Fitness diár 2016 (recenzia)

Na pultoch kníhkupectiev sa objavila čerstvá novinka, ktorá sa za pár dní umiestnila v rebríčku najpredávanejších titulov.

 

Tentokrát sa nebude jednať o kuchársku knihu z dielne populárnych šéfkuchárov, ani o recepty známych osobností. Novinka, o ktorej píšeme je Fitness diár 2016, ktorý prišiel s nápadom spojiť zdravý životný štýl a osobný diár do jedného. 

 

Prísť s myšlienkou vytvorenia fitness diára bol dobrý a originálny nápad, s ktorým sme sa na slovenskom trhu ešte nestretli. Autori stavili na originálnu myšlienku, pekný dizajn a množstvo informácií či motivačných citátov, ktoré vám pomôžu pri ceste za zdravším telom. V prvom rade je to však váš osobný diár, ktorý môžete nosiť všade so sebou. 

 

 

Odporúčame prečítať:  Z fitka do kuchyne 2 (recenzia)

Fitness diár 2016

Zdroj: Shutterstock®

„Unikátny diár plný zdravia, motivácie a výživných tipov ako žiť zdravý a šťastný život 365 dní v roku.

 

Chceš mať telo plné energie?

Chceš postavu, za ktorou sa každý obzrie?

Chceš život plný úsmevu a radosti?

 

Ak je tvoja odpoveď 3x áno, predstavujeme ti sprievodcu za tvojim krajším a zdravším JA. Tento fitness diár! Ukáže ti cestičku, ako sa dostať k nádhernému telu, spokojnému vnútru a ako si splniť všetky stanovené ciele a sny. Ukáže ti, ako prežiť výnimočný rok 2016! Každý jeden deň bude pri tebe. Bude ti radiť, podporovať ťa, motivovať. A keď už nebudeš mať silu kráčať ďalej, poriadne ťa nakopne!“

 

 

Odporúčame prečítať:  10-dňový detox (recenzia)

Fitness diár 2016

Zdroj: Shutterstock®

Po prvom prelistovaní nadobudne človek pocit, že diár obsahuje takmer všetko. Nájdete v ňom prehľad jednotlivých týždňov s dostatočne veľkým priestorom na vaše poznámky, plánovač cvičení na každý týždeň, cviky na každý mesiac, miesto na zapisovanie svojich aktuálnych mier, menštruačný kalendár, zdravé recepty a v neposlednom rade inšpiratívne texty a citáty.

 

Diár má rozmery približne 17x12 cm, takže veľkosťou patrí medzi stredne veľké diáre a možno sa nezmestí do menších kabeliek pri každodennom nosení. Obálka je veľmi pútavá, rovnako ako celá grafika knihy, na ktorej si tvorcovia dali záležať. Strany v diári sú originálne a pri listovaní máte stále chuť objavovať niečo nové. V diári sa nestratíte aj vďaka oranžovej stuhovej záložke. 

 

 

Odporúčame prečítať: Nebe v hubě 2 aneb Čertův švagr (recenzia)

Fitness diár 2016

Zdroj: Shutterstock®

Na prvých stranách diára nájdete návod na to, ako začať. Fitness diár vám pomôže s plnením vašich cieľov a ich dodržiavaním celých 365 dní v roku. V prvom rade ide o zmenu vášho myslenia a získanie odhodlania, že to dokážete. K tomu vám pomôžu aj zaujímavé texty o tom, prečo je dôležitý lunárny kalendár, ako v sebe vyvolať pozitívne pocity a vytýčenie svojich cieľov na rok 2016.

  

Ďalej nasledujú strany rozdelené na 12 väčších „kapitol“ – mesiacov. Diár je česko-slovenský, takže názvy mesiacov sú aj v slovenskom aj v českom jazyku. Každý mesiac má úvodnú stranu venovanú cieľom, ktoré si vytýčite. Taktiež každý mesiac obsahuje „cvik mesiaca“, zdravý recept, týždenný plánovač cvičenia, zhodnotenie týždňa a na záver mesiaca – zhodnotenie, kde si zapisujete svoje výsledky. Na konci knihy nájdete ešte malé kalendáriky do peňaženky.

 

 

Odporúčame prečítať: Kniha Zelené smoothie (recenzia)

Fitness diár 2016

Zdroj: Shutterstock®

Motivačné citáty, obrázky a texty plné informácii medzi jednotlivými týždňami robia z tejto knihy originálny kúsok, ktorý by nemal chýbať nikomu, kto chce budúci rok zmeniť svoj životný štýl. Ak ste nevedeli, aký darček kúpiť svojej mame, sestre alebo kamarátke, možno práve tento diár by mohol byť to pravé. 

 

 

Odporúčame prečítať: Dukanova diéta 2014 s novými receptami (recenzia)

Fitness diár 2016

Zdroj: Shutterstock®

Diár si môžete zakúpiť za 10,90 € v každom dobrom kníhkupectve, alebo online priamo TU.

 

Zdroj foto: www.luci.sk

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.11.2015 11:09

páči sa mi, vyzerá, že v ňom je naozaj všetko :)

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

25.11.2015 19:53

tento rok mi ho prinesie Mikuláš :-)

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

14.11.2021 14:07

Každý rok vyzerá krajšie a krajšie :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE