Byť šťastnou sa naozaj oplatí

Začnite počúvať svoje telo! Vyzýva všetky ženy a mladé dievčatá Kate Hudson, ďalšia úspešná americká herečka, ktorá sa rozhodla podeliť o svoj recept na šťastný život v krásnom a zdravom tele s čitateľkami po celom svete. Ako priznala, väčšinu týchto vecí sa postupne naučila od svojej mamy, Goldie Hawn, taktiež slávnej hollywoodskej herečky, ktorá je známa svojím životným štýlom a stabilným manželstvom. 

 

Kate Hudson vo svojej knihe Byť šťastnou sa oplatí prezrádza, ako sa jej podarilo spojiť sa so svojím vnútorným ja a porozumieť potrebám svojho tela, pričom toto poznanie opiera o štyri základné piliere:

  • intuitívny vzťah s vlastným telom
  • zdravé stravovanie
  • prebudenie svojho tela
  • meditáciu a zázrak vedomej pozornosti

 

Odporúčame prečítať: Dobrá nálada - ako na to?

Byť šťastnou sa naozaj oplatí

Zdroj: Shutterstock®

„Najdôležitejším spôsobom, ako sa o seba postarať, je vedieť načúvať vlastnému telu a mysli a vedieť rozpoznať ich indície a signály,“ tvrdí Kate Hudson.

 

Pretože len ak začnete vnímať signály svojho tela a naučíte sa interpretovať to, čo vám hovorí, napojíte sa na jeho prirodzenú inteligenciu a porozumiete jej. Vaše telo vie, čo potrebuje a čo mu škodí. Nová kniha od Kate Hudson však nie je len filozofovaním o kráse ženského tela, ale ponúka aj praktické rady a postupy, ako sa lepšie prepojiť s vlastným telom a jemne a citlivo ho dostať do takej kondície a formy, aby ste sa v ňom mohli cítiť zdravé a šťastné. 

 

Odporúčame prečítať: Minútové pravidlo - ako byť produktívnejšou?

Byť šťastnou sa naozaj oplatí

Zdroj: Shutterstock®

V knihe sa dozviete viac aj o cvičení, zdravom stravovaní a tiež o ľahkej meditácii, ktorá vám pomôže znova nastoliť harmóniu vo vašom živote. Okrem toho má Kate Hudson jedno veľmi pekné prianie určené mladším ročníkom.

 

„Ak by som mala niečo poradiť mladým dievčatám, bolo by to sebaprijatie. Netvrdím, že by ste mali ignorovať svoju nadváhu a vystavovať sa zdravotným rizikám. Netvrdím, že by ste mali zabudnúť na melír, ak sa vám vaše vlasy nepáčia také, aké sú. A samozrejme, neradím vám, aby ste nechali v skrini nádherné šaty a prestali sa starať o svoju pleť. Vravím len, aby ste sa začali mať rady také, aké ste. Čím viac sa máte rady, tým sa k sebe lepšie správate a viac o seba dbáte. A nezabudnite... ak chcete byť krásna, buďte krásna vo vnútri.“

 

A my už len dodáme, že ak chcete byť zdravá, krásna a šťastná, prečítajte si najnovšiu inšpiratívnu knihu od známej americkej herečky, Kate Hudson.

 

Odporúčame prečítať: Zelený čaj, dokonalý pomocník pre starostlivosť o pleť

Byť šťastnou sa naozaj oplatí

Zdroj: Shutterstock®

Byť šťastnou sa naozaj oplatí

Zdroj: Shutterstock®

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

08.12.2016 22:28

...môže to byť dobré čítanie

Vaše meno:

simona v.

simona v.

09.12.2016 09:33

dnes si ju v knihkupectve musim prelistovat :)

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

09.12.2016 17:12

môže to byť zaujímavá kniha

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

10.12.2016 17:22

Veľmi zaujímavé čítanie :)

Vaše meno:

Bria Tóthová

Bria Tóthová

12.12.2016 17:47

Kate Hudson mam veľmi rada, má skvelé filmy
myslela som už na tuto knizku a pravdepodobne si ju budem zelat na Vianoce

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

20.12.2016 15:29

skvelá voľba pre mna;-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE