodenými do vetra.

 

S cieľom zlepšiť prvé skúsenosti s nákupom prišla pre milovníkov kozmetiky na Slovensko nová spoločnosť, ktorá umožňuje bezplatne vyskúšať obľúbené kozmetické produkty zdarma skôr, ako ich si ich zaobstaráte za nemalé peniaze. Áno, naozaj je to zadarmo, bez akéhokoľvek predplatného a je to k dispozícii všetkým ľuďom na Slovensku, ktorí sa radi delia o svoj názor.

 

Trybe je nórska spoločnosť, ktorá prináša na náš trh najväčšiu komunitu testerov a ktorá týmto spôsobom odmenila už viac ako 100 000 ľudí na celom svete. Nielen že nám, ako spotrebiteľom, ponúka možnosť vyskúšať si produkt a následne zdieľať svoj názor, no našim obľúbeným značkám tak následne umožňuje neustále zlepšovať svoje výrobky.

 

Odporúčame: STOP turbanu a šampónovaniu! Poradíme, ako na dlhé a zdravé vlasy

krém na tvár Nivea

Zdroj: Shutterstock®

Ako to funguje?

Trybe je aktívna sieť v celej Európe a nedávno na Slovensku začala s masívnou kampaňou v spolupráci s Nivea, kde budú tisíce žien odmenené napríklad obľúbeným krémom Nivea.

 

Registrácia je veľmi jednoduchá!

 

Stačí kliknúť tu, odpovedať na krátky prieskum a čakať na výberový proces. Et voilá! O 30 dní dostanete produkt domov a navyše úplne ZDARMA!


Nie je potrebné platiť za žiadnu dopravu, či dane! Skvelé, však?

 

Bude sa ti páčiť: Recepty na pleťové vody: Uhorková, rumančeková, ružová, citrónová a z 

Pri tejto príležitosti Trybe chce, aby ste vyskúšali všestranný krém Nivea a dozvedeli sa viac o vašej starostlivosti o pokožku. Je to skvelá príležitosť pre každého, kto chce prispieť k zlepšeniu tohto produktu a samozrejme pre každého, kto ho chce dostať zadarmo.
 
Spotrebitelia po celom svete už testujú množstvo produktov dodávaných spoločnosťou Trybe a navyše úplne zdarma.

 

Tiež by sme vás radi pozvali na návštevu ich Facebooku, Twitteru alebo Instagramu, kde môžete zdieľať svoje poznatky s označením #Trybe, prípadne si vďaka nemu môžete pozrieť skúsenosti ostatných používateľov, ktorí skúšali produkty práve vďaka Trybe.


Prinúťte svojich priateľov žiarliť tým, že práve vás ako prvých Trybe vyberie a odmení. :)

 

Pozri aj: Vieš, čo prezradia vlasy o tvojom zdraví? Budeš sa diviť!

3 komentárov
Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

04.02.2018 10:44

to je zaujímavé pozriem sa na to

Vaše meno:

Katarína

Katarína

15.02.2018 18:19

som zvedavá o 30 dní, či mi niečo príde :)potom dám echo

Vaše meno:

Darina Božiková

Darina Božiková

23.02.2018 14:17

prihlásila som sa a teraz budem čakať...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE