7 vecí, ktoré robia sebavedomé ženy vo vzťahu proste inak

Jednou z najdôležitejších vecí, ktorú môže mať žena je sebadôvera. Ako náhle si ju vypestujete a prijmete ju do svojho života, zrazu zistíte, že veci už vôbec nie sú také ako bývali.

 

U sebavedomých žien je všetko inak. Sú nielen úspešnejšie vo svojom profesijnom živote, ale v osobnom živote tiež.

 

Ich schopnosť vnímať vlastné sebavedomie im dáva predpoklad zvládnuť situáciu pretože si proste veria. Veria svojmu úsudku. Navyše, nalejme si čistého vína, sebavedomie je neuveriteľne sexi. Nebojte sa dať sama seba na prvú priečku. Kým sa dopracujete k dokonalému sebavedomiu, chce to prácu a tréning. Výsledky sú však dokonalé. Nerozhádže vás už ani vzťah, lebo budete vedieť, čo je pre vás dôležité a budete poznať svoju cenu. Aj preto sebavedomé ženy robia vo vzťahu tieto veci...

 

Odporúčame prečítať:  Top cviky, ktoré pretransformujú vaše telo do skvelej formy

7 vecí, ktoré robia sebavedomé ženy vo vzťahu proste inak

Zdroj: Shutterstock®

1. Nepochybujú o sebe

 

Zaujímavý výskum uvádza, že počas dňa má priemerný človek až 65 000 myšlienok a z toho až 80 % je negatívnych. Sebavedomé ženy nestrácajú vo vzťahu čas negativitou. Sú si vedomé svojej hodnoty.  Práve vďaka tomu bývajú rovnocennými a skvelými partnerkami.

 

 

2. Majú lepší sex (vedia si ho užiť)

 

Nemajú totiž mindráky z brucha, bokov, nedokonalých pŕs a iných kvázi chybičiek. Vedia, že sex je hlavnou zložkou vzťahov, a že bez neho vzťah krachne. Milujú svoje telo, veria si a muži to z nich prirodzene vycítia. Preto ich považujú za najlepšie milenky. 

 

Odporúčame prečítať: Dokonalé kučery pre špeciálnu príležitosť. Aj bez kaderníka

7 vecí, ktoré robia sebavedomé ženy vo vzťahu proste inak

Zdroj: Shutterstock®

3. Neanalyzujú

 

„Ráno sa tváril čudne. Ani pusu mi nedal, keď odchádzal do práce. Určite ma už nemá rád.“ Typický príklad uvažovania ženy. Dlhé analýzy, uvažovanie a pitvanie vecí do mini detailov. Dráma ako vyšitá. Až kým muž nepríde z práce domov a nepovie jej, že sa iba ponáhľal. Sebavedomá žena nerieši takéto veci. Pozná svoju hodnotu a nepotrebuje vyrábať drámy. Vie totiž komunikovať. Na úrovni.

 

 

4. Vedia povedať nie

 

Aj mužovi. Neboja sa, že ho stratia. Vedia, že pokiaľ majú byť úprimné, ich slová musia odzrkadľovať ich emócie.  A správny muž predsa nemá záujem o ženu, čo klame. 

 

Odporúčame prečítať:

Celeste Buckingham: V líčení preferujem najmä prirodzenú krásu

7 vecí, ktoré robia sebavedomé ženy vo vzťahu proste inak

Zdroj: Shutterstock®

5. Nikdy nestrácajú svoju identitu

 

Túto schopnosť majú mnohé ženy, najmä vo fáze prudkej zamilovanosti. Chcú byť také, ako by ich muž chcel mať. Lož má však krátke nohy a po čase sa ich pravá podstata prederie na povrch. Muž zrazu zistí, že dotyčná je predsa úplne iná, než ako sa prezentovala. A problém je na svete. Sebavedomé ženy toto nemusia riešiť. Od začiatku hrajú čistú hru. Lebo nikto, ani najkrajší muž na svete im nestojí za to, aby neboli samy sebou. Taktiež nezavrhujú dávnych priateľov a priateľky kvôli partnerovi.

 

 

6. Vedia si priznať chybu

 

Gesto silných ľudí. Pre väčšinu ľudí robí problém priznať pochybenie. Pre sebavedomé ženy nie. Nemajú problém povedať partnerovi prepáč, ani poprosiť o odpustenie. Uvítajú možnosť učiť sa zo svojich chýb, a to považujú za najlepší spôsob  riešenia konfliktov v ich vzťahoch. 

 

Odporúčame prečítať: Zistili vám histamínovú intoleranciu, čo vám zakazuje diéta?

7 vecí, ktoré robia sebavedomé ženy vo vzťahu proste inak

Zdroj: Shutterstock®

7. Pokiaľ nie je vzťah 100% , odchádzajú

 

Neboja sa ukončiť vzťah, keď veci idú zle, alebo  keď majú pocit, že nedostávajú to, čo si zaslúžia. Neboja sa žiť na vlastnú päsť. Nezostávajú s mužom ani z  finančného, ani z iného hľadiska, pokiaľ nie sú s ním šťastné.  A neboja sa zamilovať znovu. Málokedy sa obzerajú a pokiaľ vzťah ukončili, z úcty k sebe samej nevstupujú do tej istej rieky. Na oplátku sú ale dokonalými partnerkami.

 

Odporúčame prečítať:  Vyberte si bylinky podľa svojho znamenia

7 vecí, ktoré robia sebavedomé ženy vo vzťahu proste inak

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

13.01.2016 08:00

dobry clanok

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

13.01.2016 09:11

Pekne to je spísané :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE