Triky do domácnosti, ktoré ocení každý: Toto musíš jednoducho vyskúšať!

Každá gazdinka dokáže oceniť triky, ktoré jej čo-to v domácnosti uľahčia. Či už sú to triky, ktoré sa týkajú upratovania domácnosti, triky, ktoré sa zídu pri varení, alebo triky, ktoré zmenia váš pohľad na bežné činnosti. Každá z nás má svojej overené spôsoby, ako liečiť nádchu či kašeľ. Ako ošetriť rany prírodným spôsobom alebo ako sa vysporiadať s bolesťou bez nutnosti užitia utlmujúcich liekov.

Prečo teda nevyužiť aj triky, ktoré vám pomôžu vašu domácnosť zorganizovať a udržať ju v poriadku a nie v chaose? Ak vás zaujíma, ako jednoducho rozmnožovať sukulenty, ako vdýchnuť rastline druhý život (za predpokladu, že už to má možno za sebou) či ako využiť nejaké veci, ktoré by za iných okolností skončili v smetnom koši, tak nahliadnite do galérie. V nej nájdete užitočné tipy a triky do domácnosti, ktoré určite budete chcieť vyskúšať.

Pozrite sa na veci inými očami

Ste v prírode a zrazu zistíte, že nemáte otvárač na fľaše. Čo teraz? To pivko si vaša polovička asi nevychutná. Ale kdeže, vždy sa dá vynájsť. Použiť môžete lyžicu, kľúč a iné veci, ktoré určite máte po ruke.

A teraz poďme z iného súdka – koľkokrát sa vám už podarilo vymknúť? Koľkokrát sa vám stalo, že ste si zabuchli kľúče a susedka, ktorá má náhradné, nebola doma? Využite niektorý z trikov, ako ukryť kľúč niekde pred vchodovými dverami. Nápadov je kopec, treba len zvoliť ten správny.

Čo so starými lakmi na nechty, ktoré by skončili v koši? A čo s prázdnymi nádobami od zaváranín či s roličkami od toaletného papiera? Nič z toho nevyhadzujte, ale zužitkujte!

Neprehliadni: Najvtipnejšie fotky z dovolenky: To sú teda šialené nápady!

Galéria:

1 komentár
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

05.09.2019 06:19

Triky, ktoré určite ocení každý!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE