Nový rad Nivea Derma Skin Clear – pre čistú a regenerovanú pleť už za 7 dní

Pozná to asi každý z nás. Keď sa to najmenej hodí a chceme vyzerať skvelo, objaví sa na tvári nevzhľadný pupienok či ďalšie nedokonalosti pleti. Kazia náš vzhľad, ale nepridajú ani na psychickej pohode. Ak sa nechcete takého prekvapenia dočkať, stavte na riešenie, ktoré ponúka NIVEA v podobe nového produktového radu DERMA Skin Clear.

Čierne bodky, upchané póry, vriedky a ďalšie nedokonalosti pleti trápia nielen tínedžerov, ale i dospelých. NIVEA preto prichádza s novým produktovým radom DERMA Skin Clear určeným pre ženy i mužov. Ponúka produkty pre hĺbkové čistenie pleti s vysoko účinným zložením. Redukuje nedokonalosti a zamedzuje ich opätovnému výskytu. Už za 7 dní je pleť viditeľne čistejšia a regenerovaná, čo dokazujú klinické testy.

Pozri aj: ​Nová generácia starostlivosti pre omladenie pleti s najúčinnejším radom CELLULAR Expert Lift

čistiace prípravky Nivea

Zdroj: Nivea

„Za tvorbou pupienkov a ďalších nedokonalostí stojí väčšinou nadmerná produkcia kožného mazu v kombinácii s hromadením odumretých buniek,“ hovorí Marie Koswig z oddelenia Výskumu a vývoja NIVEA. Tajomstvom dokonale čistej pleti je exfoliácia. Tá pomáha odstrániť odumreté bunky a podporuje tak prirodzený proces obnovy pleti, ktorá potom vyzerá čistejšia a zdravšia. V rade DERMA Skin Clear tento účinok zaisťujú tri kľúčové látky, medzi ktoré patrí kyselina glykolová (AHA), kyselina salicylová (BHA) a niacínamid.

  • Kyselina glykolová (AHA): Umožňuje exfoliáciu pleti, pomáha proti nadmernému mazu a nedokonalostiam, a zároveň dodáva pleti hydratáciu. Vo väčších koncentráciách spôsobuje vyššiu citlivosť na slnko, preto je odporúčané počas dňa používať krém s ochranným faktorom.
  • Kyselina salicylová (BHA): Umožňuje exfoliáciu pleti, uvoľňuje nečistoty z pórov a aktivuje proces obnovy pleti. Navyše má antibakteriálny účinok.
  • Niacínamid (vitamín B3): Upokojuje pleť. Má protizápalové účinky a pomáha obnoviť prirodzenú hydratačnú bariéru pleti. 

Tieto tri osvedčené ingrediencie dokonale spolupracujú pri exfoliácii a zároveň sú jemné k pleti,“ hovorí expertka na výskum a vývoj Marie Koswig. Najkoncentrovanejšie zloženie z radu NIVEA Derma Skin Clear má Nočný exfoliátor, ktorý obsahuje 8 % komplex účinných látok. „V tejto koncentrácii možno produkt bez obáv používať každý deň,“ dopĺňa Koswig.

nočný exfoliátor

Zdroj: Nivea

NIVEA Nočný exfoliátor Derma Skin Clear

Ako dobre si čistíte pleť? Vhodná exfoliácia dokáže s problematickou pleťou urobiť divy. Nočný exfoliátor s 8 % AHA a BHA a niacínamidom aktivuje proces obnovy pleti. Vďaka tomu viditeľne redukuje vriedky, čierne bodky a ďalšie nedokonalosti pleti a zabraňuje ich opätovnému výskytu. Pleť je viditeľne čistejšia a hladšia už po 7 dňoch.

čistiaci gél

Zdroj: Nivea

NIVEA Čistiaci pleťový gél Derma Skin Clear

Pravidelné čistenie je základom zdravej pleti bez pupienkov. I keď nepoužívate mejkap, na tvár sa vám každý deň nachytá množstvo nečistôt či baktérií z okolitého prostredia. Spolu s potom, prebytočným kožným mazom a odumretými kožnými bunkami potom tvorí živnú pôdu pre vriedky. Čistiaci pleťový gél efektívne vyčistí pleť i hlboké póry a zamedzí tvorbe nových pupienkov s pomocou kyseliny salicylovej a niacínamidu. 

Pozri aj: NIVEA MagicBAR: Jemné, dôkladné a udržateľné - váš nový spôsob čistenia pleti

peeling Nivea

Zdroj: Nivea

NIVEA Čistiaci pleťový peeling Derma Skin Clear

I pleť so sklonom k nedokonalostiam môže byť čistá a žiarivá. Majte kontrolu nad svojou pleťou a zatočte s čiernymi bodkami. Čistiace pleťový peeling obsahuje kyselinu salicylovú a niacínamid, s pomocou ktorých čistí zanesené póry, redukuje nepríjemné vriedky a odstraňuje odumreté kožné bunky, čím predchádza opätovnému upchávaniu pórov a tvorbe ďalších pupienkov.

Zloženie je šetrné k pokožke, nevysušuje a je vhodné na použitie na pleť tváre i ďalšie problematické partie celého tela, napr. dekolt či chrbát. Spolu s ďalšími výrobkami radu DERMA CLEAR SKIN tak ošetruje problematickú pleť, aby bola príjemne čistá a svieža. 

pleťová voda

Zdroj: Nivea

NIVEA Čistiaca pleťová voda Derma Skin Clear

Zaraďte do svojej kozmetickej rutiny ošetrujúcu pleťovú vodu s nedostižnou dvojkou v zložení: kyselinou salicylovou a niacínamidom. Spoločne s ďalšími produktmi z radu DERMA SKIN CLEAR podporuje boj proti čiernym bodkám i pupienkom a podporuje zdravý vzhľad vašej pokožky. Pleť je viditeľne jasnejšia už za 7 dní!

Navyše pomáha redukovať prebytočný kožný maz a zároveň pleť hydratuje. Zloženie obnovuje rovnováhu pleti, pričom neupcháva póry, takže si môžete dlhodobo užívať svieži a čistý vzhľad ošetrovanej pleti. 

Odporúčame: ​TEST: NIVEA Profesionálne sérum Cellular Hyaluron

3 komentárov
Andrea Hazuchová

Andrea Hazuchová

11.02.2023 13:08

Určite vyskúšam

Vaše meno:

Lucia Šeptáková

Lucia Šeptáková

12.02.2023 04:17

Vyzera sľubne.Nivea zaručene kvalita.

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

20.02.2023 11:37

Ano , presne , ked to najmenej potrebujeme , vtedy sa nám objavia tieto znamienka "krásy", aj vo veku , kedy by už naozaj nemuseli , vtedy je každá rada , či pomoc takýchto prípravkov malý zázrak.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE