Vianočné tipy zo sveta elektroniky

 

 

 

Prinášame vám niekoľko vianočných tipov zo sveta elektroniky, ktorými môžete potešiť každého člena vašej rodiny.

 

VIANOČNÉ TIPY DO DOMÁCNOSTI

 

 

 

 

 

Infrasauna Goddess GRANCANARIA3ION pre tri osoby

 

Infrasauna Goddess GRANCANARIA3ION pre 3 osoby vás výborne zahreje počas dlhých zimných dní. Je vyrobená z exkluzívneho dreva hemlock, ktoré je odolné voči tvorbe a množeniu mikroorganizmov. Je v nej zabudovaný ionizátor, ktorý obohacuje vzduch veľkým množstvom záporne nabitých iónov (aniónov), čím ničí baktérie a vírusy. Infrasauna má blahodarný vplyv na zdravie, podporuje imunitu, zlepšuje pamäť a fyzickú výkonnosť. V tomto modeli si môžete vypočuť aj hudbu, pretože disponuje CD a rádio prehrávačom. Infrasaunu jednoducho a rýchlo poskladáte, potom ju už len stačí zapojiť do 230 V zásuvky. Cena od 1199 € (hej.sk)

 

Odporúčame prečítať: Zdravé saunovanie - ako na to?

infrasauna

Zdroj: Shutterstock®

Robotický čistič okien Ecovacs WINBOT2

 

Robotický čistič okien Ecovacs WINBOT2 si dokonale poradí s klasickými a bezrámovými oknami. Môžete ho využiť aj na čistenie zrkadiel, pretože disponuje senzorom, ktorý ho informuje, kde plocha končí. Upratuje v troch fázach: Najprv čistiaca textília z mikrovlákien odstráni najväčšie nečistoty. Následne pomocou silikónovej stierky zotrie zvyšné špinky a kvapky. Na záver vyleští okno jemnou mikrovláknovou textíliou. V prípade výpadku elektriky oceníte záložný akumulátor a podtlakový systém s bezpečnostnou „prísavkou“, takže prístroj nespadne a nepoškodí sa.

Cena od 350 € (hej.sk)

 

Odporúčame prečítať: Upratovanie nikdy nebolo jednoduchšie

Robotický čistič oken Ecovacs WINBOT2

Zdroj: Shutterstock®

Robotický vysávač Ecovacs Deebot D77

 

Robotický vysávač Ecovacs Deebot D77 vysáva rozumne a  vydrží dlho. Technológia EMOTION2 dokáže zabezpečiť optimálny pohyb po miestnosti. Model je riadený mikroprocesorom, ktorý každú sekundu vyhodnocuje údaje o pohybe robota. Vďaka inteligentnému nárazníku so špeciálnymi senzormi vysávač pred každou prekážkou spomalí. Dokáže upratovať až 100 minút a ďalších 20 mu zostáva, kým sa dopraví do nabíjacej stanice. Súčasťou nabíjacej stanice je ručný vysávač, do ktorého sa po každom upratovaní z prístroja vysaje pozbieraná špina. Využiť ho môžete tiež samostatne. Stačí len pripojiť ohybnú hadicu alebo ďalšie doplnkové príslušenstvo, prehodiť si priložený pás cez rameno a pohodlne začať vysávať na miestach, kam sa robotický vysávač nedostane (schody, steny). Túto možnosť oceníte napríklad aj pri vysávaní interiéru vášho auta.

Cena od 470 € (hej.sk)

 

Odporúčame prečítať:  Nové robotické vychytávky do vašej domácnosti

Robotický vysávač Ecovacs Deebot D77

Zdroj: Shutterstock®

VIANOČNÉ TIPY PRE VAŠE DETI

 

 

GoGEN MAXI HRY 80, novinka dostupná od 13. 11. 2014

 

Nová vrecková hra GoGEN MAXI HRY 80 bude dokonalým spoločníkom pre vaše dieťa od 3 rokov. Vďaka svojim malým rozmerom sa zmestí do každého detského vrecka a je veľmi ľahká. Obsahuje 80 hier a disponuje 2,5“ displejom. Nechýba ani zabudovaný reproduktor. Do hry treba vložiť tri mikrotužkové batérie (AAA), ktoré vydržia až 5 hodín hrania.

Cena od 21 € (hej.sk)

 

Odporúčame prečítať:  Naučte vaše dieťa zdravému pohybu

GoGEN MAXI HRY 80

Zdroj: Shutterstock®

GoGEN MAXI HRY 181

 

Vrecková hra GoGEN MAXI HRY 181 je vybavená 3,5“ farebným LCD displejom a obsahuje 180 hier - 19 športových v 3D s vysokým rozlíšením a 161 arkádových. Vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti môžete mať hry vždy so sebou a ľahko dieťa zabaviť. Model je vybavený zabudovanými reproduktormi, USB vstupom, výstupom na slúchadlá a zabudovanou batériou. Výhodou je možnosť nabíjania prostredníctvom USB kábla. K dispozícii sú tri farebné prevedenia - fialové, biele a žlté. Cena od 35 € (hej.sk)

 

Odporúčame prečítať:  Ako šetrne prať bábätkám, deťom a ich mamičkám

 

Produkty značky GoGEN, Ecovacs a Goddess dostanete v elektro predajniach DOMOSS, NAY a internetovom obchode Hej.sk.

GoGEN MAXI HRY

Zdroj: Shutterstock®

GoGEN MAXI HRY

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

28.11.2014 12:46

no veru je najvyšší čas porozmýšľať nad darčekmi

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2018 12:44

infrasaunu by som si dala "líbit" hneď

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE